Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

Rugele, nedaryk ankstyvu isvadu. Pakartok kita menesi tyrima.
Ar nesistumuliavai? Ar negerei hormonu ar kokiu vaistu? Gerai pagalvok ir prisimink. Cia merginos prisimins, kai man praeita menesi ne laiku padare FSH tyrima (suklydo sesele, uzrasiusi "FSH" tyrimu lape), ir jis buvo 31,8 blink.gif
Kadangi vidury ciklo ir stimuliuojantis hormonais tokio tyrimo kaip ir niekas niekada nedaro, visi apako, net ir prof. Feldberg'as. Niekas net komentuoti negalejo. Nes normaliai - tai butu tikras klimaksas.
Si cikla pasidariau FSH - jis buvo 8,.. 4u.gif Taigi, net pagerejes, negu pries visas stimuliacijas.
Atsakyti
sakykit, jei pasidarysiu FSH 6 ciklo dieną, ar bus tikslūs tyrimo atsakymai..Juk reiktų daryt 3-5 c.d., ar ne?
Atsakyti
Labai didelės paklaidos padarius 6 c.d. nebus, bet patartina tyrimus darytis standartiškai - 3 - 5 c.d. Nebent ryt į vakarą netemptum ir pasidarytum jau anksti ryte, kad kiek įmanoma arčiau standarto būtų. Vėliau išsikreipia tas mūsų taip sekamas LH/FSH santykis.
Atsakyti
QUOTE(Kolibriukė @ 2005 11 06, 19:37)
Labai didelės paklaidos padarius 6 c.d. nebus, bet patartina tyrimus darytis standartiškai - 3 - 5 c.d. Nebent ryt į vakarą netemptum ir pasidarytum jau anksti ryte, kad kiek įmanoma arčiau standarto būtų. Vėliau išsikreipia tas mūsų taip sekamas LH/FSH santykis.


Tai man praverstų ir LH ryt pasidaryt?
Atsakyti
QUOTE(jolanciuke @ 2005 11 06, 20:47)
Tai man praverstų ir LH ryt pasidaryt?


Be jokios abejonės, kad reikia.
FSH, be LH turi labai ribotą diagnostinę vertę.
Atsakyti
QUOTE(Chiara @ 2005 11 06, 17:59)
Rugele, nedaryk ankstyvu isvadu. Pakartok kita menesi tyrima.
Ar nesistumuliavai? Ar negerei hormonu ar kokiu vaistu? Gerai pagalvok ir prisimink. Cia merginos prisimins, kai man praeita menesi ne laiku padare FSH tyrima (suklydo sesele, uzrasiusi "FSH" tyrimu lape), ir jis buvo 31,8  blink.gif

Ne, jokios stimuliacijos man dar netaikė-tai pirmasis mano hormonų tyrimas...Vaistai... na irgi nieko negėriau, tik vitaminas E, folio rūgštis...Tyrimą būtinai pakartosiu ir mažytė viltis rusena, kad tai tikrai klaida, bet stengiuosi apie tai išvis negalvoti, nes bet kokiu atveju emocijos nepadės.....Man šį mėnesį paskirta laparoskopinė operacija , bus daroma ciklo gale..Ar neišsikkreips rezultatai?
Ir dar klausimas-o laparoskopijos metu ar matytųsi kiaušidžių veiklos sutrikimas?Sorry, jei nesąmonė, apie tai visiškai nieko nenusimanau 4u.gif
Chiara, ačiū wub.gif wub.gif

Atsakyti
QUOTE(rugelė @ 2005 11 06, 21:05)
Ne, jokios stimuliacijos man dar netaikė-tai pirmasis mano hormonų tyrimas...Vaistai... na irgi nieko negėriau, tik vitaminas E, folio rūgštis...Tyrimą būtinai pakartosiu ir mažytė viltis rusena, kad tai tikrai klaida, bet stengiuosi apie tai išvis negalvoti, nes bet kokiu atveju emocijos nepadės.....Man šį mėnesį paskirta laparoskopinė operacija , bus daroma ciklo gale..Ar neišsikkreips rezultatai?
Ir dar klausimas-o laparoskopijos metu ar matytųsi kiaušidžių veiklos sutrikimas?Sorry, jei nesąmonė, apie tai visiškai nieko nenusimanau  4u.gif
Chiara,  ačiū  wub.gif  wub.gif


na jei operacija turėsi ciklo gale, tai matysis ar yra geltonkūnis, t.y. ar vyko ovuliacija. Man ir vasarą darė ciklo gale ir matė geltonkūnį 4u.gif
Atsakyti
Ir man, kadangi dare jau antroj ciklo pusej, po neseniai vykusios ovuliacijos, mate geltonkuni ir patvirtino, kad ovuliacija vyksta. Daugiau, tai kazin ar ka nors galetu pasakyti. g.gif
Atsakyti
Rugele, viska perskaiciau - dar nepergyvenk labai. Gal cia tik klaida ir man tas vienetukas tiesiog nevietoj atrodo wub.gif Zinai, as tai eiciau pas K. ciklo vidury, kad paechoskopuotu. Man sedeti ir laukti sunkiausia uz viska, jei matys folikula - tada klaida. As manau, kad pojuciai taves neapgauna. Aspati irgi visada jausdavau visokius O pozymius. wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rugelė @ 2005 11 06, 21:05)
Ir dar klausimas-o laparoskopijos metu ar matytųsi kiaušidžių veiklos sutrikimas?Sorry, jei nesąmonė, apie tai visiškai nieko nenusimanau  4u.gif


na pvz. laparoskopijos metu mato ar kiaušidės nėra policistiškos, gal mato ir kitus sutrikimus, įvairias cistas ir pan.
Atsakyti
Kazin jei pasidaryciau 21 c.d progesterono tyrima ar parodytu jis ar ivyko ovuliacija, ar parodytu tik gera progesterona, nes pradejau nuo 17 c.d gerti duphastona g.gif g.gif Echoskope tai nebuvau cry.gif tad ir nezinau ar sprogo tie mano gigantai folikulai schmoll.gif schmoll.gif Siandien 18c.d
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2005 11 07, 08:49)
Kazin jei pasidaryciau 21 c.d progesterono tyrima ar parodytu jis ar ivyko ovuliacija, ar parodytu tik gera progesterona, nes pradejau nuo 17 c.d gerti duphastona g.gif  g.gif Echoskope tai nebuvau cry.gif tad ir nezinau ar sprogo tie mano gigantai folikulai schmoll.gif  schmoll.gif Siandien 18c.d


Man atrodo tu nesupratai ką mes tau rašėme, kad diufastono NEGALIMA gerti neįsitikinus, kad įvyko ovuliacija, nes gali pakenkti, o ne padėti. Kodėl nenori nueit pas daktarę ir pažiūrėti ehoskopu, ar sprogo folikulai g.gif
Atsakyti