Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

QUOTE(Daiva @ 2006 03 22, 21:36)
Tai kodėl daktarės neklausei? Iš kur gi mums žinoti, ką ir kodėl ji skyrė...


Ji man nepasakė... Klausia ar darom visus? Nu ka aš - jei reikia, tai reikia. O be to žinai, kai pirmą kartą darai tokius dalykus, tai nežinai kas ir kaip...
Paskyrė keturis: TTH, LH, FSH ir PRL.
Ai, nu dabar susinervinau blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Irunia @ 2006 03 22, 21:53)
Ji man nepasakė... Klausia ar darom visus? Nu ka aš - jei reikia, tai reikia. O be to žinai, kai pirmą kartą darai tokius dalykus, tai nežinai kas ir kaip...
Paskyrė keturis: TTH, LH, FSH ir PRL.
Ai, nu dabar susinervinau blink.gif


Atleisk, bet nesuprantu, ko čia nervintis?
Paskyrė viską ką reikia padaryti ir tiek...Pasidarysi šiuos hormonus ir matysis, ar hormoninis fonas bent preliminariai tvarkoj. Laukia dar progesterono tyrimas 21 c.d. (jei ciklas standartinis 28 dienų).
Atsakyti
QUOTE(Kolibriukė @ 2006 03 22, 22:11)
Atleisk, bet nesuprantu, ko čia nervintis?
Paskyrė viską ką reikia padaryti ir tiek...Pasidarysi šiuos hormonus ir matysis, ar hormoninis fonas bent preliminariai tvarkoj. Laukia dar progesterono tyrimas 21 c.d. (jei ciklas standartinis 28 dienų).



Susinervinau, kai Daiva pasakė, kodėl jos nepaklausiau blink.gif
Nes ką aš durnelė pirmą kartą galiu žinoti. ax.gif Anksčiau žinojau, kad yra šlapimo ir kraujo tyrimas lotuliukas.gif o va gyvenimas priverčia sužinoti, kad yra ir kitokių tyrimų doh.gif Čia tipo juokauju rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Irunia @ 2006 03 22, 22:33)
Susinervinau, kai Daiva pasakė, kodėl jos nepaklausiau  blink.gif
Nes ką aš durnelė pirmą kartą galiu žinoti. ax.gif  Anksčiau žinojau, kad yra šlapimo ir kraujo tyrimas  lotuliukas.gif  o va gyvenimas priverčia sužinoti, kad yra ir kitokių tyrimų doh.gif  Čia tipo juokauju  rolleyes.gif


Pasiskaityk, šiame skyrelyje daug visko apie hormoninius tyrimus prirašyta - kaip, kas, kur ir kodėl.
O gydytojų klausti reikia, kad neliktų jokių nesusipratimų. Žinoma, jau kai labai neaišku lieka, mes kiek galim, pasiaiškinam kartu 4u.gif
Atsakyti
Dar labas,

Sakykit mielosios, kas per tyrimai ir ka jie parodo?

T, SUBG ir TTH? Dekui,

Siandien pabuvau klinikose , tai pakraupau koks konvejeris doh.gif siaubas....o dar toks ilgas vaik6ciojimas laukia.... blink.gif
Atsakyti
Na va,trečias bandymų mėnuo vėl nueis šuniui ant uodegos cray.gif Nors progesteronas vėl geras(dabar jis 40),bet vėl jaučiu mm verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Irunia @ 2006 03 22, 21:06)
Šiandien paskyrė daryti hormonų tyrimus. Tik nesupratau jos klausimo - tai darom visus??? Tai jūs dabar man pasakykit - nu jei reikia keturių, tai reikia, kodėl jinai klausia ar darom visus? Tai ar pakanka vieno? Dviejų?
Nesuprantu aš tų daktarų...

Beje kokios tų tyrimų kainos apytikslės? Man tik įdomu ar aš kur darausi yra normali kaina ar permokėsiu...  g.gif


Na, daktarė tau pasakė taip dėl to, nes tie tyrimai kainuoja, ir tieisog gal atsižvelgdama i pacientų galimybės, ji paklausė, ar darysi visus? na, švelniau tariant, ar turi galimybę pasidaryti visus iš karto pvz... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VaidaI: 23 kovo 2006 - 21:50
Pakomentuokit prasau ax.gif
PRL-147 ( norma 40,3-530) mIU\L
TSH-0,801 ( norma 0,400-4,00)
T4F-10,7 ( norma 10,2-24,4 )
T3F-6,27 ( norma 2,30-6,30 )
TES-1,35 (norma 2,20-4,10)
SBG-12,7 (norma 18,0-114)
PRL zinau kad yra geras.
O va kiti, uz ka atsako, ka daro ir kas isvis per daiktas nezinau.
Ir dar ant tirymo rezultatu gydytojas uzrase ( LAISVU, ANDREGENU INDEKSAS LAI=10.6 ( N<4.5 ) ) KA TAI REISKIAI? blush2.gif smile.gif BUSIU DEKINGA !
Atsakyti
mergaites, gal galit pakomentuoti... tyrimus dariausi Aids laboratorijoje

TSH 0,97 uIU/ml
PRL 241,7 uIU/ml
LH 19,33 mIU/ml
FSH 5,24 mIU/ml
Atsakyti
Jeigu gyd echo mato kad folikulai nebresta, tai ir progesterono tirti nera prasmes? ar teisingai suprantu?
Atsakyti
QUOTE(Nomra @ 2006 03 29, 16:57)
Jeigu gyd echo mato kad folikulai nebresta, tai ir progesterono tirti nera prasmes? ar teisingai suprantu?



Teisingai smile.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Paaiškinkit man prašau, ar mano prolaktino tyrimas geras ?

21 c.d 583,3 (norma 127-637)

Ačiū labai wub.gif
Atsakyti