Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

QUOTE(ralija @ 2005 12 20, 17:35)
Gal kas galite pakomentuoti mano tyrimus:
3cd
FSH 5.6 (3.5-12.5)
LH  4,5 (2.4-12.6)
4u.gif


Žiū nieks neatsako.
Mano galva čia viskas OK
Atsakyti
Aš irgi maniau, kad taip elementaru ir tikrai kas nors atsakys - puikūs rezultatai.
Atsakyti
QUOTE(jolma @ 2005 12 20, 18:46)
Žiū nieks neatsako.
Mano galva čia viskas OK

FSH 5.6 (3.5-12.5)
LH 4,5 (2.4-12.6)
Rezultatai ne labai geri. Blogas LH ir FSH santykis. Pakalbėkit su gydytoja, tegul pagalvoja, ką daryti.
Atsakyti
QUOTE(vicky @ 2005 12 20, 22:44)
Rezultatai ne labai geri. Blogas LH ir FSH santykis.


Gal gali pakomentuoti?
Atsakyti
QUOTE(ralija @ 2005 12 20, 17:35)
Gal kas galite pakomentuoti mano tyrimus:
3cd
FSH 5.6 (3.5-12.5)
LH  4,5 (2.4-12.6)
4u.gif


labai geri rezultatai thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, gal galite pakomentuoti mano progesterono tyrimo atsakymą-tyrimas darytas 23 c.d. ir atsakymas 12.07 ng/ml , jei gerai matau tai galimi nuo 0.035-59.00. ačiū
Atsakyti
bijau tave nugasdinti, bet paziurejau i savo lapelio normas, tai tokia diena, jei yra ivykusi ovuliacija turetu but 12,7-79,5. Pas tave nesiekia zemiausios ribos. Tai ovuliacija kaip ir neivykusi. Pabandyk pasidaryti dar po keliu dienu, gal tiesiog ovuliacija ivyko, tik veliau. Manau tuoj ateis daugiau mergicku, tai jos tiksliau pasakys.
Atsakyti
QUOTE(mallena @ 2005 12 21, 08:46)
bijau tave nugasdinti, bet paziurejau i savo lapelio normas, tai tokia diena, jei yra ivykusi ovuliacija turetu but 12,7-79,5. Pas tave nesiekia zemiausios ribos. Tai ovuliacija kaip ir neivykusi. Pabandyk pasidaryti dar po keliu dienu, gal tiesiog ovuliacija ivyko, tik veliau. Manau tuoj ateis daugiau mergicku, tai jos tiksliau pasakys.



Taip tu teisi šį mėnesį ovuliacijos nebuvo, nes susiformavo geltonkūnio cista, na kaip aš supratau nesprogo folikulas, o jis peraugo į funkcinę cistą. Nieko baisaus tu manęs negąsdini, man svarbiausia rasti priežastį, kas pas mane yra blogai.

Tiesa, dar labai įdomios ribos, pas tave jos vienokios pas mane ant lapelio kitokios g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo silver 27: 21 gruodžio 2005 - 08:52
QUOTE(silver 27 @ 2005 12 21, 08:40)
Sveikos, gal galite pakomentuoti mano progesterono tyrimo atsakymą-tyrimas darytas 23 c.d. ir atsakymas 12.07 ng/ml , jei gerai matau tai galimi nuo 0.035-59.00. ačiū

Dabar spesiu, kad tyrimus dareisi AIDS centre, o tai reiskia, kad cia nurodytos normos yra labai bendros, o tau reikalinga norma moterims liutelineje fazeje, kuri , jei gerai dabar pamenu yra kazkur nuo 3-4 iki 27 ng/ml. Cia yra truputi kiti vienetai, nei daugelis yra iprate. Taigi, pataikai mazdaug i viduriuka ir manau, kad rezultatas visai neblogas, nors pav. man 23 c.d. jau buvo l. nukrites lyginant su 20 c.d. tyrimu, kadangi ciklas tik 25 dienu buvo.
Atsakyti
QUOTE(silver 27 @ 2005 12 21, 08:51)
Taip tu teisi šį mėnesį ovuliacijos nebuvo, nes susiformavo geltonkūnio cista, na kaip aš supratau nesprogo folikulas, o jis peraugo į funkcinę cistą. Nieko baisaus tu manęs negąsdini, man svarbiausia rasti priežastį, kas pas mane yra blogai.

Tiesa, dar labai įdomios ribos, pas tave jos vienokios pas mane ant lapelio kitokios g.gif

Silver, as pastojau su geltonkunio cista biggrin.gif ir iki 7-8 savaites su ja nesiojau nestuma. Dabar jau ji sunyko. Taigi, ovuliacijai tai ne kliutis. 4u.gif
Atsakyti
O kokia prasmė daryti progesteroną, jei jau aišku, kad nevyko ovuliacija? g.gif Juk tyrimas tam ir daromas, kad būtų galima spėti, ar ovuliacija įvyko, ar organizmas po ovuliacijos gamina pakankamai progesterono.
O šiaip labai netgi normalus progesteronas, jei tikrai žinai, kad ovuliacijos nebuvo.
Dar reikia atkreipti dėmesį, kokio ilgumo tavo ciklas.
Atsakyti
QUOTE(aistukas @ 2005 12 21, 08:54)
Dabar spesiu, kad tyrimus dareisi AIDS centre, o tai reiskia, kad cia nurodytos normos yra labai bendros, o tau reikalinga norma moterims liutelineje fazeje, kuri , jei gerai dabar pamenu yra kazkur nuo 3-4 iki 27 ng/ml. Cia yra truputi kiti vienetai, nei daugelis yra iprate. Taigi, pataikai mazdaug i viduriuka ir manau, kad rezultatas visai neblogas, nors pav. man 23 c.d. jau buvo l. nukrites lyginant su 20 c.d. tyrimu, kadangi ciklas tik 25 dienu buvo.




Ne ne ne aš dariausi tyrimą "Narmedoje", Konarskio g., nes ten K mane siunčia. O jei liuterinėje, tai normos yra nuo 1.7 iki 27. tai vat ir nežinau, kas galite prašau pakomentuokite dar.
Ciklas pas mane buvo - 23c.d. padariau tyrimą, o 27 cd. jau susirgau.
O dėl tikslingumo, aš manau, kad K mane ruošia stimuliavimui (aš taip galvoju, todėl ir skyrė padaryti šį tyrimą).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo silver 27: 21 gruodžio 2005 - 09:01