Įkraunama...
Įkraunama...

Naminių gyvūnėlių išsivežimas į užsienį

QUOTE(mazhas @ 2012 05 24, 09:17)
Vakar skambinausi i LOT, del suniuko gabenimo. Nezinau, kiek ten teisybes tame, ka man pasake ta moterele, kuri atsiliepe telefonu, bet pasake taip.. Tiksliau trumpai nupasakosiu. Kadangi mane domino suniuko iki 8 kg(kartu su boksu) skraidinimas is varsuvos tai ji man kainos tikslios negalejo pasakyti kiek mano suneliui tas kainuotu, bet "greiciausiai kad tiek pat, kiek ir is Vilniaus, t.y 70 euru" (pastaba ! sunelis keliautu ne cargo, o salono viduje, kartu su seimininku) kiek cia teisybes nezinau, tik va, tokia info gavau ju atstovybej..

del USA turiu šiek tiek info, nes mano vados katinėlis keliavo i Čikaga.. smile.gif nukopinau iš kitos temos:
taigi katukas skrido su SAS avialinija, lyg ir Lot polish ir air baltic skraidina gyvūnus.. prieš perkant bilietą reik pasiskambint i avialinijas, nes jie riboja gyvūnų skaičių skrydžio metu, lyg galima nedaugiau 4 bendrai paėmus..
susimokamas papildomas mokestis už gyvūną, iki 8 kg leidžia i lėktuvo vidų..
boksas turi būt erdvus, kad gyvūnas galėtų laisvai atsistoti ir apsisukti...
diena prieš skrydi reikalingas antspaudas iš veterinaro, kad gyvūnas sveikas yra galiojantys skiepai, sugirdyti vaistai nuo kirminų ir sulašinta nuo erkiu, yra čipas..
ta pačia diena nuvažiavo i vet. tarnybą gavo sertifikata, kad gyvūnas gali iškeliaut is LT, ir kad jis yra sveikas..
už gyvūna susimokėjo orouoste, i viena pusę kainavo 150$ ( manau kiekvienam individualiai ) gal kažkam pagelbės 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(liusi2003 @ 2012 05 26, 10:27)
nu mergaites, gavom atsakimą, ispradziu neigimą tipo labai didelis suo, bet paskui uz 30 sv per men, gavom patvirtinimą. dabar ieškom firma kuri is klaipedos gali pasiimti , gal kas nors zino? pas mus labai jautrūs šuniukas, ir taip gavo dideli šoka, kad mes ji palikom , del to noriu rasi tikrai patikima firma/
aciu
dar toks klausimas, o reikie mokėti uz suni kokios nors mokesčius? o butinai drausti?

džiugu, kad viskas jums buvo taip paprasta.. thumbup.gif netikėjau, kad gausit teigiama atsakyma, kiek mums būsto teko ieškot su dviem 3kg. šuniukais.. doh.gif o dar ir nuotrauka fotostudijinę turėjom, kad padaryt kuo geresni ispūdi.. biggrin.gif čia tik užsimindavai, kad yra dar ir šuo psio ir nesvarbu, kad mažutis.. smile.gif
na geros kelionės jūsų šuniukui, greičiau pasiektų naujuosius namus.. wub.gif
del mokesčių tai manau visur reik mokėt, pas mus tik už kates nereik.. mes ir patys dar neišsiaiškinom kur, kaip ir kiek... na gausim perspėjima tai gausim, tuomet ir užregistruosim.. smile.gif del draudimo tai galima, bet manau neprivaloma.. pačiam patogu o galbūt ir pigiau, kad gyvūnui susirgus, draudimas apmokės gydymo išlaidas.. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aziza: 26 gegužės 2012 - 11:54
džiugu, kad viskas jums buvo taip paprasta.. thumbup.gif netikėjau, kad gausit teigiama atsakyma, kiek mums būsto teko ieškot su dviem 3kg. šuniukais.. doh.gif o dar ir nuotrauka fotostudijinę turėjom, kad padaryt kuo geresni ispūdi.. biggrin.gif čia tik užsimindavai, kad yra dar ir šuo psio ir nesvarbu, kad mažutis.. smile.gif
na geros kelionės jūsų šuniukui, greičiau pasiektų naujuosius namus.. wub.gif
del mokesčių tai manau visur reik mokėt, pas mus tik už kates nereik.. mes ir patys dar neišsiaiškinom kur, kaip ir kiek... na gausim perspėjima tai gausim, tuomet ir užregistruosim.. smile.gif del draudimo tai galima, bet manau neprivaloma.. pačiam patogu o galbūt ir pigiau, kad gyvūnui susirgus, draudimas apmokės gydymo išlaidas.. 4u.gif
[/quote]
aciu, aciu 4u.gif 4u.gif
pinigai yra didelis tvirtumas lotuliukas.gif
mes irgi siunčiam nuotrauka , bet ieskojam ta kur ji smulkiau atrodo blush2.gif

