Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

QUOTE(asstis @ 2005 11 10, 11:30)

Manau progesteronas per žemas ir ovuliacijos šį ciklą nebuvo  cry.gif Ar tikrai  sad.gif


Na kad labiau panašu, kad buvo. Žiūrint dar kada darytas tyrimas, bet bet kokiu atveju su tokiu progesteronu pilnai gali būti įvykusi ovuliacija.
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2005 11 10, 11:39)
Na kad labiau panašu, kad buvo. Žiūrint dar kada darytas tyrimas, bet bet kokiu atveju su tokiu progesteronu pilnai gali būti įvykusi ovuliacija.


Ačiū Daivut wub.gif nuraminai truputi, dabar ramiau lauksiu vizito pas daktarę
Tyrimas darytas 21 ciklo diena (ciklas 28d.)
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2005 11 10, 12:35)
Nenoriu kištis, bet gi Philipuks, pas tave be stimuliacijų niekas neauga, jei suprantu, nes šiaip tai būtų keista, jei natūraliai augantys ir subrendę folikulai šiaip sau nesprogtų - tai būna tuomet, kai jie yra nesubrendę... g.gif ir nunyksta. Dar skaičiau, kad prie smarkiai išreikštos policistozės folikulai bręsta po galybę ir formuojasi foliuklinės cistos, kurias net gi operuoti reikia blink.gif , bet gi pas tau ne policistinės g.gif Pas tave gal gi kita problema - "nepagaunamas" laikas, kai reikia folikulus sprogdinti ir per maža vaistų dozė g.gif

Ne, pas mane ne galybe auga, vienoje kiausideje buna vienas ar du, kitoje taip pat. Ir vienas koks buna didziausias. Man cia paciai kilo tokie pamastymai, koks galetu buti sutrikes hormona g.gif g.gif Siaip tai ruosiuosi i Vilniu menesio pabaigoje, bet vis dar kyla klausimu ax.gif ax.gif O cistu neturiu, nes per mm tikrino echoskopu, kiausides grazios be cistu thumbup.gif O be stimuliaciju buvo panasios i policistines, daug mazu folikuliuku verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(asstis @ 2005 11 10, 11:30)
Sveikutės,
Ar kas galėtu pakomentuoti:
PRL - 13,8 (norma 3,2 - 22,7 ng/ml)
P - 17,84 (2,5 - 28)

Manau progesteronas per žemas ir ovuliacijos šį ciklą nebuvo  cry.gif Ar tikrai  sad.gif

Na, as tai manau, kad cia viskas ciki 4u.gif Ir ovuliacija buvus.
Atsakyti
Labas visoms
Man reikia pasidaryti LH ir FSH tyrima. Sake daryt 3-5 c.d. Bet nezinau kaip nusprest kuri diena pirma. Vakar po pietu pasirode vienas gniutuliukas ruzavu gleiviu, o paskui iki sios dienos popietes nieko nebuvo. tik po pietu pasirode daugiau kraujo. Durnai kad kaip tik papuola savaitgalis.
Jei skaičiuosi kad pradzia buvo treciadieni tai turi darytis tyrima penktadieni, nes pirmadienis bus per velu, jei pradzia ketvirtadieni - tai tyrimas pirmadieni, nes penktadienis per anksti.
O savaitgali labai anksti isvaziuoju ir negaliu tyrimo pasidaryt.
Kaip galvojat, kuria diena geriau daryti tyrima.


Atsakyti
QUOTE(Nomra @ 2005 11 10, 13:57)
Labas visoms
Man reikia pasidaryti LH ir FSH tyrima. Sake daryt 3-5 c.d. Bet nezinau kaip nusprest kuri diena pirma. Vakar po pietu pasirode vienas gniutuliukas ruzavu gleiviu, o paskui iki sios dienos popietes nieko nebuvo. tik po pietu pasirode daugiau kraujo. Durnai kad kaip tik papuola savaitgalis.
Jei skaičiuosi kad pradzia buvo treciadieni tai turi darytis tyrima penktadieni, nes pirmadienis bus per velu, jei pradzia ketvirtadieni - tai tyrimas pirmadieni, nes penktadienis per anksti.
O savaitgali labai anksti isvaziuoju ir negaliu tyrimo pasidaryt.
Kaip galvojat, kuria diena geriau daryti tyrima.

