Įkraunama...
Įkraunama...

rūbai lėlėms

QUOTE(dovillee @ 2009 12 21, 22:04)
cia mano nelabai pavyke darbeliai ,bet vistiek pasirodau  blush2.gif


kuom gi jie nepavyke? g.gif as nerandu prie ko prisikabinti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(neilia @ 2009 12 22, 09:46)
kuom gi jie nepavyke? g.gif  as nerandu prie ko prisikabinti  thumbup.gif

kaip pamatytum is arciau tai rastum blush2.gif to kostiumelio svarkelis labai skeciasi doh.gif
Atsakyti
Dovillee, kolekcioniere šauniai padirbėjot. na aš taip pat neįžiūriu trūkumu. labai gražu 4u.gif

neila nerealu. Esi labai šauni mamytė. Aš kažkaip nė nepagalvojau, kad galima tokį originalų ir gražų rūbą padaryti Super thumbup.gif
Atsakyti
aciu 4u.gif

pasiuvau pedkelnias barbei,kaip super gavosi,pati net patenkinta jomis tongue.gif tik dabar liko kokia vienspalve suknyte sukonstruoti prie ju ir pasirodysim jum biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(makalas @ 2009 12 21, 21:15)
neilia kokia šauni tigriukė wub.gif Super gražu thumbup.gif

QUOTE(jokunda2 @ 2009 12 22, 15:03)
neila nerealu. Esi labai šauni mamytė. Aš kažkaip nė nepagalvojau, kad galima tokį originalų ir gražų rūbą padaryti Super  thumbup.gif

aciu, mergaites, tikrai stengiausi blush2.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(dovillee @ 2009 12 22, 15:23)
pasiuvau pedkelnias barbei,kaip super gavosi,pati net patenkinta jomis  tongue.gif tik dabar liko kokia vienspalve suknyte sukonstruoti prie ju ir pasirodysim jum  biggrin.gif

lauksim bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(dovillee @ 2009 12 22, 16:23)
aciu  4u.gif

pasiuvau pedkelnias barbei,kaip super gavosi,pati net patenkinta jomis  tongue.gif tik dabar liko kokia vienspalve suknyte sukonstruoti prie ju ir pasirodysim jum  biggrin.gif


Labai lauksim pasirodant bigsmile.gif
Papildyta:
Na ir aš idedu dvi suknutes. Tiesa gal jos dar šiek tiek keisis, bet vis tiek pasirodom blush2.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(jokunda2 @ 2009 12 22, 15:32)
Na ir aš idedu dvi suknutes. Tiesa gal jos dar šiek tiek keisis, bet vis tiek pasirodom blush2.gif


wow thumbup.gif ziuriu, vyro nuomone tau ne motais hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(neilia @ 2009 12 22, 16:49)
wow  thumbup.gif  ziuriu, vyro nuomone tau ne motais  hihihi.gif

Aga biggrin.gif Darau kas į galvą šauna rolleyes.gif
Atsakyti
na jokunda2 tavo lelytes naujiem metam jau pasiruose thumbup.gif grazu 4u.gif
Atsakyti
Atrodo taip neilgai cia nesilankiau, o kiek nauju groziu prirodet thumbup.gif

Pagaliau pabaigiau dovana duktereciai blush2.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
peleneee kaip grazu,o jau skaros siuliuku grozis wub.gif tikrai dukterecia bus patenkinta,o kokio ji amziaus? blush2.gif
Atsakyti
Mergaites, radau zaislu dezeje sena lele..be plaukuciu. Varciau sia temele, bet neradau kaip pritaisyti plaukelius lelytei. Kur galeciau raciau informacijos apie plaukuciu lelems "priauginima"? 4u.gif
Atsakyti