Įkraunama...
Įkraunama...

rūbai lėlėms

QUOTE(makalas @ 2010 01 13, 22:32)
O čia jau mano gamyba ax.gif
Tu tik nesupyk, bet man tavo gamyba, kaip pavadinai, labiau patinka thumbup.gif blush2.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2010 01 13, 20:33)
Nu va, kad vakar būčiau žinojus, būčiau galėjus išmatuot draugės baby borną.Šiandien ryte pasiėmė. Tai prieš atiduodant nufotografavau.
Pasirodom:


Kaip mezgat kelnytes? Turiu užduotį - aprengt darželio lėlę, aišku reik ir kelnių, o nemoku g.gif
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2010 01 13, 21:33)
Nu va, kad vakar būčiau žinojus, būčiau galėjus išmatuot draugės baby borną.Šiandien ryte pasiėmė. Tai prieš atiduodant nufotografavau.
Pasirodom:


Ot tai reikėjo dar ir ant nuospaudos užmint tongue.gif Labai dailus kostiumėlis

QUOTE(makalas @ 2010 01 13, 23:32)
Oho kiek čia grožybių pasipylė wub.gif
Jokunda2, neilia, baby bornai aprengti nuostabiai!
pumpocka tiesiog be žodžių - lėlytė taip gražiai papuošta! thumbup.gif

O aš rodau naujausius savo lėlytės apdarus, kuriuos siuvau ne  aš, o viena lėlyčių fanė iš JAV. Norėčiau aš taip mokėti. Na tiesiog nuostabiai viskas padaryta wub.gif


Labai gražūs darbeliai. Pažiūrėjus į tuos ornamentus, tai galvočiau, kad lėlė kokius 5kart didesnė doh.gif

QUOTE(JurgaS @ 2010 01 13, 23:36)
Baby born: pilvuko apimtis - 29.5 cm, megztuko ilgis ( nuo petuko iki tos vietos kur koja įstatyta) - 15 cm, rankytės apimtis - 12 cm, ilgis - 15cm, pėdutės ilgis - 6cm, apimtis per kauliuką - 11cm, galvytės apimtis - 33,5cm, kojos apimtis - 17 cm ir ilgis nuo liemens iki žemės - 21 cm, kaklo apimtis 19,5 cm, nuo petie iki peties - 9,5cm. Gražių darbelių  mirksiukas.gif jei dar ko reikės rašykite.

Oi, kaip ačiu clap.gif 4u.gif

QUOTE(Vaidullka @ 2010 01 14, 10:48)
Kaip mezgat kelnytes? Turiu užduotį - aprengt darželio lėlę, aišku reik ir kelnių, o nemoku  g.gif

Megzkit sijoną tongue.gif Lėlei didelio patogumo nereikia, tai paprasčiausias būdas - numegzt tiesias klešnes, o paskui tarp jų pridėt akių, kiek reikia klynukui.
Atsakyti
Tai sijonas žinoma kad bus lotuliukas.gif Ale reik ir kelnių, žinot tie orai pas mus lotuliukas.gif
O kelnes reik iš 4 dalių megzt ar 2? Jei dvi tai viena dalis susideda iš priekio ir nugaros?
Nežinau net nuo ko pradėt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2010 01 14, 12:28)
Tai sijonas žinoma kad bus  lotuliukas.gif Ale reik ir kelnių, žinot tie orai pas mus  lotuliukas.gif
O kelnes reik iš 4  dalių megzt ar 2? Jei dvi tai viena dalis susideda iš priekio ir nugaros?
Nežinau net nuo ko pradėt  doh.gif

