Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

Sweiki esu pasimetusi, pasidariau LH ir FSH ir štai ką rodo 4 c.d.:
LH 14.3
FSH 6.09
( progesteronas to pačio ciklo darytas 21 c.d. 28.7)
Gal kas nors išdėstytų savo nuomonę, o gal Kolibriukę galima būtų prisišaukti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rafaela @ 2006 01 18, 12:59)
Sweiki esu pasimetusi, pasidariau LH ir FSH ir štai ką rodo 4 c.d.:
LH 14.3
FSH 6.09
( progesteronas to pačio ciklo darytas 21 c.d. 28.7)
Gal kas nors išdėstytų savo nuomonę, o gal Kolibriukę galima būtų prisišaukti ax.gif


Labai panašu į santykį, kuris būdingas policistukėms g.gif LH/FSH - 2.3
Bet progesterono tyrimas pagal mane rodo, kad ovuliacija buvo šį ciklą blink.gif Taigi nieko nesuprantu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2006 01 18, 14:17)
Labai panašu į santykį, kuris būdingas policistukėms g.gif  LH/FSH - 2.3
Bet progesterono tyrimas pagal mane rodo, kad ovuliacija buvo šį ciklą blink.gif  Taigi nieko nesuprantu doh.gif

Femme, pas mane prg dar ankstesnį ciklą buvo 24. Gydytojas tvirtino kad O nevyksta. doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rafaela @ 2006 01 18, 13:46)
Femme, pas mane prg dar ankstesnį ciklą buvo 24. Gydytojas tvirtino kad O nevyksta. doh.gif  doh.gif


tai parašyk tuomet PRG tyrimų laboratorines normas, nes pagal mano turimas normas tavo PRG labai geras g.gif
Galbūt skiriasi vienetai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2006 01 18, 15:38)
tai parašyk tuomet PRG tyrimų laboratorines normas, nes pagal mano turimas normas tavo PRG labai geras g.gif
Galbūt skiriasi vienetai blush2.gif

nmol/U ( jei teisingai įskaitau lapelyje) 5.3-86 norma
o ar išgydoma lengvai tos policistinės kiaušidės?
Atsakyti
Aciu mergaites uz patarimus. Dar man toks klausimas kirba, del kokiu priezasciu tas PRL pakyla, ar cia su skydliauke kas nors? Dar tada kai nezinojau, kad jis pas mane aukstas, nuo ciklo vidurio baisiai nerealiai skaudedavo krutine, bet visada galvodavau, kad cia normalu pries mmm taip reikia. Bet kai pradejau gerti bromkriptina, man visai nebeskauda krutines, net pries pat mmm neskauda, o juk turetu skaudeti, ar ne? Ar taip ir turi buti? Gal kas susidurete?
Kiek ilgai ta bromkriptina reiks gerti, gydytoja sake bent jau tris menesiu kol pastosiu, bet jei nepastosiu per tris menesius, vis dar reikes gerti, ar jau reiks daryti pertrauka?
Atsakyti
jeigu estradiolis yra per didelis...ar tai zenklas kad mano kiausides policistines?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rafaela @ 2006 01 18, 15:46)
nmol/U ( jei teisingai įskaitau lapelyje) 5.3-86 norma
o ar išgydoma lengvai tos policistinės kiaušidės?


Bijau šiaip klaidinti, bet man atrodo 28 rodo, kad ovuliacija įvykusi g.gif
Policistinės kiaušidės gydomos stimuliuojant vaistais 4u.gif
Priklauso kaip lengvai stimuliuojasi, bet paprastai, nesant kitų pašalinių bėdų, gydymas l. veiksmingas ir rezultatyvus thumbup.gif
Iš policistukių daug mergaičių yra jau su pilveliais blush2.gif
Atsakyti
sveikutes, gal man galit pasakyt kaip daromas tas hormonu tyrimas? Ginekologas sake, jog reiks pasidaryt, bet nesuprantu nei kas nei kaip ten yra blush2.gif
Atsakyti
imamas kraujas is venos tam tikromis ciklo dienomis 4u.gif
3 c.d. - FSH
LH
E2

22 c.d. - progesteronas
Prolaktinas bet kuria ciklo diena.
Pasiskaityk sia tema placiau ir manau bus viskas aisku 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(Rafaela @ 2006 01 18, 12:59)
Sweiki esu pasimetusi, pasidariau LH ir FSH ir štai ką rodo 4 c.d.:
LH 14.3
FSH 6.09
( progesteronas to pačio ciklo darytas 21 c.d. 28.7)
Gal kas nors išdėstytų savo nuomonę, o gal Kolibriukę galima būtų prisišaukti ax.gif


Prisišaukei Kolibriukę smile.gif

Pagal hormonų santykį LH/FSH yra policistinių kiaušidžių požymiai. Neabejotinai. Bet.....nėra prolaktino tyrimo ir nėra testosterono tyrimo. Jie sustiprintų arba paneigtų įtarimus.
Aš neprisimenu, bet ką mato gydytojai echoskopiškai? Jeigu yra echoskopinis policistinių kiaušidžių vaizdas, tai įtarimai tik sustiprėja.
Progesteronas rodo, kad ovuliacija yra įvykusi ir jo kiekio gal ir užtektų nėštumui palaikyti. Kritinė riba berods 25. Niekada nepamirškit, kad policistukėms ovuliaicja kartais vyksta spontaniškai. Greičiausiai čia toks atvejis ir buvo. Hormonai policistiniai, o ovuliacija, nors ir nevisiškai pilnavertė, bet buvo. Progesterono kiekis įvykus superinei ovuliacijai turėtų būti kiek didesnis.

Ramiai smile.gif

Reikia papildomų tyrimų. O dar geriau po kelių mėnesių pakartoti šituos ir pažiūrėt, gal toks santykis tik atsitiktinumas. Atsiprašau, kad nepamenu konkrečių detalių - kokia yra konkreti problema....

Mergaitės, aš SM būnu kasdien. Jei kas labai rūpi, koks klausimas neramina, brūkštelkit į AŽ, atsakysiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kolibriukė: 20 sausio 2006 - 10:32
Merginos, ar apsimoka darytis PR tyrima 22 c.d. po folikulu sprogdinimo? Ar tyrimai nebus iskreipti? Ir dar norejau paklausti, ka parodo TSH ir E2 tyrimas?
Atsakyti