Įkraunama...
Įkraunama...

rūbai lėlėms

QUOTE(makalas @ 2010 01 23, 20:55)
jurida28 maniškės lėlės didesnės. Mažylių aš neturiu, kažkaip netraukia jos manęs, nors kitų nuotraukose simpatiškai atrodo. Be to tų mažylių akys nekeičia spalvos (didžiosios turi 4 akių padėtis su skirtingom spalvom).
Dėl Blythe klastočių galiu pasakyti, kad pagal skaitytus atsiliepimus jų kokybė labai nekokia, bent jau nuorodoje esanti lėlė ne kartą nufotografuota tiesiog nukritusia galva, rankom ar kojom - tokios būklės jos atsiunčiamos. Plaukai taip pat labai prasti, skystai persiūti, plastiko kokybė aišku irgi nekokia. Jas perka paprastai tam, kad paskui pakeistų - padarytų naują makiažą, persiūtų plaukus, kūną taip pat pakeičia.
Žodžiu reikia papildomų investicijų. Kai kurios patobulintos klastotės labai neblogai atrodo:)

Dekui uz info. 4u.gif wub.gif

QUOTE(ausrineje @ 2010 01 24, 14:29)
labai gražūs visų darbeliai 4u.gif  wub.gif  kad aš tokią mamą kaip jūs turėčiau, bet mano mama kitais darbais užsiėmus... ax.gif  pagavo mane toks didelis azartas drabužius nert, nes prisiuvus aš jau labai daug turiu, tik daila, kad moku tik vieną raštą, o jis man nepatinka blush2.gif

Saunuole 4u.gif
Atsakyti
Pristatysiu keleta drabužėliu iš gan nemažos kruvelės.Dabargi susidomėjau džinsu lėlėms siuvimu, tai Barbė jau turi

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katinytis: 25 sausio 2010 - 00:10
QUOTE(Katinytis @ 2010 01 25, 02:05)
Pristatysiu keleta drabužėliu iš gan nemažos kruvelės.Dabargi susidomėjau džinsu lėlėms siuvimu, tai Barbė jau turi 



Oi kaip grazu 4u.gif wub.gif O gal turi iskarpas dzinsu??Butu labai faina tureti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2010 01 25, 00:05)
Pristatysiu keleta drabužėliu iš gan nemažos kruvelės.Dabargi susidomėjau džinsu lėlėms siuvimu, tai Barbė jau turi 
Super drabužėliai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2010 01 25, 00:05)
Pristatysiu keleta drabužėliu iš gan nemažos kruvelės.Dabargi susidomėjau džinsu lėlėms siuvimu, tai Barbė jau turi

labai gražūs drabužėliai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2010 01 25, 01:05)
Pristatysiu keleta drabužėliu iš gan nemažos kruvelės.Dabargi susidomėjau džinsu lėlėms siuvimu, tai Barbė jau turi 



Nuostabi kolekcija. Labai kruopštūs darbai, nematyt nė vienos klaidelės thumbup.gif
Atsakyti
Labai dėkui visoms už gražu žodi mirksiukas.gif 4u.gif

Iškarpas šiokias tokias turiu, kai turėsiu galimybe ikelti butinai ikelsiu, nes dabar kompas po perinstaliavimo, tai negaliu ikelti daugiau nuotraukyčiu tik tas, kurias sukilnojau prieš reanimacija lotuliukas.gif .
Atsakyti
Katinyti, labai jau gražu thumbup.gif
Lauksime džinsų iškarpų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2010 01 25, 00:05)
Pristatysiu keleta drabužėliu iš gan nemažos kruvelės.Dabargi susidomėjau džinsu lėlėms siuvimu, tai Barbė jau turi 

grazu, kruopstu, super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2010 01 25, 00:05)
Pristatysiu keleta drabužėliu iš gan nemažos kruvelės.Dabargi susidomėjau džinsu lėlėms siuvimu, tai Barbė jau turi 

O, beje, ten tas trečioje nuotraukoje ta skara ir kepurė velta? g.gif
Atsakyti
Ten toks veltas audinukas, bet nėra rankomis veltas veltinukas, dar kaip sakant smulkiems veltiniams nepribrendau ax.gif.Tik gėlytės dažytos tekstiliniais dažais ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katinytis: 25 sausio 2010 - 19:55
QUOTE(Katinytis @ 2010 01 25, 01:05)
Pristatysiu keleta drabužėliu iš gan nemažos kruvelės.Dabargi susidomėjau džinsu lėlėms siuvimu, tai Barbė jau turi 

Nuostabūs rūbeliai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti