Įkraunama...
Įkraunama...

Naminių gyvūnėlių išsivežimas į užsienį

Aciu, merginos uz patarimus 4u.gif mano katytei tai bus pirma ilga kelione.
As kai paklausiau veto, kuom ramint kate keliones metu, jis man rekomendavo spec. maista, kuriame kazko tai yra, kas atseit ramina kates. Nu bet tai reiskia, katei maisto gamintoja pakeist, kas manau, nelogiska.
Sakot, yra kazkokios valerijonu tabletes? Bandet?
Atsakyti
QUOTE(Virsuneles @ 2012 05 18, 21:05)
Aciu, merginos uz patarimus  4u.gif mano katytei tai bus pirma ilga kelione.
As kai paklausiau veto, kuom ramint kate keliones metu, jis man rekomendavo spec. maista, kuriame kazko tai yra, kas atseit ramina kates. Nu bet tai reiskia, katei maisto gamintoja pakeist, kas manau, nelogiska.
Sakot, yra kazkokios valerijonu tabletes? Bandet?

Yra kazkokie lasiukai kiek girdejau, bet nematau kad verta katina girdyt kazkokia chemija, vaistais, musiskis labai ramiai atlaike kelione i uk, gal kokia valanda pamiauksejo ir viskas smile.gif
na nebent turet atsargai, jei visgi nebutu ramus katinas
Atsakyti
QUOTE(Virsuneles @ 2012 05 18, 21:05)
Aciu, merginos uz patarimus  4u.gif mano katytei tai bus pirma ilga kelione.
As kai paklausiau veto, kuom ramint kate keliones metu, jis man rekomendavo spec. maista, kuriame kazko tai yra, kas atseit ramina kates. Nu bet tai reiskia, katei maisto gamintoja pakeist, kas manau, nelogiska.
Sakot, yra kazkokios valerijonu tabletes? Bandet?


Mes LT veternarijoj pirkom tokias valerijono tabletes (veterinarai ir rekomendavo), jos tokios dideles, skirtos laizyti po truputi, ne ryti. Tai kiekvienai po dvi paemem, kai jau labai matesi stresiukas, tai imesdavom i narva, kol laizydavo, tai matyt kazkiek ar apsvaigdavo, o ir siaip uzsiemimas, skanu biggrin.gif manau, kad kazkiek suveike nuraminti ir istverti bent dali keliones. Pasiklausinekit veterinarijoj, nebrangios apie 2LT dydzio tabletes katems, skirtos ilgoms kelionems 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Virsuneles @ 2012 05 17, 22:13)
Merginos, o kaip su kates gamtiniais reikalais keliaujant masina? Suprantu, jog suniukas dresuotas, sustojai, ir susitvarke, o kaip su kate? Pakomentuokit prasau, tos kurios keliavot automobiliu.
Dekui  smile.gif

saviškes vežiausi i Austrija apie 1800km. tai padėjau tualeta ir tiek, viena berods nieko nedarė, iškentėjo iki pat namu o kita ( daugiau be kompleksu biggrin.gif ) viska padarė be problemų.. visiškai neturėjom bėdų, visa kelia išmiegojo ir be raminamūjų.. nors miegojo ne bokse, ir galėjo po visa mašina laisvai judėt..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aziza: 19 gegužės 2012 - 09:38

Dekui, merginos 4u.gif

Mes gyvenam uk, reikes dar karta veto uzklaust apie tabletes, nors jis mums tik maista siule pakeist.

Bet yra kitas niuansas: mus vet. klinikoj suklaidino, sakydami, kad po kates skiepo mes galim laisvai keliaut bet kuria diena. Suplanavom viska, ir po poros dienu, mums skambina vetas, atsiprasinedamas, kad subalamutino ir pasake, kad tik praejus 21dienai po skiepo mums galima keliaut doh.gif Esme tame, kad keliaut reikia, bet ka daryt ant pasienio, registruot ant kelto, jog katyte irgi keliauja, ar bandyt slept ja?
Sakykit, tos kurios kelesi keltu is uk i prancuzija, ar stabde, tikrino del gyvuneliu?
Atsakyti
QUOTE(Virsuneles @ 2012 05 19, 13:35)
Dekui, merginos  4u.gif

Mes gyvenam uk, reikes dar karta veto uzklaust apie tabletes, nors jis mums tik maista siule pakeist.

Bet yra kitas niuansas: mus vet. klinikoj suklaidino, sakydami, kad po kates skiepo mes galim laisvai keliaut bet kuria diena. Suplanavom viska, ir po poros dienu, mums skambina vetas, atsiprasinedamas, kad subalamutino ir pasake, kad tik praejus 21dienai po skiepo mums galima keliaut  doh.gif Esme tame, kad keliaut reikia, bet ka daryt ant pasienio, registruot ant kelto, jog katyte irgi keliauja, ar bandyt slept ja?
Sakykit, tos kurios kelesi keltu is uk i prancuzija, ar stabde, tikrino del gyvuneliu?


norit rizikuot? nepatariu,geriau jau vaziuokit tvarkingai. Jei jums patiems skubu isvaziuoti palikit katyte giminems,kai sueis skiepo terminas katyte gali atkeliauti su vezeju ......uz pinigus.
Mes vezemes sunis , pirkom kelto bilietus iskart registruodami sunis. Prie sienos nuskanavo abieju mikrocipus,sutikrino ar atitinka nr. Dave toki lipduka uzklijuot ant lango,kad masinoj yra gyvunas.
Sekmes ,nestresuokit ......
Atsakyti
QUOTE(Yunica @ 2012 05 19, 18:15)
norit rizikuot? nepatariu,geriau jau vaziuokit tvarkingai. Jei jums patiems skubu isvaziuoti palikit katyte giminems,kai sueis skiepo terminas katyte gali atkeliauti su vezeju ......uz pinigus.
Mes vezemes sunis , pirkom kelto bilietus iskart registruodami sunis. Prie sienos nuskanavo abieju mikrocipus,sutikrino ar atitinka nr. Dave toki lipduka uzklijuot ant lango,kad masinoj yra gyvunas.
Sekmes ,nestresuokit ......

