Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

QUOTE(Diija @ 2006 02 16, 14:52)


Aš jam minėjau kad mano ciklas visiškai nereguliarus, jis gali būti net iki 90 dienų, tai sakė nieko tokio, tada 40 c.d ateik  tongue.gif Na žiūrėsim kaip čia bus, gi dar KT reikia nutraukt, ir  bent 2 mėn palaukt.
Tai sveikinu kad tau vaistai padėjo  4u.gif Jei nepaslaptis, o kame bėdą turėjai?
Tai jei viskas tvarkoj tuoj  nestuke.gif būsi?


Na, man neva nevisada vyko ovuliacija ir šiaip vyriškų hormonų krūvos buvo, tai bet kokiu atveju pastojus išnešiot nebūčiau galėjus, nes sukeltų persileidimus blink.gif

Gerai būtų, jei ir vyrukus taip greit būtų galima suremontuot.. ax.gif Tada tikrai gal greit būčiau nestuke.gif O dabar bandysim toliau su IUI...
Atsakyti
Mergaitės, gal gali kas pakomentuoti mano tyrimukus? blush2.gif būčiau l. dėkinga...

5c.d. FSH 6.96
LH 3.09


ciklo vidury bet kada daryti

TSH 1.54
prolakt. 118.2


čia gerai? blogai?...helppp...pasakykit, ką nors, plyz, dar taip negreitai pas gydytoją eisiu... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aero @ 2006 02 27, 17:05)
Mergaitės, gal gali kas pakomentuoti mano tyrimukus? blush2.gif būčiau l. dėkinga...

5c.d.  FSH  6.96
        LH    3.09
ciklo vidury bet kada daryti

TSH              1.54
prolakt.        118.2
čia gerai? blogai?...helppp...pasakykit, ką nors, plyz, dar taip negreitai pas gydytoją eisiu... doh.gif


laboratorijos normas reiktų žinoti blush2.gif
Atsakyti
Ir jeigu laboratorijos norma parasyta, pvz. "FSH 1 - 22", tai zinok, kad tavo 6.96 - labai gerai smile.gif
Atsakyti
nu,. FSH, kur 6.96 norma {3-12}
LH, kur 3.09 norma [1.6 - 10.2]

tų kitų neturiu normų....bet kiek skaičiau, čia dar svarbus kažkoks FSH LH santykis....o čia kas ir koks jis pas mane?... g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aero @ 2006 02 27, 17:28)
nu,. FSH, kur 6.96 norma {3-12}
LH, kur 3.09  norma [1.6 - 10.2]

tų kitų neturiu normų....bet kiek skaičiau, čia dar svarbus kažkoks FSH LH santykis....o čia kas ir koks jis pas mane?... g.gif  blush2.gif

skaičiuojamas LH/FSH santykis, jei LH didesnis, tai santykis būna daugiau už 1... Jei iki 1.5, dar skaitosi normalu, jei daugiau, tai gali būti policistinės kiaušidės blush2.gif
Na bet kadangi tavo FSH didesnis, tai santykis mažesnis už 1 ir viskas tvarkoj blush2.gif
Atsakyti
hmh....Kolibriukė temos pradžioj kažkam rašė, kad santykis geras, jei yra 1 - 1.5

Dalinu LH iš FSH gaunasi nekas, ar čia kažkaip ne taip aš darau? g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aero @ 2006 02 27, 19:36)
hmh....Kolibriukė temos pradžioj kažkam rašė, kad santykis geras, jei yra 1 - 1.5

Dalinu LH iš FSH gaunasi nekas, ar čia kažkaip ne taip aš darau? g.gif  blush2.gif


Gerai viska darai. Pas mane tas santykis 0,4. Niekas nieko blogo nesake ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mirėja: 27 vasario 2006 - 18:59
QUOTE(Aero @ 2006 02 27, 18:36)
hmh....Kolibriukė temos pradžioj kažkam rašė, kad santykis geras, jei yra 1 - 1.5

Dalinu LH iš FSH gaunasi nekas, ar čia kažkaip ne taip aš darau? g.gif  blush2.gif


Viską Tu gerai darai. Reprodukcinio amžiaus moters normalus santykis yra 1 - 1,5, tačiau jei jis krypsta į mažesnę pusę - nieko blogo. Bet jeigu auga- yra policistinių kiaušidžių įtarimas.
Atsakyti
Kolibriuke, keliom žinutėm aukščiau esu surašiusi savo tyrimukus, gal gali savo kompetetingą nuomonę išreikšti, ar viskas juose gerai?

ačiū ax.gif

ir visoms mergaitėms ačiū drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Aero @ 2006 02 28, 09:00)
Kolibriuke, keliom žinutėm aukščiau esu surašiusi savo tyrimukus, gal gali savo kompetetingą nuomonę išreikšti, ar viskas juose gerai?

ačiū ax.gif

ir visoms mergaitėms ačiū drinks_cheers.gif


Reikėtų laboratorijos normų. Be jų, nekomentuosiu, nes bijau iškreipti rezultatus 4u.gif cool.gif
Atsakyti
Merginos, negaliu susilailyti nepasigyrus, kad mano visi daryti hormonų tyrimai yra normalūs, reiškia ovuliacija vyksta! smile.gif
Atsakyti