Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

Merginos help, noriu konsultacijos 4u.gif
Tyrimai daryti 3 c.d. Aids centre, kaip suprantu normos bendros, nes lapelyje normų neparšė unsure.gif
Taigi
FSH 6,26, (norma 3-12)
LH 6,98 (norma 1,6-10,2
Bet toliau pats įdomumas, E2 4300 (norma 26-650)
Nieko nesuprantu apie E2, kas čia per velniava, tokia norma būna arba prieš ovuliacija arba nėštumo metu doh.gif normos - (preovuliacija 180 –1420 pmol/l
nėštumas: · 1-as trimestras 140 – 11 600 pmol/l )
Gal aš buvau pastojusi, nes man nežmoniškai skaudėjo krūtinę ir skaudėjo iki šios ciklo dienos verysad.gif
Merginos, ką galit pasakyti?
Atsakyti
Tikrai labai keistas E2, o gal visgi esi nėščia? Nebandei testo pasidaryti? (nesvarbu jei buvo mmm) g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 03 18, 11:05)
Tikrai labai keistas E2, o gal visgi esi nėščia? Nebandei testo pasidaryti? (nesvarbu jei buvo mmm) g.gif



Daivut, vakar vakare pasidariau - neigiamas, ryte nekartojau, nes nemanau, kad po tokių mmm kas nors ten liktų, be to krūtinės visai jau neskauda, žodžiu gal kas ir buvo pas mane, bet pagėgo g.gif , nors mmm nebuvo neįprastos, kaip visuomet normalaus gausumo g.gif
Atsakyti
Esminė klaida - darytis nėštumo testą su vakariniu šlapimu ir gavus neigiamą atsakymą ryte testo nekartoti. Tokiame nėštume, kaip kad būtų Tavo tiesiog aš smile.gif dar net ne visi testai ir iš rytinio šlapimo parodytų, taip kad būtinai pasikartok nėštumo testą iš rytinio šlapimo. Esmė tame, kad šlapimas turi būti koncentruotas. Jeigu visgi išsikraujavai, tai nėštumo testas jau gali neberodyti, bet HCG dar parodytų buvusį nėštumą.

Dėl visa ko siūlau pasikartoti estrogeno tyrimą kitame cikle - tą pačią c.d. Reikia įsitikinti, kad šis pakilimas tebuvo vienetinis ir kad tai nėra tendencija, nes estrogenų pakilimą lemia ir kitos būklės, ne tik nėštumas.
Atsakyti
QUOTE(Kolibriukė @ 2006 03 19, 00:45)
Esminė klaida - darytis nėštumo testą su vakariniu šlapimu ir gavus neigiamą atsakymą ryte testo nekartoti. Tokiame nėštume, kaip kad būtų Tavo tiesiog aš smile.gif dar net ne visi testai ir iš rytinio šlapimo parodytų, taip kad būtinai pasikartok nėštumo testą iš rytinio šlapimo. Esmė tame, kad šlapimas turi būti koncentruotas. Jeigu visgi išsikraujavai, tai nėštumo testas jau gali neberodyti, bet HCG dar parodytų buvusį nėštumą.

Dėl visa ko siūlau pasikartoti estrogeno tyrimą kitame cikle - tą pačią c.d. Reikia įsitikinti, kad šis pakilimas tebuvo vienetinis ir kad tai nėra tendencija, nes estrogenų pakilimą lemia ir kitos būklės, ne tik nėštumas.




Kolibriuke, ačiu tau už atsakymą, pasidariau ryte testą, bet taip pat nestuke.gif nerodė, tai jei kas ir buvo neliko, o HCG nesidariau, nes savaitgalį nežinojau kur darytis.
Kolibriuke, o kokios dar gali būti bėdos padidėjus estrogenui?
Atsakyti
sveikutes, noriu jusus konsultacijos del tyrimu.

tyrimai daryti 27c.d.
progesteronas 18,68 (norma kai suprantu reik ziuret liutealinej fazej (4,9-72)

2 c.d.
FSH -7.92
LH - 6.65
PRL -724.8 (norm. 127-637)

del fsh ir lh nezinau irgi i kuria lentele ziuret yra folikuline, preovuliacine, ovuliacine ir liutealine fazes. kai suprantu dvi paskutines netinka, tai kuri is likusiu?
dariau geromedoj.

labai laukiu komentaru 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(toja @ 2006 03 20, 09:24)
tyrimai daryti 27c.d.
progesteronas 18,68 (norma kai suprantu reik ziuret liutealinej fazej (4,9-72)
2 c.d.
FSH -7.92
LH - 6.65
PRL -724.8 (norm. 127-637)
del fsh ir lh nezinau irgi i kuria lentele ziuret yra folikuline, preovuliacine, ovuliacine ir liutealine fazes. kai suprantu dvi paskutines netinka, tai kuri is likusiu?
dariau geromedoj.
labai laukiu komentaru  4u.gif [/color]


taip, čia folikulinė fazė. fsh ir lh puikūs, o prl padidintas, turbūt skirs vaistų jį pamažinti
Atsakyti
aciukas,

o sakykit progesterono kiekis nepermazas?
Atsakyti
QUOTE(toja @ 2006 03 20, 09:42)
aciukas,

o sakykit progesterono kiekis nepermazas?



sunku pasakyti - į normas telpa, bet šiaip ar taip galima skirti profilaktiškai po ovuliacijos duphastoną, utrogestą, crinoną. taip, kad pataisoma, jei ką
Atsakyti
aciu, jau siek tiek ramiau smile.gif
Atsakyti
smile.gif+2006 03 20, 08:41-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2006 03 20, 08:41)
Kolibriuke, ačiu tau už atsakymą, pasidariau ryte testą, bet taip pat  nestuke.gif  nerodė, tai jei kas ir buvo neliko, o HCG nesidariau, nes savaitgalį nežinojau kur darytis.
Kolibriuke, o kokios dar gali būti  bėdos padidėjus estrogenui?


Apie estrogenus galima pasiskaityti čia:
Atsakyti
Sveikutes,

Man gydytoja sake 21 c.d. pasidaryti progesterono tyrima, kuris parodys ar vyksta ovuliacija, ar as teisingai viska supratau? nes prisiskaiciau ir pasimeciau doh.gif
Atsakyti