Įkraunama...
Įkraunama...

rūbai lėlėms

nuostabus darbeliai, pavydziu baltu pavydu jusu kruopstumo ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(makalas @ 2010 01 19, 19:11)
O mes jau Valentino dienai ruošiamės biggrin.gif
Graži suknelė. Norėjau paklausti, o ant kokio nr. virbalų tu mezgi?
Atsakyti
labas vakaras 4u.gif
Vogels, Kolekcioniere, Makalas grazios jusu suknytes thumbup.gif
as irgi viena numezgiau savo a-la Barbei blush2.gif
user posted image
Atsakyti
[quote=neilia,2010 01 20, 20:20]
as irgi viena numezgiau savo a-la Barbei blush2.gif

labai jau daili suknytė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(neilia @ 2010 01 20, 19:20)
as irgi viena numezgiau savo a-la Barbei blush2.gif
thumbup.gif
Atsakyti
makalas,jurida28,neilia visu labai grazios suknytes wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovillee: 21 sausio 2010 - 01:19
QUOTE(JurgaS @ 2010 01 20, 20:31)
labai jau daili suknytė  thumbup.gif

QUOTE(ruci @ 2010 01 20, 23:32)

QUOTE(dovillee @ 2010 01 21, 01:19)
makalas,jurida28,neilia visu labai grazios suknytes  wub.gif

aciu, mergaites 4u.gif
jurida28, kokia zaisminga suknyte numezgei wub.gif ir dar batukai, na super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dovillee @ 2010 01 21, 03:19)
makalas,jurida28,neilia visu labai grazios suknytes  wub.gif



QUOTE(neilia @ 2010 01 21, 11:24)
aciu, mergaites  4u.gif 
jurida28, kokia zaisminga suknyte numezgei  wub.gif  ir dar batukai, na super  thumbup.gif

aciu uz pagyras ax.gif
Neilia, grazi suknyte.
Dar noriu makalo paklausti del tu blythe, o tavo ta lelyte didesne ar mazesne, nes maciau yra ir mazu smile.gif Ir dar maciau ebay yra panasiu i blythe, idomu labai jos skiriasi, tu kai turi gal galetum palyginti g.gif blush2.gif
http://cgi.ebay.co.u...=item2a03901f09
Atsakyti
Na nerealūs visų darbeliai. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Nesuprantu ir kaip jūs numezgat ar pasiūnat tokius mažus darbelius. Bandysiu ir aš savaitgalį kažką megzti, mat, pagailo lėlių nes mano panelė per tokį šaltį jas į darželį "veda" neaprengtas
Atsakyti
QUOTE(jurida28 @ 2010 01 19, 17:58)
Dekui, zinosiu, galva didoka bet veidas labai mielas smile.gif  wub.gif

Aha, lelytes labai grazios wub.gif
Bet kadangi as is tu laiku, kai "sustriausia" lele buvo Barbe (turejau ja pirma klaseje ir klasiokems leisdavau ja per pamokas pasisodinti ant suolo, viena pamoka- vienai klasiokei lotuliukas.gif blush2.gif ), tai Barbiu turiu iki siol, ziuriu i jusu grozius ir ruosiu minti, atsilaisvinusi nuo didesniu mezginiu, papuosti savo moteriskes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurida28 @ 2010 01 22, 13:01)
aciu uz pagyras ax.gif
Neilia, grazi suknyte.
Dar noriu makalo paklausti del tu blythe, o tavo ta lelyte didesne ar mazesne, nes maciau yra ir mazu  smile.gif Ir dar maciau ebay yra panasiu i blythe, idomu labai jos skiriasi, tu kai turi gal galetum palyginti g.gif blush2.gif 
http://cgi.ebay.co.u...=item2a03901f09

jurida28 maniškės lėlės didesnės. Mažylių aš neturiu, kažkaip netraukia jos manęs, nors kitų nuotraukose simpatiškai atrodo. Be to tų mažylių akys nekeičia spalvos (didžiosios turi 4 akių padėtis su skirtingom spalvom).
Dėl Blythe klastočių galiu pasakyti, kad pagal skaitytus atsiliepimus jų kokybė labai nekokia, bent jau nuorodoje esanti lėlė ne kartą nufotografuota tiesiog nukritusia galva, rankom ar kojom - tokios būklės jos atsiunčiamos. Plaukai taip pat labai prasti, skystai persiūti, plastiko kokybė aišku irgi nekokia. Jas perka paprastai tam, kad paskui pakeistų - padarytų naują makiažą, persiūtų plaukus, kūną taip pat pakeičia.
Žodžiu reikia papildomų investicijų. Kai kurios patobulintos klastotės labai neblogai atrodo:)
Atsakyti
labai gražūs visų darbeliai 4u.gif wub.gif kad aš tokią mamą kaip jūs turėčiau, bet mano mama kitais darbais užsiėmus... ax.gif pagavo mane toks didelis azartas drabužius nert, nes prisiuvus aš jau labai daug turiu, tik daila, kad moku tik vieną raštą, o jis man nepatinka blush2.gif
Atsakyti