gal kas zino firma kuri paima suni is klaipedos?
aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liusi2003: 27 gegužės 2012 - 00:12
Labutis merginos,pagaliau musu katinas pas mus UK smile.gif As susiradau vezejus Siauliecius neblogi vyrukai,veza gyvunus su mikriuku be seimininko.Katinui sutvarkeme visus reikalingus dokumentus,sutarta data atvaziavo jie i namus pas mus ir paeme katina (narva buvau nupirkusi uk tai jie paeme narva is uk i LT parveze nemokamai),po to nuveze katina i Siaulius pas savo veterinara (jie kai paima gyvunus vezimui visus veza patikrai pas savo veta kad pries kelione apziuretu kad tikrai viskas tvarkoje) tai teko pakeisti viena lipduka vakcinos kuris buvo netinkamas (ne europinis)ir patys nukirminavo,uzdejo stampus.Pati kelione truko gan ilgai 28 val,bet katino narve visalaika nelaike,buvo isleistas ganytis po mikra smile.gif sake labai stresavo,visa ta laika nieko i burna neeme.Grizo i Londona,vaziavome pasiimti nes mes gyvenam ne Londone,tai katinas jautesi puikiai nors ir buvo issigandes,bet grizus namo viskas susitvarke,zodziu galiu pasakyti kad viskas vyko taip kaip planuota ir katinas saunuolis istvere ilga kelione,visi esame laimingi smile.gif tiesa mums tai kainavo 80 svaru (atvykimas i namus,vet apziura,lipduko keitimas,nukirminavimas plius laike pas save per nakti nes isvyko tik paryciais,pati kelione) ir tikrai nesigailime tikrai neblogi vyrukai vezejai,tik va nezinau ar jie ima gyvunus is tolimesniu miestu,nes patys is Siauliu,o katina paeme is Siauliu apskrities,parasysiu ju tel numeri kam reikes pasiskambinkite ir sutarsite 07761603709 ir lietuviskas nr 867826675.tai tiek merginos is mano ispudziu,klauskite dar ko nors smile.gif
Atsakyti
nu mergaites, atvaziavo musu suniukas, gal kas zino kur reikia ji uzsiregistruoti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liusi2003: 03 birželio 2012 - 14:24
4u.gif sveikos merginos. gal kuri galite parekomenduoti patikimus vezejus pervezti suniuka i SVEDIJA? 4u.gif
Atsakyti
kai reikėjo atvežti savo suo radau per *infected* vezem su sito vezeja esu labai patenkinta, suo atvaziavo ramus,grazus ir sotus (savo maisto nevalge, tai sake kad vaisyno vistu blauzdialio rolleyes.gif ir kaina buvo ant 50sv, maziau negu kiti uzpase . parašykite gal ir Svedija veza.
keleiviaijura@gmail.com
http://www.skelbimo....kotija-lietuva/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liusi2003: 29 birželio 2012 - 16:25
Sveikos, mergaites 4u.gif

