Įkraunama...
Įkraunama...

rūbai lėlėms

QUOTE(blizgutis11 @ 2009 12 30, 20:13)
Na, o mes šiandien nusinėrėm šaliką, kepuriuką ir pirštinaites. Ir taip pat ...

kaip fainai bigsmile.gif

LAIMINGU NAUJUJU METU 4u.gif
Atsakyti
Aciu toms kas pagyre mano golfiuka ir rinkinuka ziemai.



BE TO VISAS SU NAUJAISIAIS METAIS gossip.gif
Atsakyti
Kaip visada čia atėjus tiek gražiu dalyku pamatau thumbup.gif .Šaunuolės 4u.gif
Man iškilo toks klausimukas, kaip darote su suknyčiu užsegimais, sakykit gal kur gaunat specialios velcro juostelės lėliu drabužėliams skirtos, nes ta skirta žmoniu drabužiams man bais nepatinka, sagos irgi atrodo nelabai vykes dalykas blush2.gif
Atsakyti
as tai kartais uzsegimus darau su mazom knopkytem,kazkaip man patogus toks uzsegimas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2009 12 31, 15:13)
Kaip visada čia atėjus tiek gražiu dalyku pamatau  thumbup.gif .Šaunuolės  4u.gif
Man iškilo toks klausimukas, kaip darote su suknyčiu užsegimais, sakykit gal kur gaunat specialios velcro juostelės lėliu drabužėliams skirtos, nes ta skirta žmoniu drabužiams man bais nepatinka, sagos irgi atrodo nelabai vykes dalykas  blush2.gif

Kaskas rode jog vietoj saguciu nugaroje deda karoliukus. Bet as toj paskirty dar zalia.
Atsakyti
Visas su artėjančiais Naujais Metais 4u.gif

blizguti11 šauniai gavos tavo komplektukas žiemai bigsmile.gif

Na o dabar dėl užsegimų. Tikrai daug išbandžiau. Kas dėl karoliukų tikrai gražu ir estetiškai atrodo, bet vaikučiams nepatarčiau su jais daryti. Nepatogu, be to paskui skylutės išlaisvėja ir jie atsisega, sagutės jei mažutės labai gražiai atrodo, bet jų mačiau tik ebay. Mes su Makalu iš ten jas perkam.

http://shop.ebay.com...u...e&_osacat=0

Pastaruoju metu dažnai naudoju mažasias knopkytes, tikrai atrodo puikiai ir labai patogu.
Velcro juostelės jei jas apkarpius visai neblogai atrodo ir lėlių drabužėliuose. Imetu kelių savo seniau darytūų rūbelių nuotraukytes:
user posted image
user posted image

Tiesa, neseniai radau ir Velcro juostelės lėlėms. Galvoju jos sakytis. (tiesa pasakius gerai neprisimenu, bet gal ir užsisakiau jau doh.gif ), nes iš šito puslapio nemažiai sakiaus prekių. Imetu jum nuorodą, jei ką domina:
http://1292en-ycnet....Category=178244
Na sudėjau viską, ką žinau. Jei kas dar turit kokių pasiūlymų papildykit, nes aš tik mėgėja, manu tikra siūvėja galėtų daugiau patarimų duoti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jokunda2: 31 gruodžio 2009 - 15:39
as irgi Velcro juostelės apkarpau ir gerai gaunasi thumbup.gif bet vistiek labiausiai patinka su knopkytem biggrin.gif
Atsakyti
Labutis,nors manoji lele ohoho kokia didele(palyginus su jusiskemis),bet visvien pasirodyti norisi blush2.gif
user posted image
Atsakyti
pumpocka nu ir dailumas thumbup.gif
Atsakyti
doh.gif siaubas, kaip sugrabalioti virbalus tokiom mazytem lelem doh.gif
Nu jus saunuoles wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpocka @ 2010 01 02, 14:51)
Labutis,nors manoji lele ohoho kokia didele(palyginus  su jusiskemis),bet visvien pasirodyti norisi  blush2.gif user posted image

labai grazu,as tokios suknytes savo dukrytems noreciau
Atsakyti
QUOTE(pumpocka @ 2010 01 02, 15:51)
Labutis,nors manoji lele ohoho kokia didele(palyginus  su jusiskemis),bet visvien pasirodyti norisi  blush2.gif
[

thumbup.gif Nieko sau. Čia tas pats kas vaikui megzti. Apžiūrėjau ir kitus tavo darbelius labai gražu. Prašom dažniau čia užsikti ir leisti pasidžiaugti savo darbeliais. Labai gražu ir kruopštu wub.gif 4u.gif
Atsakyti