Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

QUOTE(Veronika @ 2006 02 13, 14:40)
Jei ryte priduodu kraują VK hormonų tyrimams, ar tą pačią dieną jau galiu  sužinoti rezultatą, per kiek laiko pareina atsakymai? g.gif

Nu man VK liepia skambint po 2 - 3d. ir tai dar kartais nebūna atsakymų jei Kaune, nes jie nedaro patys. Kaip tik šiandien jie dirba iki 19 val. tai eisiu prolaktinui kraują nuleisti, žiūrėsiu ką rodys, spalį dariaus paskutinį kartą tik doh.gif
Atsakyti
Dar norėjau paklausti, ar būtinai hormonų tyrimus reikia atlikti nieko nevalgius? Ar čia aš paistau doh.gif
Atsakyti
Sveikutės. Gydytojas endokrinologas paskyrė gausybė tyrimų, vieni aiškūs, kiti visai negirdėti: T, SHBG (jei gerai įskaitau), LAI, DAEAS (jei gerai įskaitau), PRL, FSH, LH, E2. Gal galit pakomentuoti ką tie keisti tyrimų trumpiai parodo? Ir dar keista, jog visus juos reikia darytis 26 -28 c.d. Kiek žinau FSH ir LH daromas 3 - 5 c.d.? g.gif
Atsakyti
Bijau, kad man mmm neprasidėtų būtent per tas ilgas poilsio dienas, nes 3 c.d. vėl turiu priduoti kraują tyrimams. ohmy.gif beee.gif
Papildyta:
smile.gif+2006 02 15, 11:27-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2006 02 15, 11:27)
Dar norėjau paklausti, ar būtinai hormonų tyrimus reikia atlikti nieko nevalgius? Ar čia aš paistau doh.gif


Aš to irgi klausiau daktarės, sakė, kad galima valgyti. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Diija @ 2006 02 15, 12:39)
Sveikutės. Gydytojas endokrinologas paskyrė gausybė tyrimų, vieni aiškūs, kiti visai negirdėti: T, SHBG (jei gerai įskaitau), LAI, DAEAS (jei gerai įskaitau), PRL, FSH, LH, E2. Gal galit pakomentuoti ką tie keisti tyrimų trumpiai parodo? Ir dar keista, jog visus juos reikia darytis 26 -28 c.d. Kiek žinau FSH ir LH daromas 3 - 5 c.d.? g.gif

Ir man šiuos tyrimus Kazanavičius darė
tik man FSH ir LH nesiūlė pasidaryti, buvau jau N kartų dariusi. Aš dar dariau skydliaukės hormonus, o man juos darė tą dieną, kai aš pas jį pirmą kartą apsilankiau ir net nežinau kuri ciklo diena buvo
ištirs tau tuos visus vyriškus hormonus, LAI ir jei bus LAI daugiau už normą, skirs vaistų, nuo kurių dauumai viskas susitvarko, būna pilnavertė ovuliacija, dėja man nepadėjo, nors intensyviai gėriau 4mėn(ir dabar kai prisimenu išgeriu), o sako pradeda veikti nuo pirmos tabletės
Atsakyti
patrukdysiu ax.gif

pasidariau progesteroną 23 cd, 14 ng/nmol (1,7-27)
E2 185,3 (43-211)

Žinau tik tiek, kad O vyksta... bet norėčiau jūsų paklaust, pirma man tie matavimo vienetai keisti, antra ar su tokiu galima tikėtis nėštumo...
Atsakyti
QUOTE(Diija @ 2006 02 15, 12:39)
Sveikutės. Gydytojas endokrinologas paskyrė gausybė tyrimų, vieni aiškūs, kiti visai negirdėti: T, SHBG (jei gerai įskaitau), LAI, DAEAS (jei gerai įskaitau), PRL, FSH, LH, E2. Gal galit pakomentuoti ką tie keisti tyrimų trumpiai parodo? Ir dar keista, jog visus juos reikia darytis 26 -28 c.d. Kiek žinau FSH ir LH daromas 3 - 5 c.d.? g.gif


Na, išskyrus LH, visus kitus ir man darė, kaip jis sakė, pačiom paskutinėm ciklo dienom, taigi jei tavo ciklas ilgesnis, turėk omeny... Nes jis įtariu net nepaklausė, koks normaliai būna, man irgi liepė daryt tom dienom, pasidariau 31c.d. biggrin.gif Nes realiai tada ir buvo 1-2 dienos iki mėnesinių.

