Įkraunama...
Įkraunama...

rūbai lėlėms

jokunda labai grazus maidymukai wub.gif net vaika pakvieciau paziuret
Atsakyti
Jokunda sauniai darbuojies thumbup.gif Super gerai atrodo. Mano dukra jau spejo pamatyti,tai uzsiprase sau,bet manau man per smulkus darbas(galiu nesuciupineti)
Atsakyti
[quote=jokunda2,2010 01 06, 13:59]
Ačiū mergaitės 4u.gif Maudimukai užsisega su mažom knopkytėm. Įdedu kelias foto. Triusikėliai apsimauna nesunkiai biggrin.gif
quote]

Ačiū, bandysiu narplioti biggrin.gif
Atsakyti
Pumpocka, Kolekcioniere Ačiū 4u.gif Smagu, kad ne man vienai patiko biggrin.gif

JurgaS nėr už ką.Lauksim pasirodant. Neabejiju, kad pavyks mirksiukas.gif Tiesa, aš barbėms kai nėriau iš vis nieko nedėjau, kažkaip ir taip gerai laikėsi
http://s304.photobuc...nt=IMGA0824.jpg
http://s304.photobuc...nt=IMGA0822.jpg
Atsakyti
Jokunda2, labai gražus maudymukas, kai nunarpliosiu, būtinai pasirodysiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JurgaS: 06 sausio 2010 - 20:36
Pasirodysiu su keliais rūbeliais, lauksiu kritikos user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JurgaS: 06 sausio 2010 - 22:06
QUOTE(jokunda2 @ 2010 01 06, 20:20)

pavarciau tavo albumuka blush2.gif darbeliai vercia is koto swoon.gif vieni uz kitus grazesni rolleyes.gif

QUOTE(JurgaS @ 2010 01 06, 23:05)

LABAI MIELI RUBELIAI wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dovillee @ 2010 01 06, 22:40)
pavarciau tavo albumuka  blush2.gif  darbeliai vercia is koto swoon.gif vieni uz kitus grazesni  rolleyes.gif

is tiesu labai grazus rubeliai ypac barbiu man patiko wub.gif
Atsakyti
Jokunda2 , maydymukai labai gražučiai, o kadangi turiu ir tavo nertą originalą, tai tiesiog negaliu nepasakyti, kad realybėje jie šimtą kartų nuostabesni thumbup.gif Nunerti taip kruopščiai, iš tokių plonyčių siūliukų... Ach wub.gif

JurgaS , na nematau ką čia galima kritikuoti, šauniai padirbėjai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo makalas: 07 sausio 2010 - 00:29
QUOTE(JurgaS @ 2010 01 06, 22:05)
Pasirodysiu su keliais rūbeliais, lauksiu kritikos 
thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(JurgaS @ 2010 01 06, 23:05)
Pasirodysiu su keliais rūbeliais, lauksiu kritikos 

Visos pagyrų, o jūs kritikos;)? Labai gražūs rūbeliai, nėra ką kritikuot. Man iš lėlių labiausiai patinka babybornams ir kitiems baby'iams megzti. Mažoji savininkė turbūt labai patenkinta?
Atsakyti
JurgaS norejai kritikos tai paskysiu biggrin.gif ant apskutines sukneles man noretusi kazkokio ryskaus akcento
Atsakyti