Įkraunama...
Įkraunama...

rūbai lėlėms

QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 01 07, 11:34)
JurgaS norejai kritikos tai paskysiu  biggrin.gif  ant apskutines sukneles man noretusi kazkokio ryskaus akcento

Man tai ne. Spalva rožinė, tamsiai apnerta, dar sagutės. Kai visko daug, irgi nelabai gražu. Net jeigu lėlei biggrin.gif
Atsakyti
mano neseniai baigtas megztukas:
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(makalas @ 2010 01 07, 13:35)
mano neseniai baigtas megztukas:

Žavinga wub.gif
Atsakyti
Jurga S labai puikus rūbeliai nematau ką kritikuot, galima tik pasidžiaugt bigsmile.gif
Makalas tu tikra megztukų profė. Tiesiog nuostabu. Ir Ačiū visoms už palaikymą ir gerus žodžius. Na o tam albume beveik visi mano darbai. Pirmieji dabar biski net juokingi blush2.gif Bet vis tiek malonūs. Dviejų metų kūrybos procesas. Na o barbėm rūbelių tikrai įspūdingų buvau padarius. Nė nesitiki rolleyes.gif Malonu prisiminti. O pastaruoju metu visą širdį esu atidavus Blythe lėlytėms wub.gif
Atsakyti
AČIŪ visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif , tiek pagyrų, net susigėdau blush2.gif

makalas, nuostabus megztukas, kaip ir viskas ką parodai thumbup.gif
jokunda, sutinku, kad jos pasiglemžia visą širdį wub.gif , todėl ir kainytė kandžiojasi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(makalas @ 2010 01 07, 13:35)

bigsmile.gif niekaip nesuprantu kaip toki maza darbeli taip gazei numezgat doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dovillee @ 2010 01 07, 17:56)
bigsmile.gif  niekaip nesuprantu kaip toki maza darbeli taip gazei numezgat  doh.gif

drinks_cheers.gif jo as bandziau tai sedejau sedejau ir nieko nebaigiau doh.gif O jos atrodo viens ir sunarplioja 4u.gif wink.gif
Atsakyti
Na dėl mažų rūbeliu tai turiu mažuti patarimą. Tiesiog pasiimkit 1 numerio virbalus, plonyčius siūliūkus ir megzkit kaip didelį rūbą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2010 01 07, 23:22)
Na dėl mažų rūbeliu tai turiu mažuti patarimą. Tiesiog pasiimkit 1 numerio virbalus, plonyčius siūliūkus ir megzkit kaip didelį rūbą  mirksiukas.gif

va va pas mane siulai visi perstori,reiktu isigyti plonyciu blush2.gif
Atsakyti
labas vakaras 4u.gif
JurgaS, Makalas - jusu rubeliai labai grazus thumbup.gif

stai ir mano dar praeitais metais pradetas megztukas blush2.gif uzsegimas padarytas su lipnia juostele smile.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
neilia, tavo kostiumėlis su drugeliais labai kruopščiai numegztas. Man tai mezgimas su raštais vargo vakarienė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(JurgaS @ 2010 01 08, 19:56)
neilia, tavo kostiumėlis su drugeliais labai kruopščiai numegztas. Man tai mezgimas su raštais vargo vakarienė  doh.gif

aciu 4u.gif
rasto tai minimaliai yra, o drugelis issiuvinetas mirksiukas.gif
Atsakyti