Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

merginos 4u.gif noreciau jusu komentaru:
27c.d.
PG - 25.2 (Norma 5.3-86)
SHBG - 118 (26-110)
T - 0.79 (0.22-2.9)
LAI - 0.67 (0.38-5.9)
TTH - 2.9 (0.27-4.2)

nesusigaudau as toj medicinoj, o pas gydytoja tik uz dvieju savaiciu:hm
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2005 12 12, 10:16)
merginos 4u.gif  noreciau jusu komentaru:
27c.d.
PG - 25.2 (Norma 5.3-86)
SHBG - 118 (26-110)
T - 0.79 (0.22-2.9)
LAI - 0.67 (0.38-5.9)
TTH - 2.9 (0.27-4.2)

nesusigaudau as toj medicinoj, o pas gydytoja tik uz dvieju savaiciu:hm


murmur,
visi hormonai yra apynormaliai.
Progesterono koncentracija rodo, kad ovuliaicja yra įvykusi greičiausiai. Skydliaukės funkcija normali. Nerimą kelia linkęs didėti SHBG - steroidinius hormonus jungiantis globulinas, tačiau ir testosteronas ir LAI yra normos ribose.
Daugiau apie SHBG gali pasiskaityti čia: SHBG
Atsakyti
QUOTE(Kolibriukė @ 2005 12 12, 10:46)
murmur,
visi hormonai yra apynormaliai.
Progesterono koncentracija rodo, kad ovuliaicja yra įvykusi greičiausiai. Skydliaukės funkcija normali. Nerimą kelia linkęs didėti SHBG - steroidinius hormonus jungiantis globulinas, tačiau ir testosteronas ir LAI yra normos ribose.
Daugiau apie SHBG gali pasiskaityti čia: SHBG


aciu Kolibriuke 4u.gif
manau kad ovuliacija jei ivyko tai labai "nususus", paskutiniu metu maziau ji berodo simptomu. Vakare - pries tyrima smarkiai sudiege desinej pusej kur kiauside, tai manau kad tai ir buvo ovuliacija.
na einu ieskot zodynu anglu ir studijuot duotos nuorodos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mia @ 2005 12 12, 09:37)
Paiduke, o tai kiek tu tuos "thybon" geri? Gal daugiau laiko reikia jiem duoti kad suveiktų?  g.gif O ovuliaciją echoskopu tikrinat?


nuo rugsėjo vidurio geriu tuos vaistus, mmm kaip ir visada pačios neateina, ovuliacija nevyksta, kiek žiūrėjo echoskopu, o žiūrėjo daug kartų, dominuojančio nebuvo, o ką jau kalbėti apie ovuliaciją
Sakė poveikis prasideda jau nuo pirmos išgertos tabletės
Atsakyti
laba diena,
hormoninius tyrimus atlieku pirmą kartą. Gal galite kas pakomentuoti
21c.d.
progesteroas 58,9 (5.13-86)
prolaktinas 474 (127-607)

ačiū
Atsakyti
QUOTE(ralija @ 2005 12 12, 14:44)
laba diena,
hormoninius tyrimus atlieku pirmą kartą. Gal galite kas pakomentuoti
21c.d.
progesteroas 58,9 (5.13-86)
prolaktinas 474 (127-607)

ačiū


progestreonas thumbup.gif labai geras 4u.gif ovuliacija tikrai įvykusi thumbup.gif
prolaktinas - norma
Atsakyti
Ralija, tikrai labai geras progesteronas, čia ir apie nėštumą galima pasvajoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mia @ 2005 12 12, 09:37)
Esu gėrusi Dexamethazoną apie metus. Turiu pasakyti, kad mums jis skiriamas mažomis dozėmis, o didieji šalutiniai poveikiai pasireiškia žmonėms, didelėmis dozėmis geriantiems jį tam, kad slopinti imuninę sistemą, o ne androgenus. Juk paskyrė tikriausiai 1 tabletę per dieną, taip?  Man nuo Dex jokio šalutinio poveikio nebuvo.  Nu čia tik mano patyrimas ir nuomonė  blush2.gif  4u.gif


Nuraminai truputį, ačiū. Man tik keista, kad rašo, jog nėščioms jo gert negalima, o man griežtai uždraudė nutraukt vartojimą... Dabar kai būna gera nuotaika, sakau, kad čia šalutinis poveikis biggrin.gif O geriu tik po pusę tabletės į dieną, kol kas..

Belieka tikėtis, kad thybon veiks, ne kaip Paidukei. Nors kol kas panašu, kad vienintelis efektas, kad neateina mmm, nors ovuliacija tikrai jau buvo... g.gif

Gal pasirodžiau paranojikė, bet kad man jau paskutiniu metu taip sekasi su gydytojais, tai ne tas žodis... Ir nėr kam pasiguost verysad.gif

Ačiū visoms už atsakymus
Atsakyti
Merginos, norejau jusu patarimo. Dariaus PRL tyrima ir jis dvigubai virsyjo norma, tai gydytoja israse gerti bromocryptina, po viena tablete nakciai. Vakar isgeriau pirmaja tablete ir siandien tik atsikelus is pacio ryto taip supykino, kad visa valanda negalejau net pastoveti. Nesuprantu, kodel? Ar gali buti toks sito vaisto poveikis? Pries 3 dienas dariaus gimdos nuotrauka, gal cia kaip nors susije? Labai lauksiu atsakymo.
Atsakyti
Greičiausiai tas pykinimas nuo bromcriptino. Nuo jo gali pykinti ir svaigti galva.
Paskui pripras organizmas ir nieko nebejausi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meleta: 16 gruodžio 2005 - 13:25
QUOTE(Agalis @ 2005 12 16, 10:11)
Ar gali buti toks sito vaisto poveikis?


tiktai gali, 100 proc. mirksiukas.gif bet po truputį organizmas pripras 4u.gif
Atsakyti
Gal kas galite pakomentuoti mano tyrimus:
3cd
FSH 5.6 (3.5-12.5)
LH 4,5 (2.4-12.6)
4u.gif
Atsakyti