Įkraunama...
Įkraunama...

Naminių gyvūnėlių išsivežimas į užsienį

QUOTE(Gladness @ 2013 03 08, 14:58)
Skirtumas tas, kad keliaujant i/is UK gyvunus galima vezti TIK cargo skyriuje, tai yra i salona ju grieztai negalima isinesti, taip pat pigiu skrydziu bendroves neskraidina gyvunu, todel tenka jau ir patiems pirktis bilietus brangesniame lektuve (su ryanair tikrai neisdegs gyvuno prasivezti).

Pries perkant bilietus lektuvui su gyvunu, pirma gerai pasidomekit apie pati islaipinima is lektuvo, nes jei gerai pamenu, buvo, kad gyvuna tiesiai is lektuvo paimdavo i 24valandu karantina, ir seimininkas ji galedavo atsiimti tik po tu 24valandu.

Jei lyginti mikriukus su savu automobiliu - vienareiksmiskai savas automobilis.
Bet jei lyginti lektuva su savu transportu - tai ziurekit pagal savo gyvuna ir savo pinigine.

As tai vienareiksmiskai renkuosi sava transporta pervezti gyvunui.

Kad ir koki transporta bepasirinktumete - nepraleiskit NEI VIENO paraso, ar lipduko gyvuno pase, nes bus daugiau problemu, nei reikia.

As irgi vienareiksmiskai renkuosi sava transporta pervezti gyvunui.
Atsakyti
Sveiki, gal galite rekomenduoti patikimus vežėjus, kurie galėtų atgabenti kačiuką iš Lietuvos į Airiją? Reikės liepos mėnesį, bet jau domiuosi iš anksto.
Atsakyti
Laba diena, kolkas dar tik planuojam emigruoti, tačiau jau dabar galvos skausmu tampa, kaip reiks palikti savo ciuciką sad.gif man vien pagalvojus širdis plyšta... taip-suprantu kaip reiktų susitvarkyt dokumentus, o, tačiau, bet... bėda ta, kad pas mane pitbulio mišrūnėsad.gif kiek žinau daug kur nepriima kovinių veislių šunų... galbūt turit patarimų kokioj šaly mus visgi priimtų? aišku reikalui esant, sterilizuotumėm. labai jau nesinori šeimos nario palikt:(
Atsakyti
QUOTE(Juodoji Fėja @ 2013 03 21, 11:25)
Laba diena, kolkas dar tik planuojam emigruoti, tačiau jau dabar galvos skausmu tampa, kaip reiks palikti savo ciuciką sad.gif man vien pagalvojus širdis plyšta... taip-suprantu kaip reiktų susitvarkyt dokumentus, o, tačiau, bet... bėda ta, kad pas mane pitbulio mišrūnėsad.gif kiek žinau daug kur nepriima kovinių veislių šunų... galbūt turit patarimų kokioj šaly mus visgi priimtų? aišku reikalui esant, sterilizuotumėm. labai jau nesinori šeimos nario palikt:(