Aš visas kelnes mezgu taip. Pradedu nuo dviejų dalių leškoms, mezgu iki klyno, tada sujungiu. Jeigu žmogui, dideliam ar mažam, tai ir siaurinu, ir platinu, kaip priklauso, prieš sujungimą platinu pridėdama po 1 akį kas eilutę. Nugaros pusėj pridedu daugiau, tada sujungiu ir mezgu kartu, po biškį susiaurindama ties priekio ir nugaros viduriu. Siūlės būna kojų vidinėse pusėse ir ant užpakalio. Man šis būdas paprasčiausias. Galima taip pat megzti be siūlių, su 5 virbalais. Ir galima nuo viršaus, 2 ar 5 virbalais. Šiaip prie kelnių darbelių yra, tai lėlėm stengiuos nesicackint. Išsimatuoju koją plačiausioj vietoj, apsimetu atitinkamai akių, iki klynuko tiesiai, ten pridedu tiesiai akių, ir vėl toliau tiesiai varau ir padarau gražų užbaigimą gumytei įverti.
Galit užmest čia akį, turiu gražių modeliukų prisirinkus, galima visokiom lėlėm pritaikyt. Nors šiaip beveik viskas yra iš tos aukščiau minėtos Andrea:)
Atsakyti
Naujausias drabužėlis dukters Sigutei biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JurgaS: 14 sausio 2010 - 15:01
panele Prym, gal paaiškintumėte kaip nunerti ar numegzti tokią suknytę. Nuo ko pradėti nuo apačios ar viršaus. Net neįsivaizduoju, o labai įsireikė 4u.gif
Atsakyti
Kokią suknytę?
Atsakyti
Makalas, grazia suknele numezgei, lietuviska tokia wub.gif , o kita tai is karto matosi kad ne musu krastu schmoll.gif

JurgaS grazu rubeli pagaminai, jau vasarai ruosiates? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ruci @ 2010 01 14, 10:40)
Tu tik nesupyk, bet man tavo gamyba, kaip pavadinai, labiau patinka thumbup.gif  blush2.gif  wub.gif

ruci, tai kad nematau ko pykti, atvirkščiai - labai malonu biggrin.gif

QUOTE(JurgaS @ 2010 01 14, 15:58)
Naujausias drabužėlis dukters Sigutei  biggrin.gif

JurgaS, gražutis kostiumėlis, spalvytės tokios vasariškos wub.gif

QUOTE(neilia @ 2010 01 14, 17:16)
Makalas, grazia suknele numezgei, lietuviska tokia wub.gif , o kita tai is karto matosi kad ne musu krastu schmoll.gif

Ačiū neilia 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo makalas: 14 sausio 2010 - 19:34
Ačiū visoms už pagyras blush2.gif

QUOTE(JurgaS @ 2010 01 14, 16:47)
panele Prym, gal paaiškintumėte kaip nunerti ar numegzti tokią suknytę. Nuo ko pradėti nuo apačios ar viršaus. Net neįsivaizduoju, o labai įsireikė  4u.gif

user posted image
nežinau kaip čia neįdėjau nuotraukos doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JurgaS: 14 sausio 2010 - 20:11
Pradėti nuo apačios. Pirmiausia mezgami dantukai. Numegzti 2-3 cm lygiuoju mezgimu, tada vieną eilę taip: 2 sumegztos, užmetimas ir t.t. Tada vėl lygiuoju. Numezgus reikės per užmetimų eilę sulenkti ir kraštą prisiūti ir bus dantukai. Pats raštas nesudėtingas, vienas trikampiukas: užmetimas, 2 sumegztos į kairę, kokios 9 ar 11 akių gerom, 2 sumegztos į dešinę, užmetimas. Išvirkščioj pusėj visada išvirkščiom akim. Kitoj eilėj jau bus geroji, užmetimas, 2 sumegztos į kairę, kokios 7 ar 9 akys gerom, 2 sumegztos į dešinę, užmetimas, geroji. Ir t.t., kol sumezgamos visos trikampiuko akys. Išvirkščioj pusėj visada išvirkščiom akim. Suknelė trapecijos formos, tai mezgant reikia truputį pasiaurinti. Antroj trikampiukų eilėj vidurinių akių skaičius turi būti mažesnis, t.y., jeigu ten vidury buvo 9, tai čia jau 7, trečioj - dar mažiau. Rankovytėms irgi dantukai ir mažiausių trikampiukų eilutė. Reikia priekį, nugarą ir rankoves numegzti atskirai, o paskui viską ant vieno virbalo ir toliau reglanas ripsu. Gėlytės siuvinėtos kirmėlytėm.
Beaiškindama pati užsimaniau šitą suknelę numegzti tongue.gif
Atsakyti