Įkraunama...
Įkraunama...

Hormonų tyrimai

Noriu išsitirti hormonus. Pas nieką dabar nesilankau, bet planuoju vėl pradėti tyrimus, o jei prireiks ir gydymą. Noriu jau su tyrimų rezultatais nueiti pas K. Pasakykit mielosios kokiom c.d. ir kokie tyrimai daromi? Na man gal tuos pačius pagrindinius reiktų pasidaryt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Musmiryte @ 2005 11 26, 14:30)
Noriu išsitirti hormonus. Pas nieką dabar nesilankau, bet planuoju vėl pradėti tyrimus, o jei prireiks ir gydymą. Noriu jau su tyrimų rezultatais nueiti pas K. Pasakykit mielosios kokiom c.d. ir kokie tyrimai daromi? Na man gal tuos pačius pagrindinius reiktų pasidaryt  g.gif

FSH , LH - daromi 3-5 c.d.
Plolaktinui diena nera svarbi, galima daryt kartu.
Spermos tyrimas.
Tokius tyrimus man, galima sakyt, uzsimerkes K. paskyre, kaip privalomus.
Atsakyti
QUOTE(Kolibriukė @ 2005 11 26, 10:51)
Paaiškink man nesusipratėlei - kam tirtis hormonus, jei pati sakai, kad intensyviai maitini. Bet kokie hormonų tyrimai neturi prasmės, nes bus iškreipti tyrimų rezultatai.


ax.gif gal tada ištikrujų palaukti metelius, kada baigsiu, tik įdomu tas estrogenų antplūdis neįvarys į kampą. g.gif .Ovuliacijos nėr, todėl menstruacijos l.gausios reikia 4 naktinių pokų paketų ir jausmelis tai nelabai, kol nedirbu tai nieko galiu kentėti.Gydymas vistiek hormoninis tai palauksiu kol pabaigsiu.
Atsakyti
QUOTE(xaiva @ 2005 11 26, 16:35)
Ovuliacijos nėr, todėl menstruacijos l.gausios reikia 4 naktinių pokų paketų ir jausmelis tai nelabai

Nebūtinai jos gausios dėl to, kad ovuliacijos nėra. Aš sakyčiau kaip tik atvirkščiai, kai man nebūdavo ovuliacijos (na, praktiškai nuolat:)) mmm būdavo lengvesnės.
Atsakyti
Sveikutės,
nežinau, ar į temą rašau, bet labai reikia patarimo. Tris metus laukėm stebuklo ir tik pradėjus tirtis, praėjusį pirmadienį pamačiau dvi juosteles teste. Bet sekmadienį prasidėjo nevaldoma panika - atrodo, kad krūtinė tapo nebe tokia jautri ir didelė kaip buvo. Tiesiog pradėjau lipti sienom. Klausimėlis toks - ar hcg tyrimas padėtų išsklaidyti baimę? Ar, sakykim, atitinkantis laiką rezultatas reikštų, kad su nėštumu viskas gerai? Iš anksto ačiū
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laukinukė: 28 lapkričio 2005 - 10:53
Laukinuke, reikia žiūrėti dinamiką. Pasidaryk tarkim šiandien HCG. Jis iš tiesų turėtų daugmaž atitikti nėštumo laiką, bet ribos nemažos, todėl to nepakaks. Poryt pakartok HCG ir tada jau galima bus daugmaž daryti prielaidas ar viskas gerai. BNebeturiu daugiau kada komentuoti. Gal kitos parašys arba vakare daugiau parašysiu. Linkiu, kad viskas būtų gerai 4u.gif
Atsakyti
Merginos, norejau jusu patarimo. Gal cia klausimas nevisai i tema, bet neberadau temos "Gimdos nuotrauka". Taigi, gimdos nuotrauka man darys gruodzio 13 d., nuo visokiu chlamidiju darytas tyrimas lapkricio 8d. Daugiau man tyrimu jokiu nedarys, tik liepe po mmm sesias dienas poliginaxa suvartoti. Ar man per tiek laiko negali atsirasti vel kokios bakterijos, nes siaip tai senokai daryti tyrimai? Man labai baisu, kad neuznestu kokiu bakteriju darant nuotrauka.
Ir dar vienas klausimas, kai daro ta gimdos nuotrauka ir jei pamato, kad yra kiausintakio nepratekamumas, atstato juos is karto, ar reikia laparoskopijos tam? Labai lauksiu jusu atsakymu.
Atsakyti
QUOTE(Agalis @ 2005 11 28, 14:30)
Merginos, norejau jusu patarimo. Gal cia klausimas nevisai i tema, bet neberadau temos "Gimdos nuotrauka".  Taigi, gimdos nuotrauka man darys gruodzio 13 d., nuo visokiu chlamidiju darytas tyrimas lapkricio 8d. Daugiau man tyrimu jokiu nedarys, tik liepe po mmm sesias dienas poliginaxa suvartoti. Ar man per tiek laiko negali atsirasti vel kokios bakterijos, nes siaip tai senokai daryti tyrimai? Man labai baisu, kad neuznestu kokiu bakteriju darant nuotrauka.
Ir dar vienas klausimas, kai daro ta gimdos nuotrauka ir jei pamato, kad yra kiausintakio nepratekamumas, atstato juos is karto, ar reikia laparoskopijos tam? Labai lauksiu jusu atsakymu.


Na gimdos nuotarukos tema yra tikrai ansktesnuose puslapiuose, bet dabar atsakysiu čia.
Būtinai prieš gimdos nuotrauką reikia padaryti makšties tepinėlį, bet kartais gydytojai mėgsta jo nedaryti, o skiria tavo minėtą vaistą. Aš tavo vietoje būtinai pasidaryčiau tepinėlį. Na darant gimdos nuotrauką tik nustatomas pratekamumas (jios tikslesnis jei su narkoze daryta nuostrauka), o korekcijai būtina lap. 4u.gif
Atsakyti
aciu uz ankstesnius atsakymus, dabar klausimas i tema - 24 c.d. liepe pasidaryti prolaktina ir progesterona. Ar truputi ne per velu? Kodel gi ne 21 c.d.? Ar mano tyrimai, daryti 24 c.d. bus pakankamai informatyvus? Ar ir vel bereikalo tik metau pinigus.....sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Agalis @ 2005 11 28, 15:44)
aciu uz ankstesnius atsakymus, dabar klausimas i tema - 24 c.d. liepe pasidaryti prolaktina ir progesterona. Ar truputi ne per velu? Kodel gi ne 21 c.d.? Ar mano tyrimai, daryti 24 c.d. bus pakankamai informatyvus? Ar ir vel bereikalo tik metau pinigus.....sad.gif


Gal tavo ciklas ilgesnis nei 28d.?
Nes šiaip juos daro 21-23d., tai gal 24d. dar visai normalu?
Atsakyti
QUOTE(Zaliuoke @ 2005 11 28, 17:41)
Gal tavo ciklas ilgesnis nei 28d.?
Nes šiaip juos daro 21-23d., tai gal 24d. dar visai normalu?



Gydytoja paskaiciavo pagal paskutini cikla, kuris buvo 29 dienos. Ji man kazkaip nurode 22-25 c.d. darytis tyrima.
Atsakyti
QUOTE(Agalis @ 2005 11 28, 17:52)
Gydytoja paskaiciavo pagal paskutini cikla, kuris buvo 29 dienos. Ji man kazkaip nurode 22-25 c.d. darytis tyrima.


Nu va, tai tada teisingai ir išeina smile.gif
Gerų tau rezultatų!
Atsakyti