Įkraunama...
Įkraunama...

Naminių gyvūnėlių išsivežimas į užsienį

as ir bijau skiepa praleisti, todel pasizymejau visur, kur tik galejau skiepo data (uzrasu knygeleje, telefono kalendoriuje) biggrin.gif
o UK visur skiepija nuo pasiutliges, t.y. ar nera sunku rasti vet klinika, kuri turetu vakcina nuo sios ligos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mufasa: 07 gegužės 2010 - 11:12
QUOTE(Ispaikyta @ 2010 05 06, 19:14)
as manau toki gyvuneli galima ir  nelegaliai isiveztblush2.gif



QUOTE(*acme* @ 2010 05 06, 21:54)
itariu tik tokiu budu ir tegalima g.gif nes kiek info praziurejau, tai tik apie katinus, sunis ir seskus rasoma g.gif


alia kur ji kist jei skrendi su lektuvu? g.gif vaziuojant su masina manau paprasta butu nelegalei pravezti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Latimerija. @ 2010 05 10, 17:09)
alia kur ji kist jei skrendi su lektuvu?  g.gif  vaziuojant su masina manau paprasta butu nelegalei pravezti.  4u.gif



keblu biggrin.gif gal prasyt zmoniu, kurie siuntinius veza g.gif
Atsakyti
Sveikos, nor4jau paklausti apie katinus.. Jei noriu jį vežtis į Lietuvą? Irgi reikia skiepo nuo pasiutligės? Dokumento kokio nors reikia? O kaip paskui iš Lietuvos gryžti? Ir kaip dėl lėktuvo? Priima katinus ar nea?
Atsakyti
QUOTE(Arikana @ 2010 06 02, 13:33)
Sveikos, nor4jau paklausti apie katinus.. Jei noriu jį vežtis į Lietuvą? Irgi reikia skiepo nuo pasiutligės? Dokumento kokio nors reikia? O kaip paskui iš Lietuvos gryžti? Ir kaip dėl lėktuvo? Priima katinus ar nea?



jei norit, tada pirmiausia turetumet skiepyt nuo pasiutliges, po bene 3men ( nebepamenu tiksliai ) kraujo tyrimas, gaunat gera tyrimo atsakyma ir laukiat 6men. sulaukus, keliaujat i LT ir be problemu gryztat. tik taip, jei norit be problemu keliaut unsure.gif

del lektuvo tai gal atsilieps merginos, kurios katinus gabeno mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*acme* @ 2010 06 02, 14:56)
jei norit, tada pirmiausia turetumet skiepyt nuo pasiutliges, po bene 3men ( nebepamenu tiksliai ) kraujo tyrimas, gaunat gera tyrimo atsakyma ir laukiat 6men. sulaukus, keliaujat i LT ir be problemu gryztat. tik taip, jei norit be problemu keliaut unsure.gif

del lektuvo tai gal atsilieps merginos, kurios katinus gabeno mirksiukas.gif

dėkui už atsakymą. Dar vienas klausimas, o kiek kainuoja tie skiepai ir tyrimai?
Atsakyti
QUOTE(Arikana @ 2010 06 02, 22:03)
dėkui už atsakymą. Dar vienas klausimas, o kiek kainuoja tie skiepai ir tyrimai?




kiek uk jie kainuoja, tai nezinau g.gif vien pasiutliges skiepas LT kazkas apie 20lt, o kraujo tyrimas 140lt ( bent as tiek mokejau ) atsakyma gavau po poros sav mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*acme* @ 2010 06 02, 22:41)
kiek uk jie kainuoja, tai nezinau g.gif  vien pasiutliges skiepas LT kazkas apie 20lt, o kraujo tyrimas 140lt ( bent as tiek mokejau ) atsakyma gavau po poros sav mirksiukas.gif

aišku, dėkui. reiks nueiti pas veterinarus ir pasiteirauti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*acme* @ 2010 06 02, 14:56)

del lektuvo tai gal atsilieps merginos, kurios katinus gabeno mirksiukas.gif

Gabenausi šunį, bet tas pats galioja ir katinams, į saloną priima gyvūną iki 8kg (svoris kartu su transportavimo krepšiu/boksu). Jei sveria daugiau, galima gabentis spec., bagažo skyriuje, prieš tai aišku reiktų pasidomėti ar ta kompanija su kuria norite skristi išvis ima gyvūnus, nes tikrai nedaug tokių yra. Aš dažniausiai dėl to keliauju su Lufthansa, dar su Air Baltic esu skridus iki Europos, su šuniu salone.
Tiesa gyvūnui taip pat reikia rezervuoti vietą lėktuve, nes į saloną priima tik vieną gyvūną, todėl jeigu tame reise jau bus užregistruotas gyvūnas, jūsiškio nebepriims.
Atsakyti
QUOTE(Pink* @ 2010 06 03, 22:24)
Gabenausi šunį, bet tas pats galioja ir katinams, į saloną priima gyvūną iki 8kg (svoris kartu su transportavimo krepšiu/boksu). Jei sveria daugiau, galima gabentis spec., bagažo skyriuje, prieš tai aišku reiktų pasidomėti ar ta kompanija su kuria norite skristi išvis ima gyvūnus, nes tikrai nedaug tokių yra. Aš dažniausiai dėl to keliauju su Lufthansa, dar su Air Baltic esu skridus iki Europos, su šuniu salone.
Tiesa gyvūnui taip pat reikia rezervuoti vietą lėktuve, nes į saloną priima tik vieną gyvūną, todėl jeigu tame reise jau bus užregistruotas gyvūnas, jūsiškio nebepriims.

Oho kaip čia su gyvūnėliais unsure.gif Gal tada geriau su lėktuvu aš jo neskraidinsiu.. Nebent, jei mašina važiuotumėm.. rolleyes.gif
Atsakyti
Pink*, pala pala kur cia priima i salona? is vilniaus i uk yra tokie skrydziai kur priima i salona?????????? man rodos cia visur taip galima isskrydus UK, nes i UK i salona tu niekaip nepaiimsi i salona..

beje, nezinau is kur tokios kainos, man pasiutliges skiepas kainavo 50 lt o tyrimas 300 lt .. :/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paperdoll: 04 birželio 2010 - 10:25
QUOTE(paperdoll @ 2010 06 04, 12:23)
beje, nezinau is kur tokios kainos, man pasiutliges skiepas kainavo 50 lt o tyrimas 300 lt .. :/



siauliuos tokios kainos rolleyes.gif na uz pasiutliges mes atrodo irgi apie 40lt mokejom, bet ten kazkokie du skiepai buvo,, nes knygutej 2lipdukai. o veliau kai skiepijom, tai apie 20 lt kainavo. ax.gif
Atsakyti