Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

QUOTE(fortūnata @ 2006 02 08, 20:32)
Pakomentuosiu tavo progesterono tyrimą.Jeigu jis matuojamas ng/ml(norma 1,7-27),tai ovuliacija laikoma įvykusia,kai yra 10.Tavo atveju progesteronas buvo matuojamas nmol/l(sprendžiu pagal tavo nurodytas normas)Šiuo atveju ovuliacija laikoma įvykusia,kai yra 25 nmol/l.Žinios iš patikimų šaltinių(iš gyd. T. tongue.gif )


Ačių merginos, tikrai nmol/l, tai s.....as, nevyksta O pas mane verysad.gif
Atsakyti
Merginos,labai prašau pakomentuoti kodėl progesteronas 5 c.d gali būti per didelis
5,9 ( norma 0,6 - 4,7 )
Kiek tada po ovuliacijos turi padideti blink.gif iki 100 verysad.gif jeigu norma 2 fazes
5,3 - 86 . unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tesoraite @ 2006 02 08, 00:10)
Mergaitės, gal kuri žinot, kur Kaune pigiau hormonų tyrimus galima pasidaryt?  ax.gif


Pigiausia prie topolio "VIA MEDICA". Patikrintas variantas.
Atsakyti
QUOTE(isterikė @ 2006 02 11, 11:55)
Merginos,labai prašau pakomentuoti kodėl progesteronas 5 c.d gali būti per didelis
5,9 ( norma 0,6 - 4,7 )
Kiek tada po ovuliacijos turi padideti  blink.gif iki 100  verysad.gif  jeigu norma 2 fazes
5,3 - 86 . unsure.gif

O kas čia taip protingai liepė 5 c.d. progesteroną darytis? Tas per didelis, gal tik šiaip vienkartinis svyravimas ar organizmo įpatybė. Siūlyčiau nekreipti į tai dėmesio. O po ovuliacijos kiek atsimenu turi pakilti bent virš 15.
Atsakyti
QUOTE(Zuika1 @ 2006 02 11, 15:29)
Pigiausia prie topolio "VIA MEDICA". Patikrintas variantas.


Žinai, ir aš taip nusprendžiau biggrin.gif Ten ir prasisukau thumbup.gif Bet su tokiu ilgu sąrašu vis tiek pigiai nesigavo unsure.gif
Atsakyti
Jei ryte priduodu kraują VK hormonų tyrimams, ar tą pačią dieną jau galiu sužinoti rezultatą, per kiek laiko pareina atsakymai? g.gif
Atsakyti
Nežinau prie kurios temelės čia rašyti blush2.gif Na bus gerai prie "tyrimų" (nekreipiant dėmesio, kad "harmonų" biggrin.gif )
Žodžiu Klimas dėl mano "neaiškių" PKS liepė išsitirti HOMA kažkokį tai indeksą, į kurį įeina insulino kiekis kraujyje, gliukozė, berods, ir dar kažkoks insulino netoleravimo testas blink.gif Prieš tai klausė, ar giminėje nėra diabetikų - o mano senelis ir mamos pusės serga diabetu blink.gif Žodžiu aš atseit esu rizikos grupėje, nors antsvorio neturiu, kaip Klimas sakė g.gif
Tai vat - gal kas esate susidūrę su šituo HOMA ir ką jisai reiškia žmonių kalba? blush2.gif
Dar pagooglinus radau prie vaistų, kuriais gydomas šis insulino netoleravimas - Metforminą blink.gif Migluže tu sakei, kad jis prie policistinių skiriamas? o prie ko tuomet čia tas insulinas? g.gif
Nu jei dar man pripaišys diabetą, tai nusišausiu verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 14 vasario 2006 - 11:27
Viena iš PKS priežaščių yra sumažėjęs audinių jautrumas insulinui. Šis reiškinys savaime atsiranda pas nutukusius žmones, užtai jiems išsivysto II tipo cukrinis diabetas, jei laiku nenumeta svorio, nes svoriui sunormalėjus, viskas grįžta į savo vietas. Mūsų atveju, tai gali būti kažkokios genetinės paveldimos priežastys dėl ko tas jautrumas sumažėjęs. Bet tai tik viena iš priežasčių. Pats PKS tai tėra sindromas - simptomų visuma, ligos kilmės tai nenusako. Metforminas padidina audinių jautrumą insulinui, tokiu būdu, gydo pačią ligos priežastį. Apie tą tyrimą, tai kažkoks išvestinis indeksas iš kelių tyrimų rezultatų. Apie tokį nesu girdėjusi. Tik tiek, kad insulino kiekio tyrimas pats savaime nėra informatyvus, sunkiai nustatomas jo padidėjimas (kaip turėtų būti prie nejautrumo insulinui). Tai matyt ir sugalvojo kažkokį išvestinį indeksą.
Atsakyti
Ačiū, Migluže wub.gif
ką aš be tavęs daryčiau blush2.gif
na tikiuosi, jei ir bus kas negerai su tuo jautrumu insulinui, tai bent nemirsiu tongue.gif O kažkaip sužinojus tikslią PKS priežastį - jei tai būtų kaip tik šitai - gal net ir vaistukai padėtų ax.gif
Atsakyti
Merginos, gal galite pasakyti VK prolaktino normas? Man pasake rezultata, o normu nepasake. Tai jei PRL yra 4,9. Cia norma ar ne?
Atsakyti
Agalai, man atrodo tu paskambink į VK ir paklausk normų 4u.gif


Merginos, ką jus manote apie tai, jei aš LH ir FHS pasidaryčiau 2 c.d. Ar būtų galima vadovautis tyrimų rezultatais? Mano ciklas 28 dienos
Atsakyti
smile.gif+2006 02 15, 09:40-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2006 02 15, 09:40)
Merginos, ką jus manote apie tai, jei aš LH ir FHS pasidaryčiau 2 c.d.  Ar būtų galima vadovautis tyrimų rezultatais?


Aš visada darau 2 c.d. Nesvarbu, kokia ciklo trukmė.
Atsakyti