Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

O aš net penktą ciklo dieną nebedarau FSH, nes jis ir taip pas mane linkęs didėti, taigi nenoriu lyšnų neigiamų emocijų net jei jis būtų tik nežymiai pakilęs. Be to, logiškai mąstant matyt dar reikia turėti omeny, kokio ilgumo yra ciklas - kuo jis trumpesnis, tuo matyt ir FSH greičiau kyla g.gif
Rugele, būtinai pakartok ne vėliau kaip 3-ią dieną ir FSH ir LH. Net jei tai ne labaratorijos klaida, gal tai kažkoks atsitiktinis padidėjimas. O šį mėnesį manau jau niekas nebepaaiškės ir nieko čia nebeišbursit, nes ir su FSH 18 gali būti ir folikulas ir ovuliacija, tiesiog tas rodiklis parodo, kad kaiušidžių funkcija jau nestabili, kad reikia tikėtis anovuliacinių ciklų ir pan. (nebūtinai iš karto klimakso).

Philipuks, palik viską kaip yra. Nustok blaškytis, mėtyti pinigus tiek echoskopijai, tiek tyrimams. Nieko jau nebepakeisi. Išskyrus gydytoją, aišku biggrin.gif
Atsakyti
Philipuks, nieko tu nebedaryk - palik viska kaip yra iki kito ciklo. Pailsink savo nervus, atsipalaiduok, kiek tai imanoma. Jei lemta, tai gal ir ivyks stebuklas, o jei ne - tai kaip jau pati sakei... wub.gif
Atsakyti
Philipuks,

ar tu bent skaitai, ką mes visos sutartinai tau rašom....visos be išimties....BT tu vistiek matuoji, nesąmones su dufastonu ir echoskopijom darai....

Philipuks, nu būk tu gera, na nemėtyk nervų, pinigų ir sveikatos vėjais...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kolibriukė: 07 lapkričio 2005 - 09:55
QUOTE(aistukas @ 2005 11 07, 08:45)
Zinai, as tai eiciau pas K. ciklo vidury, kad paechoskopuotu. Man sedeti ir laukti sunkiausia uz viska, jei matys folikula - tada klaida. As manau, kad pojuciai taves neapgauna. Aspati irgi visada jausdavau visokius O pozymius. wub.gif  wub.gif


Užsirašiau pas K. ketvirtadieniui, eisiu, žiūrėsim, kas čia pas mane darosi g.gif Toks jausmas, kad kaip tik dabar pas mane vyktų O. tąsios gleivės buvo prieš porą dienų, o vakar ir šiandien labai maudžia pilvo apačią..ciklo diena tik 10...nežinau,o gal tai tik psichologija...
Atsakyti
Merginos, mang daznai pamaudzia desine kiauside, gydytoja sakydavao, kad kausidei nieko nera, bet gali buti apendiksas toj vietoj susiranges ir mausti. Kadangi mano tyrimai visi geri (aisku gimdos nuotrauka nedaryta), bet ar negaletu cia buti kaip nors tas maudimas susijes, kad negaliu pastoti? Ar gali sveikos kiausides mausti?
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2005 11 07, 10:34)
O aš net penktą ciklo dieną nebedarau FSH, nes jis ir taip pas mane linkęs didėti, taigi nenoriu lyšnų neigiamų emocijų net jei jis būtų tik nežymiai pakilęs. Be to, logiškai mąstant matyt dar reikia turėti omeny, kokio ilgumo yra ciklas - kuo jis trumpesnis, tuo matyt ir FSH greičiau kyla g.gif
Rugele, būtinai pakartok ne vėliau kaip 3-ią dieną ir FSH ir LH. Net jei tai ne labaratorijos klaida, gal tai kažkoks atsitiktinis padidėjimas. O šį mėnesį manau jau niekas nebepaaiškės ir nieko čia nebeišbursit, nes ir su FSH 18 gali būti ir folikulas ir ovuliacija, tiesiog tas rodiklis parodo, kad kaiušidžių funkcija jau nestabili, kad reikia tikėtis anovuliacinių ciklų ir pan. (nebūtinai iš karto klimakso).

