Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

QUOTE(Mia @ 2005 11 30, 12:28)
Nu bet pas tave, Rugele, kaip iš pasakos viskas - iš pradžių baisūs išbandymai, o po to apdovanojimas  cool.gif
Liuks, turi kuo džiaugtis, su tokiu FSH ir kiaušintakiais tikrai leliuką prisikviesi  smile.gif


Mia, tu teisi....Žinai, aš pati jau nbesuprantu, kas čia vyksta...Suprantu tik viena, kad tokiu būdu kažkas kažką man nori pasakyti...Ką? Dabar ir aiškinuosi su savimi...Buvo atėjęs net noras mišias užsakyti, nesu fanatiškai religinga, bet po to kas įvyko...Dar dabar kai pagalvoju ką teko išgyventi ir kokias diagnozes "prisijaukinti"...Verkiu iš laimės...Sveiku protu tai nepaaiškinama, kažkokia mistika...
Atsakyti
QUOTE(rugelė @ 2005 11 30, 12:36)
Mia, tu teisi....Žinai, aš pati jau nbesuprantu, kas čia vyksta...Suprantu tik viena, kad tokiu būdu kažkas kažką man nori pasakyti...Ką? Dabar ir aiškinuosi su savimi...Buvo atėjęs net noras mišias užsakyti, nesu fanatiškai religinga, bet po to kas įvyko...Dar dabar kai pagalvoju ką teko išgyventi ir kokias diagnozes "prisijaukinti"...Verkiu iš laimės...Sveiku protu tai nepaaiškinama, kažkokia mistika...

Rugele, o ka sake del laparoskopijos rez. ir nuotraukos? Kazkaip labai idomu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aistukas @ 2005 11 30, 13:40)
Rugele, o ka sake del laparoskopijos rez. ir nuotraukos? Kazkaip labai idomu  blush2.gif

Ech kaip malonu, kai kažkas manimi domisi bigsmile.gif wub.gif Aistuk, parašiau prie laparoskopijos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rugelė @ 2005 11 30, 13:45)
Ech kaip malonu, kai kažkas manimi domisi bigsmile.gif  wub.gif  Aistuk, parašiau prie laparoskopijos 4u.gif

Begu skaityt biggrin.gif
Atsakyti
pasiemiau progesterono atsakyma - 20c.d. 0.5 blink.gif norma raso 5.3-86, kas tai galetu buti? kokiais budais jis padidinamas?

siaubas kazkoks verysad.gif
Atsakyti
Murmur, akivaizdu, kad nebuvo ovuliacijos.
Atsakyti
Murmur, va ir pradeda aiškėt viskas įtariu. Kiek dienų tavociklas? Jei ilgas labai, tai gal dar ne bėda, gal vėliau ovuliacija buvo, kaip pas mane. O jei normalus, tai jau negerai. Bet čia ne pasaulio pabaiga, viskas sutvarkoma clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2005 12 03, 20:00)
Murmur, va ir pradeda aiškėt viskas įtariu. Kiek dienų tavociklas? Jei ilgas labai, tai gal dar ne bėda, gal vėliau ovuliacija buvo, kaip pas mane. O jei normalus, tai jau negerai. Bet čia ne pasaulio pabaiga, viskas sutvarkoma clap.gif


ciklas 30-35 dienos, cia ilgas ar normalus? as itariu kad kazkas negerai, tik nezinau kas, ryt einu ryte pas gyd. susitart del laparoskopijos - gal isaiskins kame cia saknys...
Aga - kas gali buti blogai? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2005 12 05, 10:20)
ciklas 30-35 dienos, cia ilgas ar normalus? as itariu kad kazkas negerai, tik nezinau kas, ryt einu ryte pas gyd. susitart del laparoskopijos - gal isaiskins kame cia saknys...
Aga - kas gali buti blogai? blink.gif

Ciklas ilgokas, nors sako iki 34d. dar nėra labai blogai, bet manau ir nieko gero. Bet jei tau ciklas ilgas, tai kaip dareis tyrimą manau tikrai dar ovuliacija nebuvo buvusi kaip man, todėl progesteronas dar ir nerodė. Kitą mėn. kaip pakartojau 25d. viskas buvo thumbup.gif Dar nenusimink, reiktų pakartoti kitą mėn kad įsitikinti.
Tikiuos nuraminau tave nors kiek telefonu bigsmile.gif Viskas bus gerai ax.gif
Atsakyti

Absoliučiai normalus mmm ciklas yra 21 - 36 dienos. 34 c.d. nėra blogai. Jau vien dėl to nereikia kristi į paniką.
Kito ciklo metu tereikia rpogesterono koncentraciją tirtis atitinkamai vėliau, kad geltonkūnis jau būtų spėjęs jo pagaminti tiek kiek reikia smile.gif
Atsakyti
Mano ciklas būna kartais virš 34 d, tai gyd. sakė nėra gerai, vistiek pilnavertiškai greičiausiai ovuliacija nevyksta, gali būti kažkoks sutrikimas, iki 34d. dar dėmesio kreipti neverta, bet daugiau vertėtų pasižiūrėt. Bet kaip pradėjau gerti bromokriptiną, ciklas sutrumpėjo iki 28-31 dienų, nors paskutiniu metu būdavo net iki 38d. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2005 12 05, 23:05)
Mano ciklas būna kartais virš 34 d, tai gyd. sakė nėra gerai, vistiek pilnavertiškai greičiausiai ovuliacija nevyksta, gali būti kažkoks sutrikimas, iki 34d. dar dėmesio kreipti neverta, bet daugiau vertėtų pasižiūrėt. Bet kaip pradėjau gerti bromokriptiną, ciklas sutrumpėjo iki 28-31 dienų, nors paskutiniu metu būdavo net iki 38d. doh.gif


Agut, nepainiok kelių dalykų -

Standartinis ciklas, kuomet ovuliaicja gali vykti visiškai pilnavertė yra 21 - 36 dienos. Kita vertus, net ir esant atrodytų absoliučiai standrtiniam ciklui - 28 dienų - ovuliacija gali nevykti.
Todėl net jei ciklas yra 36 dienos, bet ovuliacija vyksta ir tai įrodyta echoskopiškai bei hormoniniais tyrimais - nieko daryti nereikia.

Pasaulyje gyvena milijonai moterų, kurių ciklas 36 dienos ir kartais net daugiau ir turi po daugybę vaikų vargo nematydamos. Kitų ciklas kaip tik 23 dienos, pvz., ir jos lygiai taip pat turi vaikų. Todėl esmė ne ciklo trukmėje, o tame, ar vyksta ovuliacija ar ne.

Jeigu ciklas trumpesnis nei 21 diena arba ilgesnis nei 36 dienos, tuomet tikimybė pilnavertei ovuliacijai vykti mažėja.

Tai tiek smile.gif
Atsakyti