Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

Tai kad nuluzau vakare 10 valanda, tai ir atsikeliau 7-a biggrin.gif

Jauciuosi gerai kolkas smile.gif

Del pigiau nelabai tau ka nors galiu patarti. As HCG darysiu Geromedoj Naugarduko g. 50-11, bet ne tiek del pigumo, tiesiog ten atsakymas bus greiciau nei VK. O kitus hormonus dariausi tiesiai VK, nes tiesiog nenorejau trankytis po miesta.
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 03 11, 11:52)
Tai kad nuluzau vakare 10 valanda, tai ir atsikeliau 7-a biggrin.gif

Jauciuosi gerai kolkas smile.gif

Del pigiau nelabai tau ka nors galiu patarti. As HCG darysiu Geromedoj Naugarduko g. 50-11, bet ne tiek del pigumo, tiesiog ten atsakymas bus greiciau nei VK. O kitus hormonus dariausi tiesiai VK, nes tiesiog nenorejau trankytis po miesta.


Aišku, aš tada nuvažiuosiu į VK ir ten viską pasidarysiu,nes ir vyrui dar reikės pasėlio tyrimą darytis, neverta blaškytis nežinia kur schmoll.gif

žinok aš vis dar laikau kumštelius suspaudus smile.gif
Atsakyti
Atsiprašau mergytės kad įlindau į jūsų temelę, nes jau nežinau kur ir eiti. Gydytojos nėra, nežinau ko paklausti. Gal galėtumėt pakomentuoti mano grafikėlius 2. Niekaip negaliu pastoti verysad.gif
Gal vertėtų hormoninius tyrimus kokius pasidaryti, ar tiesiog aš nenutaikau reikiamu laiku g.gif

user posted image

Papildyta:
O čia jau paskutinis verysad.gif

user posted image
Atsakyti
Labas,Maja,

Ar vyksta ovuliaciaja parodo progesterono tyrimas, kuris atliekamas antroje ciklo pusėje (atrodo 21 c.d.)
Kiti hormonų tyrimai geriausia atlikti 2-3 c.d. Bet apie tai geriausiai gali pasitarti su savo gydytoja.

Teoriškai bazinė temperatūra žemiausia turi nukristi ovuliacijos dieną, jos staigus šoktelėjimas iki 37C ir daugiau turėtų būti iš karto po ovuliacijos, tai rodo, kad ovuliacija įvyko, jeigu temperatūra nenukrinta žemiau 37 C ir laikosi reiškia, kad gali būti pastojusi.
Bet temperatūra gali svyruoti ir dėl kitokių priežasčių: streso, peršalimo, pasilinksminimų klube biggrin.gif ir t.t.

dėl grafikėlio nežinau, ką tau pasakyti, gal pakomentuos kitos mergaitės ax.gif
mano irgi panašus būna, todėl aš juo nelabai ir pasitikiu, žinau tik vieną, kad pastojus temperatūra nenukrinta žemiau 37 C rolleyes.gif labai laukiu tokos temperatūros wub.gif ir tau linkiu sulaukti 4u.gif
Atsakyti
Man nesimato Majos grafikėlių, tai ir pakomentuoti negaliu, bet šiaip tai nepatikima ir labai mažai informatyvu. Jei nepastoji ilgesnį laiką, tai iš viso tik laiko gaišimas.
Atsakyti
Man gydytoja iš VK irgi nieko neminėjo apie BT, iškart liepė pasidaryti hormonų tyrimus.Iš jų paaiškėjo, kad ovuliacija vyksta. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 03 14, 08:14)
Man nesimato Majos grafikėlių, tai ir pakomentuoti negaliu, bet šiaip tai nepatikima ir labai mažai informatyvu. Jei nepastoji ilgesnį laiką, tai iš viso tik laiko gaišimas.

Juos galima pamatyti paspaudus ant BT nuorodos.
O dėl hormoninių tyrimų reikia kreiptis pas ginekologą? Ir turbūt antrą ciklo fazę?

O kokie požymiai yra, kai su hormonais kažkas negerai blush2.gif unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Maja*: 14 kovo 2006 - 08:34
QUOTE(*Maja* @ 2006 03 14, 08:34)
Juos galima pamatyti paspaudus ant BT nuorodos.
O dėl hormoninių tyrimų reikia kreiptis pas ginekologą? Ir turbūt antrą ciklo fazę?

O kokie požymiai yra, kai su hormonais kažkas negerai  blush2.gif  unsure.gif


Pozymiai, kad kazkas negerai - nepastojimas smile.gif
Sorry, kad juokauju....

O jei rimtai - tai gali buti nereguliarios menesines, isskyros is krutu, kad ir viskas, daugiau jokiu pozymiu nera... As irgi anksciau savo iniciatyva matavausi BT, galvojau pirma pasimatuosiu ir gydytojui tada bus aiskiau, ka su manim daryti smile.gif. Budavo grazios dvi fazes kreiveje:) Bet gydytojas ismete is karto tuos mano braizymus, net neziurejo, o paskyre tyrimus. Nes BT gali ir graziai rodyti, bet jokios O nevykti.

Pas gydytoja kreipkis bet kada, o jis jau tau nurodys viska kada ka ka tirtis, nes vieni tyrimai daromi ciklo pradzioje, kiti - ciklo antroje puseje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo garnelis: 14 kovo 2006 - 08:45
O skydliaukės tyrimą galima daryti bet kada ar tik tam tikromis ciklo dienomis?
Atsakyti
QUOTE(sagritute @ 2006 03 15, 12:58)
O skydliaukės tyrimą galima daryti bet kada ar tik tam tikromis ciklo dienomis?


jei turi omeny skydliaukės harmonus, tai bet kada... Na ir kitus matyt bet kada biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2006 03 15, 14:05)
jei turi omeny skydliaukės harmonus, tai bet kada... Na ir kitus matyt bet kada biggrin.gif

g.gif g.gif

Beje, femme, kuo nuoširdžiausi sveikinimai nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sagritute @ 2006 03 15, 13:16)
g.gif  g.gif

Beje, femme, kuo nuoširdžiausi sveikinimai nestuke.gif  wub.gif

Ačiū wub.gif
O sakydama, kad "kitus tyrimus galima daryti bet kada", tai turėjau galvoje kitus skydliaukės tyrimus (ne harmoninius), t.y. echoskopiją, punkciją audiniams ištirti ir t.t. blush2.gif
Atsakyti