Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

Kolibriuke, man lygiai taip pat aiškino gyd. Tv., bet sakė ta riba 34 d. ax.gif smile.gif
Atsakyti
as vakar pridaviau ir progesterona biggrin.gif tai atsakymas tik penktadieni doh.gif
Kazkaip praeita menesi jauciau kai vyko ovuliacija, nors tiksliau sakant nezinau ar vyko, bet vidury ciklo maude pilva kaip pries mmm ir taip iki ju. Nerealiai skaudejo krutine, buvo bloga. nu vienu zodziu visi nestumo pozymiai biggrin.gif Mmm atejo laiku, po 28 dienu. Si menesi, kaip ir vel ciklo vidury pamaudeno - supratau , kad galbut vyksta ta ovuliacija, taciau nurimo nurimo ir neskauda nieko. Nei krutines, nei pilvo. Hormonai kaip ir tvarkoj. Vaistu jokiu nevartoju, todel dabar stebiu kas ir kaip. Bet tada kodel tie ciklai tokie skirtingi? Per viena skauda viskas, per kita nieko?
Atsakyti
QUOTE(mallena @ 2005 12 06, 08:54)
Bet tada kodel tie ciklai tokie skirtingi? Per viena skauda viskas, per kita nieko?

Man lygiai tas pats darosi. Aš kažkaip bijau, kad tie ramūs ciklai yra anovuliaciniai, bet vistiek įsitikinti tik echoskopiškai galima, nes juk daugybė moterų nejaučia jokių ovuliacijos požymių.
Atsakyti
is progesterono bus matyt kaip cia yra. biggrin.gif Tik kad ilgai pas mus cia laukt reikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolibriukė @ 2005 12 05, 22:49)
Absoliučiai normalus mmm ciklas yra 21 - 36 dienos. 34 c.d. nėra blogai. Jau vien dėl to nereikia kristi į paniką.
Kito ciklo metu tereikia rpogesterono koncentraciją tirtis atitinkamai vėliau, kad geltonkūnis jau būtų spėjęs jo pagaminti tiek kiek reikia smile.gif


na man liepe gyd pakartot progesterono tyrima 27 c.d. dar si cikla. Ir dar kruva hormonu prirase tirtis - FSH, LH, TTH, T, SHBG doh.gif doh.gif nezinau iskur pinigiuku tiek sukrapstysiu bet liepe iki laparoskopijos pasidaryt viska. O ji jau 12.27 blink.gif
istikro pati norejau kuo greiciau, kad Naujus metus ramiai svest galeciau be jokiu baimiu - zinodama realia situacija blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2005 12 06, 11:17)
Man lygiai tas pats darosi. Aš kažkaip bijau, kad tie ramūs ciklai yra anovuliaciniai, bet vistiek įsitikinti tik echoskopiškai galima,  nes juk daugybė moterų nejaučia jokių ovuliacijos požymių.


Jo aš irgi šitą teoriją kažkada gydytojai papasakojau, maždaug: "pas mane nevyksta ovuliacija, nes mmm neskausmingos...." tai žvengė iki nukritimo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2005 12 06, 12:58)
Jo aš irgi šitą teoriją kažkada gydytojai papasakojau, maždaug: "pas mane nevyksta ovuliacija, nes mmm neskausmingos...." tai žvengė iki nukritimo lotuliukas.gif



Tai kad aš ne apie mmm kalbu. Aš tiesiog jaučiu tą momentą, kai įvyksta ovuliacija. Nuo to momento ir krūtinė jautri pasidaro, ir pilvas išsipučia, ir pykinti kartais pradeda. Ir taip iki mmm. O mmm man iš viso neskausmingos.
O vat kai nejaučiu visų tų požymių, tai ir bijau, kad ciklai yra anovuliaciniai, kas labai tikėtina mano amžiuje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva: 06 gruodžio 2005 - 17:40
pasiskambinau del progesterono tyrimo - 40,38, kadangi lapelio dar nepasiemiau, tai normu nematau. Ar ivykusi ovuliacija?
Atsakyti
QUOTE(mallena @ 2005 12 09, 10:19)
pasiskambinau del progesterono tyrimo - 40,38, kadangi lapelio dar nepasiemiau, tai normu nematau. Ar ivykusi ovuliacija?


Tai jau tikrai thumbup.gif
Atsakyti
aciu biggrin.gif
Atsakyti
o ar galetu prie tokio skaiciaus buti nestumas? Ar per mazai?
Atsakyti
kaip visada pasireiskia pms - svaigstu, o gal ? biggrin.gif
Atsakyti