Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

QUOTE(Aero @ 2006 02 28, 14:41)
nu gerai, nebeieškosiu nesakysiu kur smegenų biggrin.gif jei sakot, kad viskas normoj, tai ko čia gilintis 4u.gif
Carramele, o ar tau lengvai pavyko pastoti? blush2.gif


Nebuvau iš tų, kur pastoja per pirmus mėnesius. Kiaušidės echoskopuojant buvo į policistines panašios, tepliojimai iki 10 dienų prieš menesines ir gimdos gleivinės vaizdas leido endometriozę įtart. Hormonų tyrimai parodė, kad progesteronas mažesnis, nei turi būt.
Buvo nemažai baimių, kad galbūt niekad nepavyks, bet užteko pritaikyti tinkamą progesterono dozę ir...užkibo gana greitai smile.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,

rasau pirma karta, bet uztat prisiskaiciusi daugybe jusu pasipasakojimu apie hormonu tyrimus. labai noriu susilaukti vaikucio, bet labai bijau, kad mano tyrimai nera is geruju, todel noriu paklausti jusu patarimo.
Man 28. Pries puse metu baigiau gerti kontraceptikus. Pirma karta mmm pasirode po poros menesiu, antra karta po 47 dienu..., o vat dabar jau 57 c.d. laukiu nesulaukiu..., gydytoja liepe pasidaryti hormonu tyrimus ir vat, vakar juos pasidariau:

FSH - 4.46 mIU/ml (norma folikuline faze 3.3-11.3; preovuliacine faze 5.0 - 16.0; ovuliac. faze 5.2 - 20.4; liutealine faze 2.0 - 10.0) nezinau kokia pas mane faze blush2.gif , tai rasau visas...
LH - 13.93 mIU/ml (norma ff 2.4 - 12.6; prf 7.7 - 23.1; of 14.0 - 95.6; lf 1.0 - 11.4)
PRL 152.5 mIU/l (norma 127 - 637)
TSH 1.37 mIU/ml (norma 0.27 - 4.2)

nieko apie situos skaicius neismanau, tik is jusu zinuciu apie LH ir FSH santyki galiu spresti, kad pas mane policistines kiausides... verysad.gif
gal kas nors is jusu galetu pakomentuoti? noredama susilaukti vaikucio turesiu daug vargo..., ar ne? verysad.gif
Atsakyti
Bur, iš tiesų LH ir FSH santykis negeras ir tiek jis, tiek ir tavo mėnesinių ciklas praktiškai įrodo, kad turi policistines kiaušides. Tačiau tikrai nepulk dėl to į neviltį - tai tikrai ne pati blogiausia diagnozė. Greičiausiai užteks elementarių stimuliacijų arba blogiausiu atveju - IUI blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 03 01, 19:01)
Bur, iš tiesų LH ir FSH santykis negeras ir tiek jis, tiek ir tavo mėnesinių ciklas praktiškai įrodo, kad turi policistines kiaušides. Tačiau tikrai nepulk dėl to į neviltį - tai tikrai ne pati blogiausia diagnozė. Greičiausiai užteks elementarių stimuliacijų arba blogiausiu atveju - IUI blush2.gif


Aciu, Daiva, visa menesi matavausi BT, kuri, su vienokiais ar kitokiais pasvyravimais nepakilo auksciau 36.4... blush2.gif , vadinasi, ovuliacija pas mane nevyksta..., LH/FSH santykis negeras ir taip greit susilaukti vaikuciu, kaip norisi, nepavyks... verysad.gif
beje, o kiek trunka tos stimuliacijos? ir kaip jos daromos? tai geriamuoju pavidalu esantys vaistai, ar reikalinga kokia tais chirurgine intervencija? blush2.gif
Atsakyti
Stimuliacijos - tai tik vaistukai. Tiesiog pirmoje ciklo fazeje, kai iprastai bręsta folikulai, skiriami vaistukai, kad tie folikulai garantuotai augtų, pasiektų reikiamą dydį ir ovuliuotų.
Na o IUI tai jau šiokia tokia intervencija, bet minimali - tiesiog per IUI kateteriu vyro sperma įvedama į gimdą, kad būtų trumpesnis kelias susitikti spermiukams ir kiaušinėliui - tokiū būdu tarsi padidinant pastojimo šansą.

