Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

Bet tai K. matė augantį folikulą, tiesa, nelabai gražų, nelygiais kraštais, bet vistik matė...Nu nesuprantu, ir ovuliacijos požymius jaučiu, tąsių gleivių yra ir skausmas šone...ar tai nėra susiję...
Atsakyti
QUOTE(rugelė @ 2005 11 04, 23:15)
O Dieve.....Tipo menopauzė? Nesuklydau, tikrai taip ir parašyta....Kažkoks siaubas, nu nebegaliu, tai hidrosalpingsas pasirodo buvo dar neblogiausia...ir už ką taip, viskas vienu metu..........


nenoriu gąsdinti, o ir nesu tiek kompetetinga mirksiukas.gif manau, kad reiks pakartoti FSH, o gal suklydo, o toliau pasikliauti gydytojų nuomone. O ar esi stebėta echoskopu, ar matė kada kiaušidėse kiaušialąsčių?
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2005 11 04, 23:19)
reikėtų kito ciklo 3-5d. pakartoti tyrimus FSH ir LH, tada bus aiškiau, nes gali būti laboratorijos klaida, arba vienkartinis toks pakilimas


Taip ir padarysiu, o dar ir Klimo užklausiau, nors turbūt tą patį atsakys...
Atsakyti
QUOTE(rugelė @ 2005 11 04, 23:20)
Bet tai K. matė augantį folikulą, tiesa, nelabai gražų, nelygiais kraštais, bet vistik matė...Nu nesuprantu, ir ovuliacijos požymius jaučiu, tąsių gleivių yra ir skausmas šone...ar tai nėra susiję...


tai gal viskas ok, gal nelygus, nes jau ovuliavęs. nenusimink kol dar tiksliai neaišku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rugelė @ 2005 11 04, 22:33)
Na, mergairės, ar galėtumėt pakomentuoti mano tyrimų rezultatus  4u.gif ? Dariausi Narmedoj-5c.d.
TSH-1,88  norma(0,27-4,2)
PRL-506,3 norma(127-637)
LH-6,52    norma(2,4-12,6)
FSH-18,47  norma(3,5-12,5)

Kaip suprantu problemos su FSH..Ką tai reiškia? O ir prolaktinas ant ribos, nors man keista, kad nėra stipriai virš normos, nes K. apžiūros metu kai spustelėjo, tai net lašeliai keli nubėgo...


Nu kažkaip nesitiki.......jeigu FSH tikrai toks, tai reiks matyt nusivilti....nes kiaušidžių rezervo nebėra.
Jeigu tai klaida - tada valio. Labai panašu, kad tp vienetuko prie FSH visiškai nereikia wub.gif
Tyrimą būtina kartoti.

Tokio prolaktino gydyto neturėtų. Bent jau man negydė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rugelė @ 2005 11 04, 23:20)
Bet tai K. matė augantį folikulą, tiesa, nelabai gražų, nelygiais kraštais, bet vistik matė...Nu nesuprantu, ir ovuliacijos požymius jaučiu, tąsių gleivių yra ir skausmas šone...ar tai nėra susiję...

o gali juk ir cista būti g.gif , ar stebėjo tik vieną kartą
nu bet aš geriau nespėliosiu doh.gif , aš kaip ir Renata-nesu tiek kompetetinga blush2.gif
Tyrimus reiks pakartoti, noriu tikėti, kad tai buvo klaida
Atsakyti
QUOTE(Kolibriukė @ 2005 11 04, 23:26)
Jeigu tai klaida - tada valio. Labai panašu, kad tp vienetuko prie FSH visiškai nereikia  wub.gif
Tyrimą būtina kartoti.


Kažkaip dabar pažiūrėjau ir lygiai tą patį pagalvojau, kad būtent tą vienetą netyčia prirašė...Nu bet jeigu taip .....Duok Die, kad būtų taip....
Sunkoka bus išlaukt tą mėnesį...
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2005 11 04, 23:27)
o gali juk ir cista būti g.gif , ar stebėjo tik vieną kartą
nu bet aš geriau nespėliosiu doh.gif , aš kaip ir Renata-nesu tiek kompetetinga blush2.gif
Tyrimus reiks pakartoti, noriu tikėti, kad tai buvo klaida

Taip, K. stebėjo tik vieną kartą...
Ačiū merginos už greitąją pagalbą 4u.gif Jei ne jūs... wub.gif wub.gif wub.gif cry.gif
Atsakyti
QUOTE(rugelė @ 2005 11 04, 23:35)
Ačiū merginos už greitąją pagalbą 4u.gif  Jei ne jūs... wub.gif  wub.gif  wub.gif  cry.gif


nu laikykis kaip nors dar mėnesiuką wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata M @ 2005 11 04, 23:37)
nu laikykis kaip nors dar mėnesiuką wub.gif

Dar norėjau paklausti, kad lengviau būtų išlaukti tą mėnesiuką, gal būtų racijos nueiti pas Klimą, kad pažiūrėtų echoskopu?Jei pamatytų bręstančius folikulus, tai reikštų, kad tikrai tyrimuose yra klaida ir būtų ramiau laukti naujo ciklo pradžios? Nu net nežinau, tiesiog važiuoja stogas nuo nežinios..O kaip tik šiandien pasirodė O gleivių, ciklo diena aštunta...Gal ir tai viltingas ženklas?Dabar buriu iš kiekvieno pojūčio, negaliu patikėti tyrimų rezultatais..
O Klimas atsakė taip kaip ir jūs, kad labai ženkliai sumažėjęs kiaušialąsčių rezervas ir reikalingas specealizuotas gydymas...
Atsakyti
QUOTE(rugelė @ 2005 11 05, 09:38)
O Klimas atsakė taip kaip ir jūs, kad labai ženkliai sumažėjęs kiaušialąsčių rezervas ir reikalingas specealizuotas gydymas...


kuo remdamasis jis taip pasakė? matė hormonų tyrimų rezultatus?
Atsakyti
QUOTE(Renata M @ 2005 11 05, 12:14)
kuo remdamasis jis taip pasakė? matė hormonų tyrimų rezultatus?

Taip, užklausiau inernetu.Tik jis nepastebėjo, kad tyrimas buvo darytas 5c.d. tai dar patikslino, kad jei jums mažiau nei 40 metų ir tyrimas darytas 3 c.d. jums yra ženkliai sumažėjęs kiaušialąsčių rezervas ir reikalingas specialus gydymas.
Atsakyti