Įkraunama...
Įkraunama...

rūbai lėlėms

Rubai lelems
http://www.dollplane...hda_dlya_kukol/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulxx: 12 sausio 2010 - 11:25
QUOTE(saulxx @ 2010 01 12, 12:25)


http://www.wmirekukol.ru/page/1/
Atsakyti
QUOTE(saulxx @ 2010 01 12, 15:19)


Labai faina nuoroda thumbup.gif
Atsakyti
Kolekcioniere, patiko tavo likuciu realizacija 4u.gif
Jokunda, fainas meskenas thumbup.gif
Ruci, koks mielas kostiumelis wub.gif
ir aplamai, be galo pavydziu visoms, kurios moka siuti bigsmile.gif man sis menas neikandomas schmoll.gif vis noriu pabandyti ka nors, ir neisdristu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(saulxx @ 2010 01 12, 15:19)

kokia gera nuoroda,kaip tik dabar mezgu baby bornui megstuka,tai bus ideju thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(saulxx @ 2010 01 12, 15:19)

Čia visi modeliai yra iš Andrea žurnalo, galima jų paieškoti Picasoj, yra daugybė, buvau parsisiuntus beveik visus numerius, juose būna ir siuvimui iškarpų, o modeliukai tai tikrai gražūs.
Atsakyti
Pagalbos klyksmas. Noriu numegzti dovanų rūbelių komppleką, bet namie mūsų turima lėlė yra didesnė už populiarąją Baby born. Gal kas galit man tokius matmenis pateikt: pilvuko apimtis, megztuko ilgis maždaug, rankytės apimtis ir ilgis, pėdutės ilgis, pėdutės apimtis, galvytės apimtis, kojytės apimtis plačiausioj vietoj. Kas parašysite, gausite balionėlį ir mano amžiną dėkingumąsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2010 01 13, 18:41)
Pagalbos klyksmas. Noriu numegzti dovanų rūbelių komppleką, bet namie mūsų turima lėlė yra didesnė už populiarąją Baby born. Gal kas galit man tokius matmenis pateikt: pilvuko apimtis, megztuko ilgis maždaug, rankytės apimtis ir ilgis, pėdutės ilgis, pėdutės apimtis, galvytės apimtis, kojytės apimtis plačiausioj vietoj. Kas parašysite, gausite balionėlį ir mano amžiną dėkingumąsmile.gif

Nu va, kad vakar būčiau žinojus, būčiau galėjus išmatuot draugės baby borną.Šiandien ryte pasiėmė. Tai prieš atiduodant nufotografavau.
Pasirodom:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2010 01 13, 20:33)
Nu va, kad vakar būčiau žinojus, būčiau galėjus išmatuot draugės baby borną.Šiandien ryte pasiėmė. Tai prieš atiduodant nufotografavau.
Pasirodom:


fantastika thumbup.gif tiesiog zada praradau doh.gif kaip pasakytu mano anyta: konkursinis darbas, vertas 1 vietos 4u.gif
Atsakyti
Oho kiek čia grožybių pasipylė wub.gif
Jokunda2, neilia, baby bornai aprengti nuostabiai!
pumpocka tiesiog be žodžių - lėlytė taip gražiai papuošta! thumbup.gif

O aš rodau naujausius savo lėlytės apdarus, kuriuos siuvau ne aš, o viena lėlyčių fanė iš JAV. Norėčiau aš taip mokėti. Na tiesiog nuostabiai viskas padaryta wub.gif
user posted image

O čia jau mano gamyba ax.gif
user posted image
Atsakyti
Baby born: pilvuko apimtis - 29.5 cm, megztuko ilgis ( nuo petuko iki tos vietos kur koja įstatyta) - 15 cm, rankytės apimtis - 12 cm, ilgis - 15cm, pėdutės ilgis - 6cm, apimtis per kauliuką - 11cm, galvytės apimtis - 33,5cm, kojos apimtis - 17 cm ir ilgis nuo liemens iki žemės - 21 cm, kaklo apimtis 19,5 cm, nuo petie iki peties - 9,5cm. Gražių darbelių mirksiukas.gif jei dar ko reikės rašykite.
Atsakyti
Jokunda2,net zodziu truksta,kaip kruopsciai tokius mazus rubelius mezgi blink.gif wub.gif

Makalas gerai padirbejai wub.gif Sauniai atrodo.
Atsakyti