Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

QUOTE(VaidaI @ 2006 03 20, 19:28)
Sveikutes,

Man gydytoja sake 21 c.d. pasidaryti progesterono tyrima, kuris parodys ar vyksta ovuliacija, ar as teisingai viska  supratau? nes prisiskaiciau ir pasimeciau  doh.gif



Taip, viską teisingai supratai smile.gif
Atsakyti
Mergaites, turiu pora klausimu.
mano ciklas 30-33 dazniau buna 33 d. o O vyksta 18-20c.d. man visada skyre progesterono tyrima 21 c.d. Tai ar imanoma daryt tyrima jeigu po O praejo 1-2 dienos g.gif As visada sakau kad man O vyksta 18-20c.d. o gydytoja vistiek siuncia daryt 21 c.d.blink.gif tai kaip imanoma suzinot ar vyksta O ar ne. Kaip jus manot, kada daryt progesterono tyrima?
Atsakyti
Tada reikia atsiskaičiuoti nuo ovuliacijos 7 dienas ir tada darytis progesteroną.
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 03 20, 20:06)
Taip, viską teisingai supratai smile.gif



Dekui, Daiva....
O kokie dar hormoniniai tyrimai laukia? Ka jie parodys...ech kiek manęs dar visko laukia...duok dieve, duotų rezultatų... g.gif
Atsakyti
Dariausi progesterono tyrimą 21 c.d., rezultatas 58.
Noriu, kad pasakytumėte ar tai gerai ar blogai, negaliu laukti kol eisiu pas gydytoją.
Atsakyti
QUOTE(Spirgis @ 2006 03 21, 14:44)
Dariausi progesterono tyrimą 21 c.d., rezultatas 58.
Noriu, kad pasakytumėte ar tai gerai ar blogai, negaliu laukti kol eisiu pas gydytoją.



labai geras rezultatas smile.gif
Atsakyti
sveikos merginos,
gal galit pakomentuoti mano hormonu tyrimus:
daryta 3 c.d.

FSH - 7,21
LH - 5,64
E2 - 177,96
PRL - 216

Aciu
Atsakyti
Sakykit, tai kokias normas progesterono tyrimo reikia ziureti, jie raso folik,f. normas, ovuliac. f normas, liutein f. normas ir menopauzeje????

pas mane senesnis tyrimas rodo 0.25 ??? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(VaidaI @ 2006 03 22, 20:00)
Sakykit, tai kokias normas progesterono tyrimo reikia ziureti, jie raso folik,f. normas, ovuliac. f normas, liutein f. normas ir menopauzeje????

pas mane senesnis tyrimas rodo 0.25 ??? ax.gif


nu tai reikia žiūrėti, kurią tavo ciklo dieną buvo atliktas tyrimas
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 03 22, 20:04)
nu tai reikia žiūrėti, kurią tavo ciklo dieną buvo atliktas tyrimas


Darytas 23 c.d. blush2.gif

O dabar planuoja daryti 21 c.d. ....sorry,kad taip klausineju, bet tik pradedu siuos kryziaus kelius, nors pirmi du leliukai uzsimezge is pirmu menesiu, o va po antros nesekmes kazkas atsitiko... verysad.gif

Dekui, taui DAiva ir dziaugiuosi del taves ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VaidaI: 22 kovo 2006 - 20:17
Šiandien paskyrė daryti hormonų tyrimus. Tik nesupratau jos klausimo - tai darom visus??? Tai jūs dabar man pasakykit - nu jei reikia keturių, tai reikia, kodėl jinai klausia ar darom visus? Tai ar pakanka vieno? Dviejų?
Nesuprantu aš tų daktarų...

Beje kokios tų tyrimų kainos apytikslės? Man tik įdomu ar aš kur darausi yra normali kaina ar permokėsiu... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Irunia @ 2006 03 22, 21:06)
Šiandien paskyrė daryti hormonų tyrimus. Tik nesupratau jos klausimo - tai darom visus??? Tai jūs dabar man pasakykit - nu jei reikia keturių, tai reikia, kodėl jinai klausia ar darom visus? Tai ar pakanka vieno? Dviejų?
Nesuprantu aš tų daktarų...



Tai kodėl daktarės neklausei? Iš kur gi mums žinoti, ką ir kodėl ji skyrė...
Atsakyti