Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

QUOTE(Slapukė @ 2005 11 08, 10:43)
O tu nusiteik džuagsmingai sutikti mm, kaip kažką naujo, juk nuo jų pradžios formuojasi ir auga folikulai, kurie auga ir gali būti apvaisinti. Aš jau 4 mėn. geriu KT po laparaskopijos ir negaliu patirti to džiaugsmo, kai nueini pas gydytoją ir pamatai didelį gražų folikulą, kurį vėliau su didžiausiu džiaugsmu ir noru sprogdini tongue.gif  4u.gif

Butu aisku geriau nesulaukti tu mm, bet blink.gif Na is kitos puses reikia dziaugtis, kad jos yra. Juk kai kurioms mergaitems ju nebuna schmoll.gif schmoll.gif O termometras nebegris i miegamaji. Baigta su juo doh.gif doh.gif Jau anksciau galejau isnesti umn.gif umn.gif
Atsakyti
QUOTE(jolanciuke @ 2005 11 08, 09:29)
Tyrimai daryti  6 c.d . Bet juk tai nedaug ka keicia sad.gif


Aš tai manau kad daug keičia. Įsivaizduoju koks santykis pas mane būtų 6 c.d. doh.gif Visada visada darau LH/FSH tyrimus 3 c.d.
Jolančiuke, jei tavo ciklai būtų anovuliaciniai, tai gal čia ir gera naujiena? Gal stimuliacijų pakaktų tau pastoti, juk sveiką kiaušintakį turi? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mia: 08 lapkričio 2005 - 09:54
svaikutės, mano progesterono tyrimų rezultatai tokie gal galit pakomentuoti ax.gif
klinikos normos yra tokios 0.035 - 59.0

o mano rezultatas toks
2.19ng/ml

laborantė sakė, kad į normas įeina, bet į mažesnę pusę, šiaip manau, kad man O vyko 23 c.d, o kaip tik šią dieną ir dariau šį tyrimą, tai manau, kad reikės pakartoti, tik kada g.gif

Atsakyti
QUOTE(:)22 @ 2005 11 09, 16:38)
svaikutės, mano progesterono tyrimų rezultatai tokie gal galit pakomentuoti ax.gif
klinikos normos yra tokios 0.035 - 59.0

o mano rezultatas toks
2.19ng/ml

laborantė sakė, kad į normas įeina, bet į mažesnę pusę, šiaip manau, kad man O vyko 23 c.d, o kaip tik šią dieną ir dariau šį tyrimą, tai manau, kad reikės pakartoti, tik kada g.gif

Ar ne AIDS centre darei tyrimus? Ten normos yra labai bendros, o reiktu ziureti kokios yra moterims liutealinej fazej. Man rodos Narmedos lapely iki 27 ng/ml buvo, tai visgi per mazai.
Atsakyti
manau, kad man O vyko 23 c.d, o kaip tik šią dieną ir dariau šį tyrimą, tai manau, kad reikės pakartoti, tik kada g.gif
[/quote]


Savaitę po ovuliacijos.
Atsakyti
QUOTE(Kolibriukė @ 2005 11 08, 11:33)

Hormoninis vaizdas tipiškos anovuliacijos. Ar ta anovuliacija dėl policistinių kiaušidžių tegali tik echoskopija ir aišku laparoskopija. Anovuliacija reguliuojama šalinant jos priežastį, dažniausias ir pirmiausias gydymo metodas ovuliacijos stimuliacija.

O gal galėtum pakomentuoti ir mano ax.gif (daryta 4 c.d.)
FSH-7,12
LH-6,4
.Bet su ovuliacija pas mane ne kaip g.gif Kiti hormonai tirti,progesterono mažoka sad.gif O ar gali jis savaime pasitaisyti?
Atsakyti
QUOTE(aistukas @ 2005 11 09, 16:45)
Ar ne AIDS centre darei tyrimus? Ten normos yra labai bendros, o reiktu ziureti kokios yra moterims liutealinej fazej. Man rodos Narmedos lapely iki 27 ng/ml buvo, tai visgi per mazai.

taip daraiu aids centre, reik4s pakartoti tyrim1 kit1 piradieni
Atsakyti
Kolibriuke, tu viska zinai mirksiukas.gif tai gal gali pakomentuoti koks tavo manymu man galetu buti sutrikes hormonas, kad uzauga folikulai ir jie nesprogsta. Koks hormonas tai itakoja ax.gif ax.gif Labai susidomejau blush2.gif
Atsakyti
Na, aš ką tik iš Klimo.Pakomentavo mano hormonus.Žinoma, iš karto liepė sėstis ant kėdės.Pamatė abiejose pusėse augančius folikulus-vienoje-21cm, o kitoje-17 cm, gleivinė -8 cm.Žodžiu, kad ovuliacija vyksta, tai nėra abejonių.Tik pasakė, kad gal FSH užkilo tik šiame cikle, o kad tas užkilimas ne klaida, sakė, beveik neabejoja.Tokie nemaži folikulai abejose pusėse rodo natūralią kiaušidžių stimuliaciją.Blogai tas, kad ruošiantis IVF, labia blogai stimuliuojasi tokios kiaušidės ir sėkmingo IVF tikikybė labai menka. Būtinai liepė pasikartoti hormonų tyrimą.Jei nebūtų hydrosalpingso, gal dar būtų ir nieko, bet va, kai mano abu kiaušintakiai rizikuoja būti išpjauti ir spėjamai lieka tik IVF...vilčių, kaip suprantu, mažai.. sad.gif
Atsakyti
Sveikutės,
Ar kas galėtu pakomentuoti:
PRL - 13,8 (norma 3,2 - 22,7 ng/ml)
P - 17,84 (2,5 - 28)

Manau progesteronas per žemas ir ovuliacijos šį ciklą nebuvo cry.gif Ar tikrai sad.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2005 11 10, 12:47)
Kolibriuke, tu viska zinai  mirksiukas.gif tai gal gali pakomentuoti koks tavo manymu man galetu buti sutrikes hormonas, kad uzauga folikulai ir jie nesprogsta. Koks hormonas tai itakoja ax.gif  ax.gif Labai susidomejau blush2.gif


Nenoriu kištis, bet gi Philipuks, pas tave be stimuliacijų niekas neauga, jei suprantu, nes šiaip tai būtų keista, jei natūraliai augantys ir subrendę folikulai šiaip sau nesprogtų - tai būna tuomet, kai jie yra nesubrendę... g.gif ir nunyksta. Dar skaičiau, kad prie smarkiai išreikštos policistozės folikulai bręsta po galybę ir formuojasi foliuklinės cistos, kurias net gi operuoti reikia blink.gif , bet gi pas tau ne policistinės g.gif Pas tave gal gi kita problema - "nepagaunamas" laikas, kai reikia folikulus sprogdinti ir per maža vaistų dozė g.gif
Atsakyti
QUOTE(asstis @ 2005 11 10, 13:30)
Sveikutės,
Ar kas galėtu pakomentuoti:
PRL - 13,8 (norma 3,2 - 22,7 ng/ml)
P - 17,84 (2,5 - 28)

Manau progesteronas per žemas ir ovuliacijos šį ciklą nebuvo  cry.gif Ar tikrai  sad.gif


Labux 4u.gif
Nu labas rytas, per žemas progesteronas blink.gif kad man kas tokį.... doh.gif blush2.gif
Taigi ovuliacija skaitosi, kad buvo, kai PRG daugiau kaip 5 blink.gif labai geras pas tave progesteronas thumbup.gif ir jau tikrai įvykusi ovuliacija mirksiukas.gif
Atsakyti