Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

QUOTE(mallena @ 2006 01 25, 22:55)
fortunata, o tau dar niekas neveluoja?  g.gif  4u.gif

Rašiau Šiauliečių skyrelyje biggrin.gif Mm turėtų atplaukti šeštadienį doh.gif Vis viliuosi,kad tie 77,33 progesterono man bus sėkmingi g.gif
Atsakyti
ir as taip tikiuos wub.gif
Atsakyti
Merginos, vel prasau jusu patarimo. Nebezinau, ka daryti man su tuo bromkriptinu, nebegaliu jo gerti. Geriu ji dar tik trecia cikla, bet baisiai eme kristi PRL. Pries savaite jau buvo zemiau normos 121 (norma nuo 127), sia savaite vel pasitikrinau, jis jau nukrito iki 48. Is ryto vos atsikeliu is lovos, nes buna baisiai silpna. Gal jums buvo panasi situacija, ka darete? Geriu tik po 1 tablete per diena, gal sumazinti dozes? Noreciau visai nutraukti, bet gydytoja neleidzia.
Atsakyti
QUOTE(Agalis @ 2006 02 06, 14:47)
Merginos, vel prasau jusu patarimo. Nebezinau, ka daryti man su tuo bromkriptinu, nebegaliu jo gerti. Geriu ji dar tik trecia cikla, bet baisiai eme kristi PRL. Pries savaite jau buvo zemiau normos 121 (norma nuo 127), sia savaite vel pasitikrinau, jis jau nukrito iki 48. Is ryto vos atsikeliu is lovos, nes buna baisiai silpna. Gal jums buvo panasi situacija, ka darete? Geriu tik po 1 tablete per diena, gal sumazinti dozes? Noreciau visai nutraukti, bet gydytoja neleidzia.


na įdomiai g.gif kad nutraukti negalima iš kart, tai taip - gali staigiai šoktelėti į viršų, bet juk normos tam ir yra, kad į jas tilpti, juk jei nebūtų tokio dalyko kaip per mažas prolaktinas, tuomet ir normą rašytų nuo 0 iki... g.gif Žodžiu su savo nemedikės smegenėlėmis manau, kad dozę gydytoja turėtų mažinti..., na bent po pusę tabletės blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Agalis @ 2006 02 06, 14:47)
Merginos, vel prasau jusu patarimo. Nebezinau, ka daryti man su tuo bromkriptinu, nebegaliu jo gerti. Geriu ji dar tik trecia cikla, bet baisiai eme kristi PRL. Pries savaite jau buvo zemiau normos 121 (norma nuo 127), sia savaite vel pasitikrinau, jis jau nukrito iki 48. Is ryto vos atsikeliu is lovos, nes buna baisiai silpna. Gal jums buvo panasi situacija, ka darete? Geriu tik po 1 tablete per diena, gal sumazinti dozes? Noreciau visai nutraukti, bet gydytoja neleidzia.

Labas, į PSO normas telpi dar, bet tokiais tempais, tai...Mažink dozę, pasiskambink gydytojai, paklausk ką daryti. Jei esi nėščia, tai mažinti dozę reikia palaipsniui. Gal tinka silpnesni vaistai.
Atsakyti
QUOTE(Agalis @ 2006 02 06, 14:47)
Merginos, vel prasau jusu patarimo. Nebezinau, ka daryti man su tuo bromkriptinu, nebegaliu jo gerti. Geriu ji dar tik trecia cikla, bet baisiai eme kristi PRL. Pries savaite jau buvo zemiau normos 121 (norma nuo 127), sia savaite vel pasitikrinau, jis jau nukrito iki 48. Is ryto vos atsikeliu is lovos, nes buna baisiai silpna. Gal jums buvo panasi situacija, ka darete? Geriu tik po 1 tablete per diena, gal sumazinti dozes? Noreciau visai nutraukti, bet gydytoja neleidzia.

Man buvo nukritęs iki 10. Tai gydytoja sumažino vaistų dozę. Bet aš gėriau po 2 tabletes. Tau turbūt reiktų gerti po pusę tabletės ir po kiek laiko vėl pasidaryti tyrimus.
Sėkmės.
Atsakyti
Man tai irgi kažkaip atrodo, kad reikėtų mažinti dozę - kam be reikalo "nuodytis".
Atsakyti
Merginos, gal galite pakomentuoti mano tyrimo rezultatus: darytas progesteronas ir prolaktinas. ciklas 28 d. tyrimas darytas 21 c.d.
Progesteronas 15,68 (norma 4,9-72)
Prolaktinas 378,6 (norma 72-511)
Jau neklausiu ar gali buti nestumas, nes ir pati suprantu, kad per mazas prolaktinas, bet ar ivyko ovuliacija? Ir dar vartoju Bromkriptina, tai mano nuomone, vartojant vaistus mano rezultatas prolaktino irgi nera geras, per didelis.
Ka manote jus?
Aciu 4u.gif
Atsakyti
Gal ir man galite pakomentuoti koks čia tyrimas-antikūnai prieš kardiolipiną ir ar PRL-tai prolaktino tyrimas? g.gif
Atsakyti
Būčiau labai dėkinga, jei rastumėte laiko pakomentuoti. jūs tikrai turite daugiau patiries ir žinių apie šiuos hormonus.
4 c.d.
LH - 6,05 (05 - 11,6 mlU/ml)
FSH - 6,15 (2,5 - 9,4 mlU/ml)
E2 - 24,09 (10 - 178 pg/ml)
TTH - 0,807 (0,27 - 4,2 mlU/ml)
PRL - 18,2 (3,2 - 22,7ng/ml)

mano nuomone, per mažai estradiolio ar tai blogai? Ir dar, per kiek laiko hormonai atsistato? mat aš prieš mėnesį turėjau persileidymą, ar tai gali dar rodyti kokius pakitimus?

Atsakyti
Egluže, viskas pas tave telpa į normų ribas - be reikalo sau kvaršini galvą mirksiukas.gif
Atsakyti
gali būti, kad ir be reikalo, bet jau nežinau ko griebtis smile.gif darausi hormonų tyrymus, pridaviau kraują dėl antifosfolipidinių antikūnių bei genetikui. jau net ir nežinau ką dar galiu padaryti, kad būčiau rami g.gif
Atsakyti