As daryciau penktadieni po pietu, jei iseina. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aistukas @ 2005 11 10, 15:01)
As daryciau penktadieni po pietu, jei iseina.  4u.gif


Man kartu ir prolaktina riekia daryti. O ji kiek zinau geriau ryte, kad kuo maziau visokiu stresiuku ir nuovargio butu. Bus per didelis - gali padidint vaistu doze, o kas noretu save nereikalingais vaistukais pumpuoti sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Nomra @ 2005 11 10, 14:07)
Man kartu ir prolaktina riekia daryti. O ji kiek zinau geriau ryte, kad kuo maziau visokiu stresiuku  ir nuovargio butu. Bus per didelis - gali padidint vaistu doze, o kas noretu save nereikalingais vaistukais pumpuoti sad.gif

Manes tai del PRL neperspejo, kad ji reikia is ryto ar kaip kitaip daryti. g.gif Ir dariau as po pietu. Bet, jei taip , tada jau tik pirmadienis lieka.
Atsakyti
QUOTE(aistukas @ 2005 11 10, 15:10)
Manes tai del PRL neperspejo, kad ji reikia is ryto ar kaip kitaip daryti.  g.gif Ir dariau as po pietu. Bet, jei taip , tada jau tik pirmadienis lieka.

Del prolaktino tai tikrai geriau ryte. Sako, kad jei ligoninej gulint ima, tai ateina 6 val ryte, pazadina ir paima krauja. Nes sis hormonas nuo streso kyla ir gan greitai. Man sake, kad net jaudulys atsirandantis del paties kraujo emimo jau daro itaka rezultatui, na jei pavyzdziui labai bijai durimo arba vena ne is kart randa...
Atsakyti
QUOTE(Nomra @ 2005 11 10, 14:19)
Del prolaktino tai tikrai geriau ryte. Sako, kad jei ligoninej gulint ima, tai ateina 6 val ryte, pazadina ir paima krauja. Nes sis hormonas nuo streso kyla ir gan greitai. Man sake, kad net jaudulys atsirandantis del paties kraujo emimo jau daro itaka rezultatui, na jei pavyzdziui labai bijai durimo arba vena ne is kart randa...

Na, tiesiog nezinau, man atrodo, kad jei jau geras tyrimas, tai visaip jis bus geras. Zinai, o del dienos, as dar pagalvojau, kad gali tureti itakos ir tavo ciklo ilgis - jei jis trumpas - geriau daryt 3 - 4 d., o jei ilgas tai ir 5 gerai.
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2005 11 10, 11:47)
Kolibriuke, tu viska zinai  mirksiukas.gif tai gal gali pakomentuoti koks tavo manymu man galetu buti sutrikes hormonas, kad uzauga folikulai ir jie nesprogsta. Koks hormonas tai itakoja ax.gif  ax.gif Labai susidomejau blush2.gif


Nėra LH piko, kuris sukelia ovuliaciją. Bet ir estrogenai turi reikšmės. Ovuliacijos mechanizmas žiauriai sudėtingas, daug ten visokių faktorių veikia, kurių daugumos paprastiems žmonėms net nereikia žinot.

Bet vat kad tau ir su pregnyliu/ovidreliu nesprogsta - čia jau įdomiau....
Atsakyti

Merginos,

milijoną kartų aš jau kartojau ir nepykit, bet tikrai keista- na negi negalit temelėje prieš tai pasiskaityti -

PROLAKTINAS DAROMAS BET KADA BET KURIUO CIKLO METU, BET KURIUO PAROS METU PAVALGIUS NEVALGIUS, SUSINERVAVUS, NESINERVAVUS, PASIMYLĖJUS, NESIMYLĖJUS - BET KADA.

Šeštą valandą sesutės kraują ima absoliučiai visiems tyrimams - tai jų nerašyta taisyklė.

Pirma mmm diena ta - kai pasirodo skaistus raudonas kraujas - ne gleivės, ne ružavas patepliojimas, ne rudas tepimas, o raudonas mėnesinių kraujas.
Atsakyti