Pries pusmeti laimingai atsivezeme savo suni i UK, dabar planuojame atostogas dviems savaitems Lietuvoje. Noretume visi vaziuoti automobiliu, nes nedristame suni palikti svetimiems tokiam ilgam laikui (kainos didokos, o kai kur ir laikymo salygos abejotinos). Kartu ramiau bus smile.gif
Norejau paklausti ar galime laisvai ji veztis ir parsivezti ar vel reikia tvarkyti kokius dokumentus, skiepus ir pan?

Aciu 4u.gif
Atsakyti
Gal kuri zinote kokie ystatymai issivezti suniuka i JAV jis be dokumentu 11metu mazas pekinukas 4kg tesveria smile.gif Dekui uz atsakymus thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos! Visos čia diskutuoja apie šunis ir kates. Aš turiu klausimą apie kitus gyvūnus.
Turiu 3 šinšilas ir noriu atsigabenti į Švediją. Mačiau, kad skrendant lėktuvu galimi du gyvūnai ir vieno kaina 50 eurų, aš pagalvojau, kad keltas yra geresnė išeitis, bet klausimas, kokių dokumentų reikia ir kaip ten su keltu, ar reikia registruot, ar yra kainos gyvūnams? ar iš viso negalima keliaut su gyvūnais? Keliauti su mašina per Daniją užimtų per daug laiko, plius aš ne Malmö gyvenu, tai nemanau,kad apsimokėtų.. Gal kas kokių patarimų ar patirčių turi? Ačiū
Atsakyti
labutis 4u.gif
Jus ziuriu visos i uzsieni vezat.O kazin kokie reikalavimai butu norint isvezti is airijos i Lietuva suniuka(jis apie 3 kg sveria) g.gif .Galvoju,kad gal lengviau negu isivezti ax.gif
Gal kas vezet is airijos i Lietuva?
Atsakyti
ar imanoma i uk atsivezti suniuka, jaunesni nei 3 menesiu?
Atsakyti
QUOTE(windinthehair @ 2012 10 01, 14:16)
Sveikos! Visos čia diskutuoja apie šunis ir kates. Aš turiu klausimą apie kitus gyvūnus.
Turiu 3 šinšilas ir noriu atsigabenti į Švediją. Mačiau, kad skrendant lėktuvu galimi du gyvūnai ir vieno kaina 50 eurų, aš pagalvojau, kad keltas yra geresnė išeitis, bet klausimas, kokių dokumentų reikia ir kaip ten su keltu, ar reikia registruot, ar yra kainos gyvūnams? ar iš viso negalima keliaut su gyvūnais? Keliauti su mašina per Daniją užimtų per daug laiko, plius aš ne Malmö gyvenu, tai nemanau,kad apsimokėtų.. Gal kas kokių patarimų ar patirčių turi? Ačiū


Sinsilas gali masinoje palikti, kai keltu. Cipai, skiepai ir kt reikalavimai keliami tik sunims, katems ir seskams smile.gif Del viso pikto galima del savo ramios sirdies paimti veterinaro israsa, kad sveikas. Keltai su gyvunais priima.


QUOTE(Giedruliux @ 2012 12 18, 16:00)
ar imanoma i uk atsivezti suniuka, jaunesni nei 3 menesiu?


Sunkiai. Is pradziu reiktu padaryti puppy vakcinas, cipus ir kt reikalus. Tada - bent su isvazimu i Danija tokia situacija - turi gauti is savo rajono veterinaro israsa kad 50km spinduliu nera buve pasiutliges protrukiu, tada seka daug dokumentacijos, popierizmo ir tt. Reiktu dometis. Galetu padeti veiseja. Jei suniukai ne is eislyno, tikrai patarciau palaukti iki 3men ir 21 dienos, kiek reikia laukti po skiepo.
Atsakyti