Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

QUOTE(:)22 @ 2005 12 28, 15:51)
manau kad ovuliacija turėjo būti įvykusi, tyrimus darei AIDS centre g.gif , ir kelintą c.d. dareisi g.gif


23c.d. buvo
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2005 12 28, 16:23)
23c.d. buvo

na aš manyčiau, kad O buvo aju įvykusi, bet gal kas geraiu pakomentuos, nes bijau biškiuką tikslaii garantuot, nes paskui dar suklaidinsiu o tada bus doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį mėnesį vėl pasidariau progesteroną, jis 33,77 (norma 0,0035-59,00).
Suprantu, kad ovuliacija tikrai įvyko, bet gal galėtumėte pakomentuoti ar čia jau labai geras progesteronas ar normalus? 4u.gif
Kraujas imtas 21c.d.
Atsakyti
Normalus ir yra labai geras biggrin.gif Taip, jis tikrai labai geras 4u.gif
Atsakyti
Jei penktadienį pasidaryčiau HCG įdomu ar ką nors realaus parodytų?
Atsakyti
Labas vakarelis visoms.. 4u.gif
gal galetumete padeti man...pasidariau tyrimus 21 cikolo diena
TES 52.9 (20.0-81.0)
PGN 14.4 (0.950-21.0)
E2 260 (27.0-246), kiek suprantu tai pas mane per dideli estradiolio kieki..., o ka jis daro...ir kas tada ne tvarkoj unsure.gif
na dar jei nesunku ivertinkit ir 3 ciklo diena darytus
FSH 7.10 (2.80-11.3)
LH 7.77 (1.10-11.6)
TTH 0.567 (0.400-4)
prolaktinas 16.4 (4.50-33)
aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Merginos, ar galetumete pasakykit, ar prolaktino tyrima gali iskreipti Pregnil vaistas?
Atsakyti
QUOTE(EmileG @ 2006 01 17, 19:08)
Merginos, ar galetumete pasakykit, ar prolaktino tyrima gali iskreipti Pregnil vaistas?


tiksliai aišku nežinau, bet manau, kad neturėtų, nes veikia visiškai kiti hormonai
Atsakyti
Merginos pakomentuokite prasau. Mano prolaktinas virsijo norma dvigubai (1250), gydytoja nustate, kad tai mano nevaisingumo priezastis, todel israse bromkriptina. Geriu ji jau antra cikla, pries kelias dienas sugalvojau pasiziureti, ar jis pas mane susinormalizavo, ar ne. Tyrimas parode: 121.9 (norma 127-637), tyrima dariau Geromedoje. Tai atrodo, kad jis nukrito zemiau normos. Bet gydytoja sake, kad nieko tokio ir liepe nenutraukti bromkriptino. Si cikla ovuliacija stimuliavau Pregniliu. Ar tai, kad prolaktinas zemiau normos, gali buti susije kaip nors su stimuliacijom? Ir kodel gydytoja mano, kad tai nieko tokio?
Atsakyti
QUOTE(Agalis @ 2006 01 18, 11:35)
Tyrimas parode: 121.9 (norma 127-637), tyrima dariau Geromedoje. Tai atrodo, kad jis nukrito zemiau normos. Bet gydytoja sake, kad nieko tokio ir liepe nenutraukti bromkriptino. Si cikla ovuliacija stimuliavau Pregniliu.  Ar tai, kad prolaktinas zemiau normos, gali buti susije kaip nors su stimuliacijom? Ir kodel  gydytoja mano, kad tai nieko tokio?


Kiek žinau, gydytojai tikrai nieko prieš mažesnį prolaktiną.
Ir jeigu tu dabar nutrauktum vaistus, tai jis tikriausiai šokteltų į ankstesnį lygį, o čia tikrai negerai.
Pregnyliu tai tik folikulus sprogdina, nestimuliuoja ir manau (tikrai nežinau) prolaktino jis neįtakojo.
Žinok viskas gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mia @ 2006 01 18, 12:42)
Kiek žinau, gydytojai tikrai nieko prieš mažesnį prolaktiną.
Ir jeigu tu dabar nutrauktum vaistus, tai jis tikriausiai šokteltų į ankstesnį lygį, o čia tikrai negerai.
Pregnyliu tai tik folikulus sprogdina, nestimuliuoja ir manau (tikrai nežinau) prolaktino jis neįtakojo.
Žinok viskas gerai  4u.gif



turejau omenyje, kad Pregniliu sprogdino falikulus, o ne stimuliavo. Jei sakot, viskas gerai, tai tada gerai. Aciu!
Atsakyti
Visiškai pritariu Miai, jokiu būdu nenutrauk bromkriptino, nes prolaktinas tikrai gali pakilti.
O paaukštintas prolaktinas tikrai ne tiktai sąlygoja nepastojimą, bet ir pastojus gali būti persileidimo priežastimi.
Atsakyti