Atsakyti
Merginos, ar gali sutrikti ciklas, t.y. neateiti menesines nors 21 c.d darytas PR rode, kad ivyko ovuliacija? (liuteinineije fazeje 14, kai norma 1,2-7.0 ar pan.) Kokios dar priezastys gali sutrikdyti cikla (t.y. kokie hormonai?). Nesuprantu kas yra, jauciuosi tarsi sirgciau mmm, uzeina spazmai visa diena, bet kaip ner kraujo, taip ner. Taip dar nera buve, neramu daros. Siuo metu 30 c.d.
Atsakyti
QUOTE(EmileG @ 2006 03 01, 20:05)
Merginos, ar gali sutrikti ciklas, t.y. neateiti menesines nors 21 c.d darytas PR rode, kad ivyko ovuliacija? (liuteinineije fazeje 14, kai norma 1,2-7.0 ar pan.) Kokios dar priezastys gali sutrikdyti cikla (t.y. kokie hormonai?). Nesuprantu kas yra, jauciuosi tarsi sirgciau mmm, uzeina spazmai visa diena, bet kaip ner kraujo, taip ner. Taip dar nera buve, neramu daros. Siuo metu 30 c.d.



Tai gal džiaugtis reikia, o ne nerimauti? mirksiukas.gif Kokios trukmės ciklas paprstai? Ar darei testuką?
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 03 01, 22:14)
Tai gal džiaugtis reikia, o ne nerimauti? mirksiukas.gif Kokios trukmės ciklas paprstai? Ar darei testuką?


nedariau testo, nes pamaniau, kad PR per mazas kaip nesciai (nors ten nesuprasi, normose parasyta I semestrio nestume PR norma nuo 12 iki 80). Be to per ovuliacija dariau imuninio suderinamumo testa ir pasake, kad mazoka koncentracija (aisku nera ko tiketis kai teko nuleisti juos 7 val. ryto). Aisku, paskui dar ant virsaus uzpylem, bet tikrai tikimybe maza, kad esu nescia. C.d. pas mane ~29-31.
Ar tikrai manot, kad tai galetu buti stebukliukas? As taip bijau, kad neprasidetu vel hormoniniai disbalansai visokie.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EmileG: 01 kovo 2006 - 20:25
QUOTE(EmileG @ 2006 03 01, 20:23)
nedariau testo, nes pamaniau, kad PR per mazas kaip nesciai (nors ten nesuprasi, normose parasyta I semestrio nestume PR norma nuo 12 iki 80). Be to per ovuliacija dariau imuninio suderinamumo testa ir pasake, kad mazoka koncentracija (aisku nera ko tiketis kai teko nuleisti juos 7 val. ryto). Aisku, paskui dar ant virsaus uzpylem, bet tikrai tikimybe maza, kad esu nescia. C.d. pas mane ~29-31.
Ar tikrai manot, kad tai galetu buti stebukliukas? As taip bijau, kad neprasidetu vel hormoniniai disbalansai visokie.


Jei progesteronas buvo padarytas iš karto po ovuliacijos, tai galėjo dar nebūti pakilęs. Be to, pas mus čia buvo nėštukių su tokiu progesteronu. Gal tai tikrai ne pats geriausiai rodiklis nėštumui, bet jis galimas bent jau teooriškai.
Jei tikrai užsilaikommm, pasidaryk dėl visko testuką. Aišku, gali būti ir disbalansas, bet juk niekada nežinai kada tas lemtingasis ciklas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 03 01, 22:29)
Jei progesteronas buvo padarytas iš karto po ovuliacijos, tai galėjo dar nebūti pakilęs. Be to, pas mus čia buvo nėštukių su tokiu progesteronu. Gal tai tikrai ne pats geriausiai rodiklis nėštumui, bet jis galimas bent jau teooriškai.
Jei tikrai užsilaikommm, pasidaryk dėl visko testuką. Aišku, gali būti ir disbalansas, bet juk niekada nežinai kada tas lemtingasis ciklas mirksiukas.gif


ech, kad taip tavo zodziai tiesiai i dangu.... Dar palauksiu pora dienu, gal dar prasides mmm.
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 03 01, 20:27)
Stimuliacijos - tai tik vaistukai. Tiesiog pirmoje ciklo fazeje, kai iprastai bręsta folikulai, skiriami vaistukai, kad tie folikulai garantuotai augtų, pasiektų reikiamą dydį ir ovuliuotų.
Na o IUI tai jau šiokia tokia intervencija, bet minimali - tiesiog per IUI kateteriu vyro sperma įvedama į gimdą, kad būtų trumpesnis kelias susitikti spermiukams ir kiaušinėliui - tokiū būdu tarsi padidinant pastojimo šansą.



aisku..., na, poros savaiciu pas gydytoja einu..., ziuresim, ka ji pasakys, gal dar ka nors atras is tu tyrimu... g.gif ech, dabar vis galvojugal nereikejo gerti man kontraceptiniu unsure.gif (3 metus geriau), gal jos irgi prisidejo prie dabartines situacijos... g.gif
Atsakyti
o aš einu šį šeštadienį blush2.gif atrado man laiko daktarėlė, ačiū Dievui. Ale kad aš dar nevisus tyrimus pasidarius, tai tik pažiūrės, ar dingo funkcinė cista ir ar bręsta folikulas, kaip manot, 12-13 c.d. matysis jie? g.gif
Atsakyti