Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

Clostilbegytas turės įtakos FSH, dabar tiksliai nežinau, bet gal ir LH tyrimui.
Atsakyti
QUOTE(Miglužė @ 2006 01 23, 10:14)
Clostilbegytas turės įtakos FSH, dabar tiksliai nežinau, bet gal ir LH tyrimui.


man atrodo, kad ir LH gali būti "iškreiptas".
Atsakyti
QUOTE(Era2005 @ 2006 01 23, 08:43)
Šiandien per pietų pertrauką ketinu eiti į Aids centrą darytis tyrimų: FSH, LH, TTH, prolaktinas, citomegalas, toksoplazmozė. Tik nežinau, ar gali įtakoti tyrimų rezultatus šiuo metu geriamas Clostibegytas ir Dexametazonas? Visus ar ne visus? Pasidalinkime patirtimi:)


FSH ir LH tikrai bus iškreipti.
Ar nevertėtų išlaukti ciklo, kuomet nebus geriamas Clostilbegytas?
Atsakyti
Kiekviena karta, kai nusibeldziu pas paprasta ginekologa, gaunu soka.
Pati pasiprasiau padaryti hormoninius tyrimus. Pati pasakiau, kada juos reikia daryti. "Gydytoja" patikrino mano zinias pagal vadoveli, bet vis vien pasiule VISUS tyrimus darytis viena diena. Atseit, bus man pigiau.
Nu, kazka nusausiu.
Kas galite, patikslinkite, prasau.

3-5 c.d. FSH, LH. Kas dar?
Ka daro antroje ciklo puseje?
Atsakyti
QUOTE(Chiara @ 2006 01 23, 10:51)
Kiekviena karta, kai nusibeldziu pas paprasta ginekologa, gaunu soka.
Pati pasiprasiau padaryti hormoninius tyrimus. Pati pasakiau, kada juos reikia daryti. "Gydytoja" patikrino mano zinias pagal vadoveli, bet vis vien pasiule VISUS tyrimus darytis viena diena. Atseit, bus man pigiau.
Nu, kazka nusausiu.
Kas galite, patikslinkite, prasau.

3-5 c.d.  FSH, LH. Kas dar?
Ka daro antroje ciklo puseje?


mano žiniomis antroj ciklo pusėj tik progesteronas blush2.gif
Visi kiti- bet kada 4u.gif (aišku išskyrus LH/FSH)
Gal tik estradioliui ciklo diena svarbi g.gif rodos irgi ciklo pradžioj reik daryti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 23 sausio 2006 - 10:57
QUOTE(Kolibriukė @ 2006 01 23, 11:42)
FSH ir LH tikrai bus iškreipti.
Ar nevertėtų išlaukti ciklo, kuomet nebus geriamas Clostilbegytas?


Šį ciklą stimuliuoju kiaušides. O prieš tai negalėjau, nes nebuvo "normalių" mėnesinių (po nesivystančio).
Tai gal dabar pasidaryti likusius tyrimus? O kaip su prolaktinu ir TTH?
Atsakyti
QUOTE(Era2005 @ 2006 01 23, 11:03)
Šį ciklą stimuliuoju kiaušides. O prieš tai negalėjau, nes nebuvo "normalių" mėnesinių (po nesivystančio).
Tai gal dabar pasidaryti likusius tyrimus? O kaip su prolaktinu ir TTH?


FSH neverta net daryti. Stimuliacija ir reiskia FSH pakelima.
Man netycia kai padare per stimuliacija FSH, tai visi sedejom issizioje.
Atsakyti
QUOTE(Chiara @ 2006 01 23, 10:51)

3-5 c.d.  FSH, LH. Kas dar?




prolaktiną gali daryti
Atsakyti
Pasidariau visus, išskyrus FSH ir LH. Bet nenorėčiau daugiau eiti į Aids centrą. Nei aplinka, nei žmonės, nei darbuotojai man nepatiko. Moki mažiau, bet...
Atsakyti
QUOTE(Kolibriukė @ 2006 01 20, 11:31)
Prisišaukei Kolibriukę smile.gif

Pagal hormonų santykį LH/FSH yra policistinių kiaušidžių požymiai. Neabejotinai. Bet.....nėra prolaktino tyrimo ir nėra testosterono tyrimo. Jie sustiprintų arba paneigtų įtarimus.
Aš neprisimenu, bet ką mato gydytojai echoskopiškai? Jeigu yra echoskopinis policistinių kiaušidžių vaizdas, tai įtarimai tik sustiprėja.
Progesteronas rodo, kad ovuliacija yra įvykusi ir jo kiekio gal ir užtektų nėštumui palaikyti. Kritinė riba berods 25. Niekada nepamirškit, kad policistukėms ovuliaicja kartais vyksta spontaniškai. Greičiausiai čia toks atvejis ir buvo. Hormonai policistiniai, o ovuliacija, nors ir nevisiškai pilnavertė, bet buvo. Progesterono kiekis įvykus superinei ovuliacijai turėtų būti kiek didesnis.

Ramiai  smile.gif

Reikia papildomų tyrimų. O dar geriau po kelių mėnesių pakartoti šituos ir pažiūrėt, gal toks santykis tik atsitiktinumas. Atsiprašau, kad nepamenu konkrečių detalių - kokia yra konkreti problema....

Mergaitės, aš SM būnu kasdien. Jei kas labai rūpi, koks klausimas neramina, brūkštelkit į AŽ, atsakysiu.

Laba diena
Labai didelis dėkui už atsakymą, iš tiesų kairėj pusėj gydytoja echoskopuojant matė dominuojantį folikulą, o dešinėj daug folikulų, tai gal čia ir pasivirtina policistinės kiaušidės g.gif
Ir dar atlikus gimdos nuotrauką kairės pusės kiaušint. nepraeinamumas... Gydytoja sako, jog stimuliuoti negerai. verysad.gif Žodžiu nežinau nežinau kur ir pas ką kreiptis.
PRL 234
T 1.17
DHEAS 116
SHBG 85.2
( jei teisingai nurašiau nuo lapelio), gal kas nors daugiau matytusi iš šių skaičiuku.
Dar kartą dėkoju...
Atsakyti
O po Pregnil ar galima darytis progesterono tyrimus? Ar ir jie bus iskreipti? Clostilbegitu nesistimuliavau.
Atsakyti
QUOTE(Agalis @ 2006 01 23, 14:24)
O po Pregnil ar galima darytis progesterono tyrimus? Ar ir jie bus iskreipti? Clostilbegitu nesistimuliavau.


galima, tik reikia lukterėti kokias 5-7 dienas, nes progesteronas pradeda augti po ovuliacijos
Atsakyti