Įkraunama...
Įkraunama...

Naminių gyvūnėlių išsivežimas į užsienį

Labas, Ieškau informacijos apie keliavimą lėktuvu su šunimi į Turkiją. Gal turite patirties būtent su šia šalimi?
Šuo turi pasą, visus skiepus, Čipą, pasidarėm pasiutligės antikinių tyrimą, suduosim vaistus nuo kirminų, gausim sertifikatą Vet tarnyboje, tačiau vis nerimauju ar keliaujant į Turkiją neatsirastų papildomų reikalavimų?
Atsakyti
Sveiki,

Ieskau zmogaus ar imones, kuri padetu atsivezti katinuka is Vilniausi i San Franciska. Gal kas turit informacijos ar galit padet?

Atsakyti
Sveiki, gal galetu kas parekomenduoti vezeja is LT i UK? Noriu vaziuoti kartu su sunimi. Ieskau patikimo vezejo, kur su keleiviais elgiamasi mandagiai, viduje nerukoma. Gal kas yra turejes teigiamos patirties, nes paprastai tenka matyti vien neigiamus atsiliepimus apie tokius pervezimus? Dekui
Atsakyti
Bijau, kad teigiamų atsiliepimų nelabai bus, nes teigiamų vežėjų nelabai yra... dauguma jų [turbūt visi?] prisikrauna mikriukus kontrabandinio alkoholio, o keleiviai būna kaip pretekstas kelionei.
Aš keliavau su Broliai Veža, kažko labai baisaus nebuvo, gana mandagūs, aišku muzika griaudėjo visas tris paras be perstojo, kojų pajudint neįmanoma, nes mikriukas prigrūstas alaus net po sėdynėmis, tad patogumo tikėtis neverta. Išgyvenau tas tris paras grynai dėl gyvūnų. Vargai po kurio laiko pasimiršta.
Atsakyti
QUOTE(Vespa @ 2017 05 17, 13:33)
Bijau, kad teigiamų atsiliepimų nelabai bus, nes teigiamų vežėjų nelabai yra... dauguma jų [turbūt visi?] prisikrauna mikriukus kontrabandinio alkoholio, o keleiviai būna kaip pretekstas kelionei.
Aš keliavau su Broliai Veža, kažko labai baisaus nebuvo, gana mandagūs, aišku muzika griaudėjo visas tris paras be perstojo, kojų pajudint neįmanoma, nes mikriukas prigrūstas alaus net po sėdynėmis, tad patogumo tikėtis neverta. Išgyvenau tas tris paras grynai dėl gyvūnų. Vargai po kurio laiko pasimiršta.


nereikia tai piktai.
aš pati važiuoju su amber-way.co.uk, su jais vežu ir prieglaudinius šunis kuriems randu namus UK, juos ir rekomenduoju, ir savo šunis vežuos. Kontrobandos neveža griežtai, žmonių neveža, vairuotojai 2, kelionė trunka parą. Turi savo didelius ir patogius narvus. Nei vienas šuo dar neatvažiavo suvargęs.
Atsakyti