Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

Mergaitės, gal kuri žinot, kur Kaune pigiau hormonų tyrimus galima pasidaryt? ax.gif
Atsakyti
Merginos, kodėl niekas nepaaiškinat mano tyrimų rezultatų, verysad.gif , kai išgirsti jūsų nuomonę ramiau pasidaro. 4u.gif
Atsakyti
smile.gif+2006 02 07, 18:01-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2006 02 07, 18:01)
Merginos, gal galite pakomentuoti mano tyrimo rezultatus: darytas progesteronas ir prolaktinas. ciklas 28 d. tyrimas darytas 21 c.d.
Progesteronas 15,68 (norma 4,9-72)
Prolaktinas 378,6 (norma 72-511)
Jau neklausiu ar gali buti nestumas, nes ir pati suprantu, kad per mazas prolaktinas, bet ar ivyko ovuliacija? Ir dar vartoju Bromkriptina, tai mano nuomone, vartojant vaistus mano rezultatas prolaktino irgi nera geras, per didelis.
Ka manote jus?
Aciu 4u.gif


Per mažas gali būti tik progestreonas tongue.gif
O šiaip PRG mano manymu mažokas, galėjo ir nebūti ovuliacijos, bet bijau sakyt, taip jau tos normos žiauriai skiriasi blink.gif
Prolaktinas pas mane panašus, tai gydytojas sakė, kad viskas gerai, bet skirtumas tas, kad aš bromkritino negėriau niekada blush2.gif - bet juk jei į normas telpa, tai ir puiku thumbup.gif Vaistus gersi ir toliau, todėl PRL sėkmingai mažės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(fortūnata @ 2006 01 25, 16:49)
Pakomentuokite mano progesterono tyrimą.Daryta 21 c.d. 77,33 nmol/l  g.gif


Oho koks liuksiškas smile.gif Mano 30 c.d., atsiradus nėštumui, buvo mažiau, nei tavo - 71,5.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo carramele: 08 vasario 2006 - 12:08
Reikia mergytės Jūsų patarimo.
Gavau pasidaryti FSH ir LH, taip pat progesterono ir FT4.
Su FT4 tai viskas aišku - skydliaukės tyrimas ir jau tikrai ne pirmas.
Bet va su kitais tai nieko nesuprantu. Nors mano endokrinologė ir labai puiki ir rūpestinga, bet Jūsų paskaičius galvoju, kad suklydo. Mano ciklas 27 d., o tyrimus ji man išrašė darytis 5-6 c.d. pirmus ir 23 c.d progesteroną.
Ar gali taip būti?
Atsakyti
Aš irgi turiu pasidaryti FSH ir LH.Mano ciklas yra toks pat koks tavo.Tyrimui kraują reiks duoti 4-5 ciklo dieną, bet ciklo gale progesteroną tai 21 c.d., o ne 23 c.d.Nežinau, ar dėl tų kelių dienų yra didelis skirtumas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(maniute @ 2006 02 08, 16:53)
Reikia mergytės Jūsų patarimo.
Gavau pasidaryti  FSH ir LH, taip pat progesterono ir FT4.
Su FT4 tai viskas aišku - skydliaukės tyrimas ir jau tikrai ne pirmas.
Bet va su kitais tai nieko nesuprantu. Nors mano endokrinologė ir labai puiki ir rūpestinga, bet Jūsų paskaičius galvoju, kad suklydo. Mano ciklas 27 d., o tyrimus ji man išrašė darytis 5-6 c.d. pirmus ir 23 c.d progesteroną.
Ar gali taip būti?

kadangi tavo ciklas labai standartinis, tai manau LH/FSH reiktų daryti 3-5 c.d., geriausia anksčiau, nes po to jau harmonų balansas staigiai kinta, pradeda bręsti folikulai blush2.gif jei ciklas būtų ilgas, pvz. 35 d., tai gal ir 6 c.d. geriau būtų daryt tyrimus g.gif
PRG normaliai 4u.gif
Atsakyti
Na jūs ir greitos. Ačiū, nueisiu anksčiau. O ką daryti jei 23 c.d. išpultų sekmadienis?
Man matot ne taip greiatai reikia darytis, tai nežianu kokia dien aišpuls ( po 5 savaičių persileidimo gydytoja liepė du ciklus pralukti, kol viskas atistatys, o tyrimus daro, nes 5 savaitę gleivinė te buvo 8 mm.)
Atsakyti
QUOTE(maniute @ 2006 02 08, 17:17)
Na jūs ir greitos. Ačiū, nueisiu anksčiau. O ką daryti jei 23 c.d. išpultų sekmadienis?
Man matot ne taip greiatai reikia darytis, tai nežianu kokia dien aišpuls ( po 5 savaičių persileidimo gydytoja liepė du ciklus pralukti, kol viskas atistatys, o tyrimus daro, nes 5 savaitę gleivinė te buvo 8 mm.)


Nesupratau blink.gif nėštumo metu tokia gleivinė buvo? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2006 02 08, 18:19)
Nesupratau blink.gif  nėštumo metu tokia gleivinė buvo? doh.gif


Aha, dieną iki persileidimo eko darė.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(carramele @ 2006 02 08, 12:08)
Oho koks liuksiškas  smile.gif  Mano 30 c.d., atsiradus nėštumui, buvo mažiau, nei tavo - 71,5.

Tai va kad liuksiškas,tik kad to nėštumo nei kvapo lotuliukas.gif Bet tada ir ovuliacija galinga buvo.Ir gleivių,ir skausmų atžvilgiu.Dabar vėl kiaušides skaudinėja,ypač dešinę.Dabar 11 c.d.
Atsakyti
smile.gif+2006 02 07, 18:01-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2006 02 07, 18:01)
Merginos, gal galite pakomentuoti mano tyrimo rezultatus: darytas progesteronas ir prolaktinas. ciklas 28 d. tyrimas darytas 21 c.d.
Progesteronas 15,68 (norma 4,9-72)
Prolaktinas 378,6 (norma 72-511)
Jau neklausiu ar gali buti nestumas, nes ir pati suprantu, kad per mazas prolaktinas, bet ar ivyko ovuliacija? Ir dar vartoju Bromkriptina, tai mano nuomone, vartojant vaistus mano rezultatas prolaktino irgi nera geras, per didelis.
Ka manote jus?
Aciu 4u.gif

Pakomentuosiu tavo progesterono tyrimą.Jeigu jis matuojamas ng/ml(norma 1,7-27),tai ovuliacija laikoma įvykusia,kai yra 10.Tavo atveju progesteronas buvo matuojamas nmol/l(sprendžiu pagal tavo nurodytas normas)Šiuo atveju ovuliacija laikoma įvykusia,kai yra 25 nmol/l.Žinios iš patikimų šaltinių(iš gyd. T. tongue.gif )
Atsakyti