Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

Pasikartojau savo hormonus ax.gif
Prieš mėnesį 5 c.d. darytų tyrimų rezultatai:
FSH-18,47
LH-6,52

Šiame cikle 3c. d. darytų tyrimų rezultatai:
FSH--7.72
LH-3,87

Norma
FSH(3,5-12,5)
LH((2,4-12,6)

Kaip suprantu, geriau, bet FSH vistiek šiek tiek aukštokas...Gal kažkokios įtakos turėjo ir neseniai daryta laparoskopija g.gif Jei nesunku, merginos, gal galėtumėt trumpai pakomentuoti? Būčiau labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
Rugele, FSH visai geras, bet negeras santykis tarp FSH ir LH. Greičiausiai yra arba anovuliaciniai ciklai ir/arba policistinės kiaušidės. Bet tai kurkas geriau nei didelis FSH. Vaistukų pagalba turėtum pastoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2005 11 29, 19:01)
Rugele, FSH visai geras, bet negeras santykis tarp FSH ir LH. Greičiausiai yra arba anovuliaciniai ciklai ir/arba policistinės kiaušidės. Bet tai kurkas geriau nei didelis FSH. Vaistukų pagalba turėtum pastoti mirksiukas.gif


Daivute, per laparoskopiją matė gražiausią geltonkūnį ir dešinėje pusėje esantį folikulą, tai gyd. kaip tik sakė, kad ovuliacija vyksta...O be to, apie policistines nieko neminėjo, nors aš ir neklausiau, bet išraše apie tai nieko neparašė, o juk greičiausiai laparoskopijos metu tai matytųsi...O K. kai praėjusį ciklą žiūrėjo, kai tas FSH buvo toks didelis, abejose kiaušidėse rado po folikulą-vienoj pusėj 21 mm, kitoj 17mm...O gal ovuliacija tiksliai nevyksta...Bet iš kur tas geltonkūnis g.gif
Nieko nesuprantu.... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugelė: 29 lapkričio 2005 - 19:09
Nu žinok tikrai nežinau, nėra tas santykis katastrofiškas, tik šiek tiek padidėjęs (turėtų būti apie 1,5 - reikia dalinti). Aišku, kad geltonkūnis - ovuliacijos rezultatas.
Gal pas tave tikrai iš viso kažkokios kitos problemos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2005 11 29, 19:37)
Nu žinok tikrai nežinau, nėra tas santykis katastrofiškas, tik šiek tiek padidėjęs (turėtų būti apie 1,5 - reikia dalinti). Aišku, kad geltonkūnis - ovuliacijos rezultatas.
Gal pas tave tikrai iš viso kažkokios kitos problemos g.gif


Ryt varau pas Klimą, kažkaip turės jis pakomentuoti g.gif Šiaip tai laukia įdomi konsultacija bigsmile.gif Po laparoskopijos paneigta hydrosalpingso diagnozė, plius nenormaliai šokinėjantys hormonai , pačiai jau įdomu darosi, kas per anomalijos pas mane g.gif
Atsakyti
Rugele, džiaugiuosi, kad tavo tyrimukai geri.
Po laparoskopijos metų bėgyje moterys greičiau pastoja ( man taip buvo ).
To tau ir linkiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jolma @ 2005 11 29, 19:44)
Rugele, džiaugiuosi, kad tavo tyrimukai geri.
Po laparoskopijos metų bėgyje moterys greičiau pastoja ( man taip buvo ).
To tau ir linkiu  4u.gif

Ačiū Jolma 4u.gif Ojojoj kaip tikiuosi metų bėgyje nestuke.gif ax.gif Po pastarojo mėnesio diagnozių, paskui visko apvirtimo aukštyn kojomis pasižadėjau sau, kad pradėsiu tikėti stebuklais mirksiukas.gif Gaila vyras porai savaitėlių išvyko, pradėčiau stebuklų gamybos periodą...ilgu laukti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Agalis @ 2005 11 29, 10:23)
Kalibriuke, Aga, merginos pakomentuokite mano tyrimu rezultatus, labai labai prasau. Mano cikas 29 dienos.
24 c.d.
PRL 1250 uIU/ml [10.10-9900],
PROG 18.01 ng/ml [0.035-59.00].
Laukiu komentaru.

Labas, nenoriu, kad nusimintumėte, bet PRL padidėjęs. Šita norma Jums netinka. 9900 - tinka trečio trimestro nėščiosioms. Kaip supratau, Jūs ne nėščia. Jūsų norma apie 550. Pagal PSO standartus.
Atsakyti
vicky, kiek suprantu čia gali būti kiti matavimo vienetai, nes kur norma moterys 72 – 511 mU/L , tai manau gal ne tie patys?? Bet vistiek nesuprantu tada, nes kitų matavimo vienetų norma yra 1,90 - 25,00. tai gal ten tie patys?
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2005 11 29, 22:05)
vicky, kiek suprantu čia gali būti kiti matavimo vienetai, nes kur norma moterys 72 – 511 mU/L , tai manau gal ne tie patys?? Bet vistiek nesuprantu tada, nes kitų matavimo vienetų norma yra 1,90 - 25,00. tai gal ten tie patys?

Aga, 1,9-25 yra ng/ml nanogramas mililitre. Jei neklystu nanogramas 10 minus devintuoju laipsniu. O su tom normom 9900 yra mU/L. Jau tą triuką žinau, kai surašo normas tinkančias nėščiosioms. Jei norit sužinoti, kiek gaunasi į mU/L ng/ml padauginkit iš 21,48. (reikia mokėti į kitus vienetus pasiversti).
Atsakyti
Pagal mane 550 gali būti, kai matavimo vienetai mU / l g.gif
Atsakyti
Jo Daiva, tokia norma 72 – 511 mU/L
Atsakyti