Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

QUOTE(murmur @ 2005 12 21, 12:30)
merginos, noriu Jusu komentaru:
3c.d.
LH 7.44 (N.2.4-12.6)
FSH 6.00 (N.3.5-12.5)
g.gif

cia jau tipo gerai? bigsmile.gif


Santykis LH/FSH 1,24 labai gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2005 12 21, 10:32)
Santykis LH/FSH 1,24 labai gerai thumbup.gif


yes yes yes thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

cia jau tipo policistines negresia man ane? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2005 12 21, 12:35)
yes yes yes thumbup.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

cia jau tipo policistines negresia man ane? blush2.gif


tikrai net nešviečia į tą pusę drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikutės, na va turiu tyrimų atsakymus, bet nelabai ką ir suprantu, gal pagelbėsit blush2.gif 4u.gif

TSH 1.63 - NORMOS(0.270-4.20)
PRL 491.8 - NORMOS(10.10-9900)
LH 5.14 - NORMOS(0.110-198.0)
FSH 7.14 - NORMOS(0.110-198.0)

Ačiu 4u.gif dar pamiršau parašyti, kad tyrimai daryti 4 ciklo dieną ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo :)22: 28 gruodžio 2005 - 11:11
Nieko negaliu pasakyti dėl TSH ir PRL, bet sprendžiant iš to, kad jie įsitenka į normą, viskas tvarkoj.
Visi kiti tyrimai irgi puikūs.
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2005 12 28, 11:14)
Nieko negaliu pasakyti dėl TSH ir PRL, bet sprendžiant iš to, kad jie įsitenka į normą, viskas tvarkoj.
Visi kiti tyrimai irgi puikūs.

ačiu labai už atsakymą 4u.gif

tai jai gerai supratau, man policistinės nelabai gresia blush2.gif
Atsakyti
Labas visoms. Pirmiausiai tai su šventėmis newyear.gif Kad sėkmė, viltis ir džiaugsmas kiekvieną lydėtų... Na ir dar daug kitų gerų dalykų smile.gif
Visas šventes prasėdėjau kaip ant adatų, nes...pasidariau hormonų tyrimą. Ir...Kad TTH ir PRL telpa į normas tai pati matau, bet va su FSH ir LH tai supanikavau fear.gif Nes pastabose visur prie mano skaičiukų šauktukai padėti verysad.gif
Paaiškinkit man, ką reiškia mano tokie rezultatai:
FSH - 9,04
LH - 4,40
Ar čia kažkas blogo verysad.gif
Jau dabar rašant delnai prakaituoja... fear.gif
Lauksiu Jūsų paaiškinimų.
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2005 12 28, 11:50)
Paaiškinkit man, ką reiškia mano tokie rezultatai:
FSH - 9,04
LH - 4,40
Ar čia kažkas blogo  verysad.gif


FSH aukštokas, bet dar ne kritinis. Didokas skirtumas tarp FSH ir LH. Idealiai santykis turėtų būti apie 1, o tavo atveju apie 2 (FSH dalinu iš LH). Pas mane FSH apie 7, o LH apie 4. Niekas dorai nepaaiškina ką tai reiškia. Jei būtų atvirkščiai, rodytų, kad kiaušidės policistiškos, o šiuo atveju, net nežinau.
Atsakyti
Kai aš buvau pas vieną gydytoją (ne Lietuvoj) jis man kažką murmėjo kad kažkas policistiška... g.gif Man tuo metu tai nepatiko, bet kalbos barjeras nelabai leido pasiknaisioti labaiu apie tai.
Kai grįžusi į Lietuvą nuėjau pas savo ginekologą, jis patikino, kad jokių policistinių kiaušidžių nemato. Tam kartui nuramino, bet dabar ir vėl nerimas suėmė.
Ką tas "policistizmas" smile.gif gali blogo nuveikti, jei tokį turiu? fear.gif
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2005 12 28, 12:01)
Kai grįžusi į Lietuvą nuėjau pas savo ginekologą, jis patikino, kad jokių policistinių kiaušidžių nemato. Tam kartui nuramino, bet dabar ir vėl nerimas suėmė.


tavo kiaušidės nėra policistiškos
Atsakyti
...tavo kiaušidės nėra policistiškos...

Ačiū, truputį ramiau pasidarė smile.gif
Beje, gal kas galit pasakyti ax.gif ar labai skausmingas kiaušintakių praeinamumo tyrimas ax.gif
Šiaip tai aš esu "karo vyras" smile.gif ir galiu pakentėti tiek, kiek reikia, bet kai nežinau kas laukia, tai pradedu bijoti tos pačios nežinomybės 4u.gif
Atsakyti
Beje, gal kas galit pasakyti ax.gif ar labai skausmingas kiaušintakių praeinamumo tyrimas ax.gif
Šiaip tai aš esu "karo vyras" smile.gif ir galiu pakentėti tiek, kiek reikia, bet kai nežinau kas laukia, tai pradedu bijoti tos pačios nežinomybės 4u.gif
[/quote]


Siaip kai kam skausmingas, kai kam visai ne. Nuo zmogaus priklauso. Man tai ziauriai skaudejo. Apie tai gali pasiskaityt skyrelyje "gimdos nuotrauka"
Atsakyti