Nerizikuosiu. Katyte apgyvendinsiu kaciu viesbuty. kitos iseities nera.
Atsakyti
QUOTE(Agira @ 2012 05 15, 20:35)
Na, tokiu atveju linkiu jums sekmes, laikysiu spygas  4u.gif

*Auksiniai zodziai  drinks_cheers.gif

mergaites, ka daryti? landlord nori zinoti koks sunis ir kokio dydžio doh.gif , bijau rasytit kad didelis, ka patarsit doh.gif
Atsakyti
QUOTE(AivaDingau @ 2012 04 26, 18:42)
labas, stengiausi perskaityt visa tema, bet neradau arba praleidau pro akis info apie gyvunelio gabenima i uk lektuvu. kiek zinau i uk leidzia gabenti tik per cargo, tai va man labai idomu kas tai per sistema. ar gyvunelis skrenda vienas atskiru lektuvu, ar tame paciame tik bagazo skyriuje? kur ir kada reikia ji pristatyti pries skrydi? ir svarbiausiai kur ji gabena jau nusileidus? kada galima jau ji pamatyti ar atsiimti? nepykit kad taip apiberiau klausimais, tiesiog planuoju kelione ir neapsisprendziu koks budas mano katyte maziausiai traumuotu...  ax.gif

Vakar skambinausi i LOT, del suniuko gabenimo. Nezinau, kiek ten teisybes tame, ka man pasake ta moterele, kuri atsiliepe telefonu, bet pasake taip.. Tiksliau trumpai nupasakosiu. Kadangi mane domino suniuko iki 8 kg(kartu su boksu) skraidinimas is varsuvos tai ji man kainos tikslios negalejo pasakyti kiek mano suneliui tas kainuotu, bet "greiciausiai kad tiek pat, kiek ir is Vilniaus, t.y 70 euru" (pastaba ! sunelis keliautu ne cargo, o salono viduje, kartu su seimininku) kiek cia teisybes nezinau, tik va, tokia info gavau ju atstovybej..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazhas: 24 gegužės 2012 - 09:18
QUOTE(mazhas @ 2012 05 24, 10:17)
Vakar skambinausi i LOT, del suniuko gabenimo. Nezinau, kiek ten teisybes tame, ka man pasake ta moterele, kuri atsiliepe telefonu, bet pasake taip.. Tiksliau trumpai nupasakosiu. Kadangi mane domino suniuko iki 8 kg(kartu su boksu) skraidinimas is varsuvos tai ji man kainos tikslios negalejo pasakyti kiek mano suneliui tas kainuotu, bet "greiciausiai kad tiek pat, kiek ir is Vilniaus, t.y 70 euru" (pastaba ! sunelis keliautu ne cargo, o salono viduje, kartu su seimininku) kiek cia teisybes nezinau, tik va, tokia info gavau ju atstovybej..

i UK? Negali buti, UK istatymai draudzia pas juos skraidinti gyvunus salone...
Jei ne i UK tai gali buti, nes kitos salys tai leidzia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gladness @ 2012 05 24, 13:36)
i UK? Negali buti, UK istatymai draudzia pas juos skraidinti gyvunus salone...
Jei ne i UK tai gali buti, nes kitos salys tai leidzia smile.gif

Ne, ne i UK, mane konkreciai USA domino, del UK neklausiau, tiesiog norejau pasidalint info, ka man sake wink.gif

Nors kazkaip keista, kad UK istatymai draudzia skraidint gyvulelius salone, nes esu macius Gatwicke kelis sykius zmones su suniukais pries pat laipinima i lektuva, nors gal bendrai tik tada juos ir patalpina i ta cargo tada.. g.gif
Papildyta:
QUOTE(Virsuneles @ 2012 05 21, 21:11)
Nerizikuosiu. Katyte apgyvendinsiu kaciu viesbuty. kitos iseities nera.

Beje, del slepimo kelte, tai labai atsargiai, kad po to nepripaisytu blogo elgesio su gyvunais.. O pas juos jau crime sitas dalykas, kiek teko girdeti.
Atsakyti
nu mergaites, gavom atsakimą, ispradziu neigimą tipo labai didelis suo, bet paskui uz 30 sv per men, gavom patvirtinimą. dabar ieškom firma kuri is klaipedos gali pasiimti , gal kas nors zino? pas mus labai jautrūs šuniukas, ir taip gavo dideli šoka, kad mes ji palikom , del to noriu rasi tikrai patikima firma/
aciu
dar toks klausimas, o reikie mokėti uz suni kokios nors mokesčius? o butinai drausti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liusi2003: 26 gegužės 2012 - 10:54