Įkraunama...
Įkraunama...

rūbai lėlėms

QUOTE(peleneee @ 2009 12 22, 23:05)

Pagaliau pabaigiau dovana duktereciai  blush2.gif


labai grazu wub.gif mane taip pat skara suzavejo thumbup.gif

QUOTE(~saulyte~ @ 2009 12 23, 12:56)
Mergaites, radau zaislu dezeje sena lele..be plaukuciu. Varciau sia temele, bet neradau kaip pritaisyti plaukelius lelytei. Kur galeciau raciau informacijos apie plaukuciu lelems "priauginima"?  4u.gif

man atrodo, reikia ieskoti ne "mezgimas ir nerimas" o rankdarbiu bendroj temoj 4u.gif
Atsakyti
peleneee šaunūs rūbeliai wub.gif . Manau mergaitė tikrai apsidžiaugs bigsmile.gif
Atsakyti
mergaites, smagiu jums svenciu 4u.gif
Atsakyti
Linksmų švenčių! Tegu Kalėdų senelio elniai nepasiklysta ir atneša daug dovanų biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Visas sveikinu su sventemis, linkiu dar kurybiskesniu ateinanciu metu newyear.gif

Aciu visoms uz grazius zodzius blush2.gif

P.S. duktereciai pavasari 7 metai bus, patiko jai rubeliai, nors as pati jais turbut labiau dziaugiausi cool.gif
Atsakyti
Aš taip pat visas sveikinu su šventėmis 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Na ir idedu dabar jau užbaigtas iki galo savo suknutes gaila, kad fotoaparato neturėjau, tai nelabai kokybė yra. Nuotraukos su video kamera darytos. Išbandžiau naują techniką, piešiau ant medžiagytės:
1.
user posted image

2.
user posted image

3.
user posted image

Atsakyti
QUOTE(peleneee @ 2009 12 22, 23:05)
Pagaliau pabaigiau dovana duktereciai  blush2.gif


nu labai wub.gif manau dukterecia liko patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
na, pas mama atradau viena padoresne lele, tai parsigabenau ir per vakar pagaminau pirmaja suknyte 4u.gif
user posted image

gavosi truput platoka, bet ner ko noret, kad pirmas blynas butu puikus ax.gif o lelyte atrodo vis tiek daug graziau nei su parduotuvine suknia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2009 12 26, 12:58)
Aš taip pat visas sveikinu su šventėmis  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Na ir idedu dabar jau užbaigtas iki galo savo suknutes gaila, kad fotoaparato neturėjau, tai nelabai kokybė yra. Nuotraukos su video kamera darytos. Išbandžiau naują techniką, piešiau ant medžiagytės:
1.
2.
3.

Norėjau paklausti kiek kainuoja tokios lėlytės ir kur jų galima įsigyti. Labai jau kerincios...
Atsakyti
visas su sventem 4u.gif

jokunda2 kaip visada grazu thumbup.gif


Amade kokia grazi lele ir labai jei tinka suknyte wub.gif


blizgutis11 pavartyk sita tema nuo pradziu ir viska rasi apie sias lelytes ir kur galima isigyti ir kaina ju jau jokunda2 ir makalas kelis kartus rase rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(peleneee @ 2009 12 26, 11:43)
P.S. duktereciai pavasari 7 metai bus, patiko jai rubeliai, nors as pati jais turbut labiau dziaugiausi  cool.gif

zinai bet jau septinmete nepleso rubeliu,o man kaip sirdi skauda,kaip pasiuvu/numezgu uzdedu ant lelytes,o dukra supyksta kad aprengiau jos lele ir plesia rubus nuo jos doh.gif jei leles geriausiai nuogos g.gif
Atsakyti
Pavarciau ir radau, gaila kad tos lelytės labai brangios ir pasakysiu jums toms kurios ju tikria nori pasistenkit dabar pasigrozet jomis kas deda jas su padarytais rubeliais ir palaukit kelis metus pamatysit jos taps pas mus lietuvoi tokios populiarios kaip ir bratz, tas pats ir su jomis buvo visi varvino seile o dabar jau i jas net nebeziurima....
Beto as pati negaminu rubeliu bet manau gal ka sukurpsiu ant paprastos barbes...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blizgutis11: 27 gruodžio 2009 - 17:26
QUOTE(Amade @ 2009 12 27, 13:40)
na, pas mama atradau viena padoresne lele, tai parsigabenau ir per vakar pagaminau pirmaja suknyte  4u.gif


Šauni suknutė gavos, lėlytei labai tinka 4u.gif

peleneee pasisekė tavo dukterėčiai jaučiu ją išlepinsi kaip ir aš savasias. Dabar kai atvažiuoja visada laukia, kad ką atveščiau (iš rūbelių) biggrin.gif

dovillee Ačiū 4u.gif

blizgutis11 būtų gerai, kad tavo pranašystės išsipildytų. Matai tos lėlytės nenaujiena, jas gamina nuo 1972 metų, bet tik pastaruoju metu taip išpopuliarėjo ir nežmoniškai sukilo kainos doh.gif Lauksim rūbelių barbėm. Aš barbes taip pat labai mylių wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jokunda2: 27 gruodžio 2009 - 18:19