Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

QUOTE(silver 27 @ 2005 12 21, 08:57)
Ne ne ne aš dariausi tyrimą "Narmedoje", Konarskio g., nes ten K mane siunčia. O jei liuterinėje, tai normos yra nuo 1.7 iki 27. tai vat ir nežinau, kas galite prašau pakomentuokite dar.

Narmeda irgi i AIDS centra siuncia. Pas mane buvo tyrimas butent tokiais vienetais, tai Narmedos tyrimu lape buvo tikois normos, kaip rasiau. O pas tave Narmedos lapely nera normos liutealinej fazej nurodytos?
Atsakyti
atsiprasau, tikrai nepaziurejau i vienetus smile.gif Ten kur as parasiau normas tai nmol/l .
Atsakyti
bet tada jei patenki i tas normas, kaip parase aistukas, vadinasi o vuliacija ivykusi. Kodel tu manai, kad neivyko ?
Atsakyti
QUOTE(mallena @ 2005 12 21, 09:04)
bet tada jei patenki i tas normas, kaip parase aistukas, vadinasi o vuliacija ivykusi. Kodel tu manai, kad neivyko ?


Nu vat man irgi toks įtarimas mirksiukas.gif Juolab kad tyrimas darytas faktiškai prieš mmm.
Atsakyti
QUOTE(mallena @ 2005 12 21, 09:04)
bet tada jei patenki i tas normas, kaip parase aistukas, vadinasi o vuliacija ivykusi. Kodel tu manai, kad neivyko ?



Aistukai, pažiūrėk mano ankstesnę žinutę, aš ją truputį papildžiau.
O kur tada daryti tyrimus, kad būtų ir pigiau ir informatyviau?

O dėl ovuliacijos-man taip K pasakė, kad susiformavo geltonkūnio cista ir buvo subrendęs tik vienas folikulas, todėl aš tokias išvadas ir padariau 4u.gif
Atsakyti
tai tas folikulas ir ovuliavo gal ?
Atsakyti
Ai nežinau, rytoj einu pas K, tai viską ir išaiškins. Ačiū mergaitės už info.
Atsakyti
QUOTE(silver 27 @ 2005 12 21, 09:09)
Aistukai, pažiūrėk mano ankstesnę žinutę, aš ją truputį papildžiau.
O kur tada daryti tyrimus, kad būtų ir pigiau ir informatyviau?

O dėl ovuliacijos-man taip K pasakė, kad susiformavo geltonkūnio cista ir buvo subrendęs tik vienas folikulas, todėl aš tokias išvadas ir padariau 4u.gif

Na, as tai kai pragudrejau emiau tyrimus AIDS centre daryti, nes ten pigiau - vienas hormoninis tyrimas - 15.00 ltl, o l. daug privaciu gydyklu, tik paima krauja ir siuncia i AIDS centra, pasikele kainas.Na, kad ir Narmeda. Yra vienas nepatogumas, kad AIDs centras normas duoda labai bendras: vyram, moterim, vaikam, nesciom... Na, kai kam siaip ten asociacijos nekokios, bet man tai ne. schmoll.gif
Del cistos, kaip ir rasiau, pas mane buvo ovuliacija ir po to nestumas su geltonkunio cista. Jei ciklas naturalus, 1 folikulas visiskai normalu.
Tavo progesteronas tikrai nera zemas.
Atsakyti
QUOTE(aistukas @ 2005 12 21, 11:31)
Na, as tai kai pragudrejau emiau tyrimus AIDS centre daryti


Ne tu viena tokia gudri blush2.gif Aš irgi seniai jau Aids centre darau..... 4u.gif
Tik aišku man truputį nejauku lipti ta laiptine, kai už stiklo sėdi poliklinikos pacientai blink.gif , kažin ką jie galvoja g.gif O dar ir šiaip įdomių egzempliorių galima susitikti laukiant prie procedūrinio ktaują priduoti doh.gif
Atsakyti
o tai kas cia tokio gedingo eit i AIDS centra? biggrin.gif Gi pazymoms kokioms tai ir ten siuncia. Man rodos net nesant pareiskimus santuokai reikia is ten pazyma atnest. Man tai giliai dzin butu. Gal is vis darbo reikalais ten einu ...
Atsakyti
QUOTE(mallena @ 2005 12 21, 09:39)
o tai kas cia tokio gedingo eit i AIDS centra? biggrin.gif Gi pazymoms kokioms tai ir ten siuncia. Man rodos net nesant pareiskimus santuokai reikia is ten pazyma atnest. Man tai giliai dzin butu. Gal is vis darbo reikalais ten einu ...

Mallena, kokia "sviezutele" tavo juostele! Labai smagu matyti. wub.gif
Atsakyti
merginos, noriu Jusu komentaru:
3c.d.
LH 7.44 (N.2.4-12.6)
FSH 6.00 (N.3.5-12.5)
g.gif

cia jau tipo gerai? bigsmile.gif
Atsakyti