Sveika, prieš kurį laiką, pati tuo šiek tiek domėjaus. Pas mane Amerikiečių Staforšyro terjiero mišrūnas.
Atgarsiai labai kontroverški- vieni sakė stafo mišrūnę lengvai pervežė į UK (šuns pase įrašas buvo tiesiog-mix), turėjo pasiutligės skiepus, čipą ir niekas nesigilino. Bet šitaip rizikuojant šuniuko gali ne tik kad pro sieną nepraleist, bet ir atimt ir užmigdyt ohmy.gif Apie Norvegija net nemąstykit, Vokietija irgi neįsileidžia, o Olandija draužia “pit bull type” šunis, bet gali įrodyt kad ten mišrūnas unsure.gif
Čia mano žinios ir baigės.. Aš minties jį vežtis atsisakiau schmoll.gif
Girdėjau ir daugiau laimingų kelionių istorijų, bet man tai baisu rizikuot mastau.gif Nuoširžiai patariu viską labai gerai permąstyti ir pasitikrinti
Atsakyti
Sveikos, o gal kam teko per Europą su graužikais keliauti? Ar į UK normaliai įleidžia? Kiek domėjausi, jiems mikroschemų nededa, paso neišduoda, skiepų nedaro. Lėktuvuose į saloną neileidžia, o krovinių skyriuje, manau, neišgyventų sad.gif, tad beliks keliauti mikriuku. Bet tiek sienų tenka pervažiuoti - ar kur nors tokius žvėrelius tikrina? Labai gąsdina visokios istorijos kaip ta apie Danijoj atimtus ir numarintus šuniukus sad.gif
Ir dar - gal turėtumėt kokių patarimų, ką daryti, kad žvėreliai lengviau ištvertų kelionę?
Atsakyti
Perskaiciau visa tema, bet neradau info, kaip Yorkshire terrier suniuka atsigabenti i NO? Pati nevairuoju masinos, tai keltas netinka. Ziurejau su Norwegian info, bet taip nieko nesupratau. Arba supratau, kad suniukas bus ne salone. Tai liudina aisku, bet nesuprantu, kaip uzsakineti bilietus? Bandziau per neta, tai ten nieko nerodo, kur suniukui bilieta nupirkti. Skaiciau norvegu forume irgi nieko neissiaiskinau. Jei, kuriai teko keliauti su augintiniu i NO, gal galit pasidalinti? Busiu dekinga. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodoji Fėja @ 2013 03 21, 11:25)
Laba diena, kolkas dar tik planuojam emigruoti, tačiau jau dabar galvos skausmu tampa, kaip reiks palikti savo ciuciką sad.gif man vien pagalvojus širdis plyšta... taip-suprantu kaip reiktų susitvarkyt dokumentus, o, tačiau, bet... bėda ta, kad pas mane pitbulio mišrūnėsad.gif kiek žinau daug kur nepriima kovinių veislių šunų... galbūt turit patarimų kokioj šaly mus visgi priimtų? aišku reikalui esant, sterilizuotumėm. labai jau nesinori šeimos nario palikt:(


Airijoje galima laikyti vieną, išskyrus UK dalį, toliau čekija, nyderlandai lyg ir... gal dar kokia kroatija ar slovenija, dėl šitų tiksliai nebežinau.
Atsakyti
Laba vakara, gal kuri esat susidurusi su sunkesniu sunu pergabenimu i JAV? Turiu kazkur 55-60kg sverianti sunyti 2,5metu ir noriu ji kartu persigabenti i Amerika... Zinau, kad tai tikrai imanoma, tik beabejo, kaina bus nemaza.. Buciau labai dekinga uz bent maziausia informacija...smile.gif Beje, jis su su dokumentais, pasu, skiepais ir t.t. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meeeileii: 23 balandžio 2013 - 22:17
QUOTE(meeeileii @ 2013 04 23, 20:17)
Laba vakara, gal kuri esat susidurusi su sunkesniu sunu pergabenimu i JAV? Turiu kazkur 55-60kg sverianti sunyti 2,5metu ir noriu ji kartu persigabenti i Amerika... Zinau, kad tai tikrai imanoma, tik beabejo, kaina bus nemaza.. Buciau labai dekinga uz bent maziausia informacija...smile.gif Beje, jis su su dokumentais, pasu, skiepais ir t.t. smile.gif


Ziurekit i koki oro uosta jums bus patogiau ji parskraidinti o tada rinkites kokiom oro linijom norite naudotis. Siaip jis tures kaip cargo keliauti turbut tai kreipkites i tu oro liniju cargo skyriu. Kiek zinau Lufthansa yra viena patikimiausiu kompaniju, bet aisku ir kaina gera. Siaip susizinokit kokios taisyklus JAV del gyvunu skrydziu, nes pavyzdziui i UK gyvunai skristi gali tik per gyvunu transportavimo agenturas. Tai reiskia, kad as pati negaliu susitvarkyt visko - turiu moketi pinigus, kad atskira firma man viska sutvarkytu nuo popieriu iki bilietu rezervacijos doh.gif
Atsakyti
Gal kas galite parekomenduoti gerus vezejus, kurie galetu pervezti gyvuneli (triusi) is London i Lietuva? Labai reikia, bijau ant bet kokiu papulti, kad ko jam neatsitiktu kelionej.
Atsakyti
Sveiki, taip pat ieskau patikimu vezeju is Lietuvos i Anglija. Vaziuociau kartu su savo suniu. Didelis aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

Gal galite ir man patarti - ruošiuosi katytę vežtis iš Lietuvos į Airiją spalio mėnesį. Patikimų vežėjų kontaktai būtų super!

Oksana

QUOTE(p@uksTelis @ 2013 03 19, 20:39)
Sveiki, gal galite rekomenduoti patikimus vežėjus, kurie galėtų atgabenti kačiuką iš Lietuvos į Airiją? Reikės liepos mėnesį, bet jau domiuosi iš anksto.

Atsakyti