Įkraunama...
Įkraunama...

Naminių gyvūnėlių išsivežimas į užsienį

Sveikos,
Mano situacija tokia, kad kito menesio pradzioj reikia kaciuka parsigabenti is Norvegijos I LT, vienintele iseitis vezejai...Ka galetumete rekomenduoti? Kas pigiau? blush2.gif
Mano katyte tikra keliauninke, su mumis jau ne viena karta tukstancius kilometru iveikusi, tik si kart situacija tokia, kad man ja reikia parsivezti I Lietuva sad.gif Nzn ka daryt, butinai kito men pradzioj, nes kitaip liktu viena namie ilgam laikui...sad.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif norime issivezti I Airija savo beveik 9metu pekinuke esu girdejusi, kad galima issivezti ne jaunesnius kaip 4men ir ne vyresnius,kaip 9metu augintinius ar tai tiesa? g.gif
Atsakyti
Sveiki, norim issivesti suniuka i Vokietija be pasiutliges skiepo ir jaunesni nei 3 men ir 21 diena, gal zinote kokios pasekmes jei patikrintu kelyje?Cipa, euro ir skiepu pasus turi.
Atsakyti
Sveikute Tomiene. Nezinau kaip i Vokietija, bet manau taip pat, kaip ir i kita uzsienio sali. Issivezti mazesni kaip 4 su puse men. sunyti ir be skiepu negalima. Pasekmes kokios? Arba uzdaro i karantina ir pakol patikrina(gali uztrukti ilgai) laikymo islaidas turi apmoketi suniuko seimininkai(labai dideli pinigai). Arba, jei nesutinkat moketi, suniuka uzmigdo. Ar turesit tiek drasos ir ar neskaudes sirdies, kad sveika sunyti uzmigdys del Jusu kaltes? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(TOMIENE @ 2014 04 30, 17:03)
Sveiki,  norim issivesti suniuka i Vokietija be pasiutliges skiepo ir jaunesni nei 3 men ir 21 diena, gal zinote kokios pasekmes jei patikrintu kelyje?Cipa, euro ir skiepu pasus turi.


Sveiki, nežinau ar vis dar aktualu jums ši tema, bet įkelsiu info, kurią pati sužinojau. Taigi, pagal šiuos įstatymus viską galima padaryti legaliai.. Nežinau kaip realiai reiktų gauti šią pažymą, pati nebandžiau.

Čia info apie Nyderlandus, bet manau, kad Vokietijoje tas pats:

Note: Animals under the age of 3 months can enter the Netherlands without a rabies vaccination. A declaration of the owner that the animal stayed in the place in which it was born since birth without contact with wild animals likely to have been exposed to the infection.

https://www.vwa.nl/o...the-netherlands

O čia info bendrai apie EU:

Rabies vaccination is not required for pet dogs, cats and ferrets under 3 months of age, but not all EU Member States allow import of such animals. Import of unvaccinated animals must be authorized by the EU Member State. The exporter should contact the animal health authorities in the Member State for authorization, and documentation of authorization should be attached to the export certificate.

http://www.aphis.usd...ean_union.shtml
Atsakyti
Laba diena, jei reikia gyvuna pervezti is Lietuvos i Airija,Anglija ar is Airijos/Anglijos i Lietuva, kreipkites. Jei vaziuojame i ta miesta kur ir jums reikia, maloniai pagelbesim.
Atsakyti
Ateinu ir as pas jus su klausimu gal kas galetu pasakyti kokio tiksliai narvo reikia suniuko pervezimui?koks jis turi buti?gal kas patars kur ji geriausia nusipirkti? ax.gif
Atsakyti
Žiūrint kuo vešite!
Jei lėktuvu - žiūrėkite tos aviakompanijos info.
Jei automobiliu - aš mikriuku sėkmingai nuvykau ir be narvo, šuo ant kelių miegojo visą kelią.
Atsakyti
labuka,ar kas nors gali rekomenduoti šuniukų pervežėją iš kauno?
Atsakyti
Mano manymu geriausiai kartu su savim gabenti gyvuneli lektuvu. As rezervuoju bilietus avia.lt puslapyje dazniausiai su airBaltic, paprasau, kad uzrezervuotu vieta mano kaciukui ir po patvirtinimo nusiperku bilietus. Susimoki oro uoste be jokiu agenturos agentiniu. Jokiu problemu.
Atsakyti
sweikos mamytes man reikia info kaip persigabenti suniuka i airija?ar tikrai ji laikys karantine menesi laiko? nes dokumentai ir skiepai bus twarkingi
Atsakyti
QUOTE(Traveler @ 2014 12 15, 16:08)
Mano manymu geriausiai kartu su savim gabenti gyvuneli lektuvu. As rezervuoju bilietus avia.lt puslapyje dazniausiai su airBaltic, paprasau, kad uzrezervuotu vieta mano kaciukui ir po patvirtinimo nusiperku bilietus. Susimoki oro uoste be jokiu agenturos agentiniu. Jokiu problemu.



Traveler, o kiek kartų teko skristi su kačiuku lėktuvu? Kaip jis reaguoja į slėgio pokyčius?

Aš prisiskaičiau visokių įspėjimų ta tema, bet tikriausiai jie daugiau skirti tam atvejui, kai skraidini gyvūną bagažo skyriuje, o ne salone.

Norėtumėm skristi su savo kačiuku iš Amsterdamo į Vilnių, bet truputį bijom:)
Atsakyti