Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

QUOTE(Veronika @ 2006 02 28, 09:18)
Merginos, negaliu susilailyti nepasigyrus, kad mano visi daryti hormonų tyrimai yra normalūs, reiškia ovuliacija vyksta! smile.gif


super wub.gif
niekas manęs nežavi labiau, nei toks natūralus biologinis reikalas, kaip natūraliai vykstanti ovuliacija ax.gif
Atsakyti
Kolibriuke, saulyte, sužinojau normas, surašau, pakomentuok, kai laiko turėsi 4u.gif

5 c.d. FSH 6.96 [3 - 12]
5.c.d. LH 3.09 [1.6 - 10.2]
TSH 1.54 [0.27 - 4.2]
prolakt. 118.2 [72 - 511]


ačiū labai labai labai... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aero @ 2006 02 28, 10:05)
Kolibriuke, saulyte, sužinojau normas, surašau, pakomentuok, kai laiko turėsi 4u.gif

5 c.d. FSH    6.96  [3 - 12]
5.c.d. LH      3.09  [1.6 - 10.2]
TSH  1.54              [0.27 - 4.2]
prolakt. 118.2        [72 - 511]
ačiū labai labai labai... smile.gif



Viskas gerai smile.gif
Juk pati matai, kad į TSH ir prolaktino normas telpi smile.gif
O LH/FSH santykis, kad mažiau vieneto neimk į galvą. Jeigu būtų >1,5, o ypatingai >2, tada jau sakyčiau reikia susirūpinti. Tavo santykis nėra labai jau dažnas reiškinys, bet taip būna. Jei labai neramu, gali po kelių mėnesių pasikartoti tik FSH ir LH tyriąm 3 - 5 c.d. Geriau darytis tą pačią 5 c.d., kad būtų lengviau lyginti. Bet sakau rimtai, pagrindo panikuoti - nėra.
Atsakyti
ačiū, Kolibriuke bigsmile.gif

bet vis tiek, smalsu, jei per didelis LH/FSH santykis rodo policistines kiaušides, ką rodo, arba kam suteikia prielaidas per mažas santykis? Sorry, kad "užknisu" klausimais, bet dabar jau klausiu, nes tiesiog norisi žinoti, o ne spėlioti... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2006 02 28, 09:28)
super wub.gif
niekas manęs nežavi labiau, nei toks natūralus biologinis reikalas, kaip natūraliai vykstanti ovuliacija ax.gif

o mane dar labiau žavėtų, jei su vykstančia O išeitų pastoti doh.gif
jau ima neviltis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2006 02 28, 10:40)
o mane dar labiau žavėtų, jei su vykstančia O išeitų pastoti  doh.gif
jau ima neviltis verysad.gif


ach, aišku faina pastoti pirmą bandymų mėnesį wub.gif tuomet galbūt galvočiau kad taip ir turi būti (nors iki bandymų praktiškai taip ir galvojau doh.gif )
bet...., gal visos kliūtys tik tam, kad mokėtumėm vertinti tai, ką galų gale visos turėsim? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aero @ 2006 02 28, 10:30)
ačiū, Kolibriuke bigsmile.gif

bet vis tiek, smalsu, jei per didelis LH/FSH santykis rodo policistines kiaušides, ką rodo, arba kam suteikia prielaidas per mažas santykis? Sorry, kad "užknisu" klausimais, bet dabar jau klausiu, nes tiesiog norisi žinoti, o ne spėlioti... ax.gif



Mano LH ir FSH santykis irgi buvo toks "netipiškas", kaip ir tavo. Na ir ką - pastoti pavyko rolleyes.gif
Atsakyti
carammele, kaip puiku biggrin.gif o ar tau gydytoją ką nors aiškino, ką rodo tas santykis, kodėl jis "netipiškas", nuo ko? g.gif aš pas savąją eisiu maždaug už poros savaičių, tai žinai, kaip knieti viską sužinoti jau dabar biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2006 02 28, 11:00)
ach, aišku faina pastoti pirmą bandymų mėnesį wub.gif  tuomet galbūt galvočiau kad taip ir turi būti (nors iki bandymų praktiškai taip ir galvojau doh.gif )
bet...., gal visos kliūtys tik tam, kad mokėtumėm vertinti tai, ką galų gale visos turėsim? mirksiukas.gif

kalba eina apie tuoj būsiančius 2m, mėnesiai jau seniai prarado savo prasmę...
Atsakyti
QUOTE(Aero @ 2006 02 28, 11:45)
carammele, kaip puiku biggrin.gif o ar tau gydytoją ką nors aiškino, ką rodo tas santykis, kodėl jis "netipiškas", nuo ko? g.gif aš pas savąją eisiu maždaug už poros savaičių, tai žinai, kaip knieti viską sužinoti jau dabar biggrin.gif



Pasakė tik kažką panašaus į "nieko tokio" biggrin.gif
Atsakyti
nu gerai, nebeieškosiu nesakysiu kur smegenų biggrin.gif jei sakot, kad viskas normoj, tai ko čia gilintis 4u.gif
Carramele, o ar tau lengvai pavyko pastoti? blush2.gif
Atsakyti
Ir mano santykis buvo maziau nei 1, berods 0.87 , sake, kad tyrimai visiskai normalus. wub.gif
Atsakyti