Philipuks, palik viską kaip yra. Nustok blaškytis, mėtyti pinigus tiek echoskopijai, tiek tyrimams. Nieko jau nebepakeisi. Išskyrus gydytoją, aišku biggrin.gif

Tai va tas ir yra, kad nebenoriu eiti pas ta daktare, ypac kai pasake, kad kam nervus gadintis echoskopuojant, jei nesprogs gi nieko negalima bus padaryti tik nervus susigadinsi. Viskas, siandien isnesu savo termometra is miegamojo rolleyes.gif nebesidarysiu jokiu tyrimu savo nuoziura ir men pabaigoje varau pas Klima. Dabar pabaigsiu duphastona gerti, o daugiau kaip Klimas pasakys taip ir gydysiuosi rolleyes.gif O su temperatura tai su viltimi matavau ax.gif ax.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif
Buvau šiandien ant "vertalioto" paskraidyt pas K. blush2.gif
21 c.d., o rado kiaušidėse lygiai tiek pat, kiek ir paliko - po kelis mažutėlius folikulus ir nė vieno dominuojančio doh.gif Nu bet dar eisiu penktadienį, kadangi ciklas praeitas net 39 d., tai gal koks stebuklas įvyks, ir ūgtels vienas kuris... g.gif
Gimdos gleivinė ne tik kad nepastorėjo, bet dar ir mažesnė, nei prieš keturias dienas pasirodė - 7-8 mm blink.gif (gal sumažėt negalėjo, bet kad nė mm nepaaugo, tai faktas).
Žodžiu dar pasiūlė harmonus kito ciklo pradžioj padaryt, ir galvot apie stimuliacijas sad.gif Nors gal ir į gera pradėt kažką daryt, net laukti ir tikėtis, jei harmonai šposus krečia g.gif
Tik reiks vyrą skubos tvarka siųsti išsitirti savo gyventojus "na vsiakij požarnij" blush2.gif
Atsakyti
Ačiū panos už palaikymą... 4u.gif 4u.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Viena, kas aišku, kad tikrai reik pakartoti tyrimus ir gal jie bus palankesni cool.gif O pas K. vis viena nueisiu, nors ir įtariu, kad labai ko naujo nesužinosiu, bet ai, vis viena ramiau bus ant dūšios ax.gif

Ačiū, kad esat, tikit, ir palaikot wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2005 11 07, 10:02)
Labutis 4u.gif
Buvau šiandien ant "vertalioto" paskraidyt pas K. blush2.gif
21 c.d., o rado kiaušidėse lygiai tiek pat, kiek ir paliko - po kelis mažutėlius folikulus ir nė vieno dominuojančio doh.gif  Nu bet dar eisiu penktadienį, kadangi ciklas praeitas net 39 d., tai gal koks stebuklas įvyks, ir ūgtels vienas kuris... g.gif
Gimdos gleivinė ne tik kad nepastorėjo, bet dar ir mažesnė, nei prieš keturias dienas pasirodė - 7-8 mm blink.gif (gal sumažėt negalėjo, bet kad nė mm nepaaugo, tai faktas).
Žodžiu dar pasiūlė harmonus kito ciklo pradžioj padaryt, ir galvot apie stimuliacijas sad.gif  Nors gal ir į gera pradėt kažką daryt, net laukti ir tikėtis, jei harmonai šposus krečia g.gif
Tik reiks vyrą skubos tvarka siųsti išsitirti savo gyventojus "na vsiakij požarnij" blush2.gif

Vyra "prvym nomerom" reikia istirti biggrin.gif pries visokias rimtesnes proceduras. Man tai hormonus kartu su vyro tyrimu paskyre iskart.
Atsakyti
QUOTE(aistukas @ 2005 11 07, 12:14)
Vyra "prvym nomerom" reikia istirti  biggrin.gif pries visokias rimtesnes proceduras. Man tai hormonus kartu su vyro tyrimu paskyre iskart.


Vyras jau buvo tirtas, tik senokai, todėl neprošal pakartoti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Agalis @ 2005 11 07, 11:00)
Merginos, mang daznai pamaudzia desine kiauside, gydytoja sakydavao, kad kausidei nieko nera, bet gali buti apendiksas toj vietoj susiranges ir mausti. Kadangi mano tyrimai visi geri (aisku gimdos nuotrauka nedaryta), bet ar negaletu cia buti kaip nors tas maudimas susijes, kad negaliu pastoti? Ar gali sveikos kiausides mausti?

Man pradejus stimuliuotis, mazdaug iki mm likus 14 dienu prasideda kiausidziu maudimas. Tada zinau tikrai, kad ateina mm. Daktare sake, kad tai del stimuliaciju. Si menesi maudzia tik kairioji g.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2005 11 07, 11:28)
Man pradejus stimuliuotis, mazdaug iki mm likus 14 dienu prasideda kiausidziu maudimas. Tada zinau tikrai, kad ateina mm. Daktare sake, kad tai del stimuliaciju. Si menesi maudzia tik kairioji g.gif


Man nera stimuliave, o maudimas jau nuo kokiu 18 metu karts nuo karto atsiranda, kartais gan stipriai, ypac suskausta kai verciuosi ant sono. Ir kodel tik desine puse? Jei tai butu naturalu, tai maustu abi?
Atsakyti