Na, o vakar per vizitą išaiškėjo, kad esu viena iš tų, kurioms vaistai stebuklingai nuostabiai padėjo, kaip jis sakė, idealiai thumbup.gif

P.S. dar pabandžiau iš jo gaut parašą dėl tų pataisų, tai taip arogantiškai prikeverzojo Seimui nurodymų vietoj to, kad pasirašytų kaip visi normalūs žmonės blink.gif Tipo jau anie paskaitę puls daryt, kaip jis parašė biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tesoraite: 15 vasario 2006 - 14:54
O gal vis del to kas daretes VK prolaktina ir pamenate, kokios buvo normos? Kazkokia nesamone, man VK nesako normu, liepia skambinti gydytojai, kad ta pakomentuotu, o jai aisku prisiskambinti neimanoma. Nervas ima...
Atsakyti
Agali, žiūrint kokie matavimo vienetai, vienų norma iki 511, kitų - 1,90 - 25 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2006 02 15, 21:11)
Agali, žiūrint kokie matavimo vienetai, vienų norma iki 511, kitų - 1,90  - 25 smile.gif


O jei mano prolaktinas 4,9 tai gal cia reiktu taikyti mazesnes normas? Ech, kaip butu gerai.
Atsakyti
Manau, kad mažesnėms, nes jei Kaune VK tai tikrai tom mažesnėm normom jau dabar daro smile.gif
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2006 02 15, 14:58)
Aš dar dariau skydliaukės hormonus, o man juos darė tą dieną, kai aš pas jį pirmą kartą apsilankiau ir net nežinau kuri ciklo diena buvo
ištirs tau tuos visus vyriškus hormonus, LAI ir jei bus LAI daugiau už normą, skirs vaistų, nuo kurių dauumai viskas susitvarko, būna pilnavertė ovuliacija, dėja man nepadėjo, nors intensyviai gėriau 4mėn(ir dabar kai prisimenu išgeriu), o sako pradeda veikti nuo pirmos tabletės

Man irgi tyrė skydliaukės hormonus, bet kadangi su jais viskas gerai, tai liepė baigti gerti KT, ir prėjus 2 - 3 mėn. pasidaryt visus kitus tyrimus, ir jei kas bus negerai tai gydys. O man dar vienas klausimas iškilo: tokiu laiku kai jau turėsiu tuos visus tyrimus darytis, aš jau galėsiu bandyt pastoti po nesivystančio, tai įdomu vienas kitam nemaišys (turiu omeny jei pastosiu ar galėsiu tuos tyrimus daryt)? Ar geriau nerizikuot ir tik pasidarius visus tyrimus bandyt pastot?
Papildyta:
QUOTE(Tesoraite @ 2006 02 15, 15:54)
Na, išskyrus LH, visus kitus ir man darė, kaip jis sakė, pačiom paskutinėm ciklo dienom, taigi jei tavo ciklas ilgesnis, turėk omeny... Nes jis įtariu net nepaklausė, koks normaliai būna, man irgi liepė daryt tom dienom, pasidariau 31c.d.  biggrin.gif  Nes realiai tada ir buvo 1-2 dienos iki mėnesinių.

Na, o vakar per vizitą išaiškėjo, kad esu viena iš tų, kurioms vaistai stebuklingai nuostabiai padėjo, kaip jis sakė, idealiai  thumbup.gif 


Aš jam minėjau kad mano ciklas visiškai nereguliarus, jis gali būti net iki 90 dienų, tai sakė nieko tokio, tada 40 c.d ateik tongue.gif Na žiūrėsim kaip čia bus, gi dar KT reikia nutraukt, ir bent 2 mėn palaukt.
Tai sveikinu kad tau vaistai padėjo 4u.gif Jei nepaslaptis, o kame bėdą turėjai?
Tai jei viskas tvarkoj tuoj nestuke.gif būsi?
Atsakyti