Įkraunama...
Įkraunama...

rūbai lėlėms

QUOTE(JurgaS @ 2010 01 14, 22:10)
Ačiū visoms už pagyras  blush2.gif
nežinau kaip čia neįdėjau nuotraukos  doh.gif



aš bandžiau šitą įveikti va kas gavosi
user posted image

mezgiau nuo viršaus priekį ir nugarą po 1 akį platinau truputį paskui sujungiau ir mezgiau sijoninę dalį , ir pabaigai rankovės kvadratuką nieko čia sudėtingo tik gal kiek per daug akių uždėjau pradžioj truputį per platu gavosi o jau ardyt nenorėjau tai apmezgiau kitu siūlu vašeliu truputį prlaikant . užsegimą dariau nugaroj
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vogels: 15 sausio 2010 - 09:22
QUOTE(JurgaS @ 2010 01 14, 14:58)
Naujausias drabužėlis dukters Sigutei  biggrin.gif

user posted image

labia grazi padaryta,bet su tokias triju spalvu perijimo siulais nevisi rastai tinka,kai kuire negraziai ziurisi
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2010 01 15, 10:18)
Beaiškindama pati užsimaniau šitą suknelę numegzti tongue.gif


Ačiū, kai paaiškinote, tai bežiūrint į nuotrauką viskas aišku, kaip pati nesusiprotėjau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(JurgaS @ 2010 01 14, 21:10)
Ačiū visoms už pagyras  blush2.gif
user posted image
nežinau kaip čia neįdėjau nuotraukos  doh.gif


thumbup.gif labai grazu.
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2010 01 14, 13:05)
Galit užmest čia akį, turiu gražių modeliukų prisirinkus, galima visokiom lėlėm pritaikyt. Nors šiaip beveik viskas yra iš tos aukščiau minėtos Andrea:)


Niekur neradau jokios Andrea g.gif Gal galit kas kokią nuorodą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2010 01 15, 18:51)
Niekur neradau jokios Andrea  g.gif Gal galit kas kokią nuorodą  blush2.gif



http://www.wmirekukol.ru/page/1/ mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba,

gal kuri zinote ar Bratz leles standartines? Velykom kriksto dukters Bratzei ketinu drabuziuku megzti nerti siuti, turiu viena, bet kadangi labai mazai jomis domejausi, tai net nezinau ar jos standartines visos ar skiriasi ju dydziai. Po to prigaminsiu pagal saviske, o kai atiduosiu ir paaiskes kad jos Bratzei netinka, nebus smagu visai schmoll.gif . O ji su saviske nesiskiria, tai nera kaip paimti rolleyes.gif
Atsakyti
Mano dukra turi dviejų dydžių. Kiek suprantu, jos būna standartinio dydžio ir truputį pamažintos.
Atsakyti
Ačiū mergaitės 4u.gif
Labai noriu pasidžiaugti naujais jūsų visų darbeliais, taip gražu... wub.gif wub.gif wub.gif
O dėl bratz lėlyčių tai jos iš tikrųjų truputį skirias, bent jau kiek man teko susidurti blush2.gif
Atsakyti
hmmm... berods teks eiti vogti tos leles is vaiko g.gif , kad paskui staigmenu nebutu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(neilia @ 2010 01 13, 21:34)
fantastika  thumbup.gif tiesiog zada praradau  doh.gif kaip pasakytu mano anyta: konkursinis darbas, vertas 1 vietos  4u.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti