Įkraunama...
Įkraunama...

Naminių gyvūnėlių išsivežimas į užsienį

QUOTE(eltique @ 2012 04 20, 12:29)
taip tas tiesa  smile.gif bandau galvoti ivairius variantus, svarbiausia yra viltis ir noras  smile.gif  4u.gif


Yra tikrai lietuviu vezeju, kurie uzsiima ir gyvunu gabenimu, kartu juos ir suziuri. Aisku, kaip ten kas niekas nezinos, bet nusiskundimu dar negirdejau. O kaina uz atvezima iki 70 sv berods, bent jau musu miesto apylinkese tiek 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gladness @ 2012 04 20, 10:59)
Geriausia butu, kad pati vaziuotumet su tuo mikriuku su katinuku  4u.gif
Kiti ir uz pinigus nesielgia teisingai, katinukas gi jums paskui nepapasakos ar jam normaliai dave valgyti, ar neskriaude ir pan...

drinks_cheers.gif nusipirkit bilietuka, iš Anglijos i LT galima rasti labai nebrangiai.. mano pažystamas i mėn. po du kartus i namus parskrenda.. smile.gif aplankysit artimuosius na o paskui sėsit i mikriuka ir kartu su katuku parvažiuosit.. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Agira @ 2012 04 20, 12:31)
Yra tikrai lietuviu vezeju, kurie uzsiima ir gyvunu gabenimu, kartu juos ir suziuri. Aisku, kaip ten kas niekas nezinos, bet nusiskundimu dar negirdejau. O kaina uz atvezima iki 70 sv berods, bent jau musu miesto apylinkese tiek  4u.gif

jei už tokia kaina rasit patikimus žmones, tai neblogas variantas.. smile.gif
Atsakyti
Na stai mano murklys jau su manim, siandien atvaziavo, tai galiu pasidalinti patirtim ir rekomenduoti puikia seima is Kauno, kurie veza siuntinius LT-UK, tuo paciu ir gyvunus perveza. Patys sutvarko dokumentus ir sutikrina ar viskas gerai. Vaziavo siek tiek daugiau nei para laiko, vakar ryte isvaziavo anksti, snd apie 12 val pristate man. Tel nr lietuviskas +370 673 78233
angliskas 07727706296 Jurgita ir Mantas. Labai maloni moteris, pati turinti ir suni ir katina, pati savo yra vezusi tai tikrai ismano ka daryt, ir pamaitina ir pagirdo kelionej. Kainavo man 70 svaru. Pergyvenau ne tas zodis kaip, bet pagaliau mano katinukas su manim ir kelione praejo sekmingai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(frutiene @ 2012 04 20, 18:38)
Na stai mano murklys jau su manim, siandien atvaziavo, tai galiu pasidalinti patirtim ir rekomenduoti puikia seima is Kauno, kurie veza siuntinius LT-UK, tuo paciu ir gyvunus perveza. Patys sutvarko dokumentus ir sutikrina ar viskas gerai. Vaziavo siek tiek daugiau nei para laiko, vakar ryte isvaziavo anksti, snd apie 12 val pristate man. Tel nr lietuviskas +370 673 78233
angliskas 07727706296 Jurgita ir Mantas. Labai maloni moteris, pati turinti ir suni ir katina, pati savo yra vezusi tai tikrai ismano ka daryt, ir pamaitina ir pagirdo kelionej. Kainavo man 70 svaru. Pergyvenau ne tas zodis kaip, bet pagaliau mano katinukas su manim ir kelione praejo sekmingai smile.gif

smagu girdeti ir dziaugiuosi 4u.gif tikiuosi ir mums pavyks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(frutiene @ 2012 04 20, 18:38)
Na stai mano murklys jau su manim, siandien atvaziavo, tai galiu pasidalinti patirtim ir rekomenduoti puikia seima is Kauno, kurie veza siuntinius LT-UK, tuo paciu ir gyvunus perveza. Patys sutvarko dokumentus ir sutikrina ar viskas gerai. Vaziavo siek tiek daugiau nei para laiko, vakar ryte isvaziavo anksti, snd apie 12 val pristate man. Tel nr lietuviskas +370 673 78233
angliskas 07727706296 Jurgita ir Mantas. Labai maloni moteris, pati turinti ir suni ir katina, pati savo yra vezusi tai tikrai ismano ka daryt, ir pamaitina ir pagirdo kelionej. Kainavo man 70 svaru. Pergyvenau ne tas zodis kaip, bet pagaliau mano katinukas su manim ir kelione praejo sekmingai smile.gif


Sveikinu pagaliau susitikus 4u.gif
Va apie tokius as ir kalbejau, kad vezioja gyvunus uz/apie 70 svaru, o cia dar ir su rekomendacijom is pirmu lupu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(frutiene @ 2012 04 20, 17:38)
Na stai mano murklys jau su manim, siandien atvaziavo, tai galiu pasidalinti patirtim ir rekomenduoti puikia seima is Kauno, kurie veza siuntinius LT-UK, tuo paciu ir gyvunus perveza. Patys sutvarko dokumentus ir sutikrina ar viskas gerai. Vaziavo siek tiek daugiau nei para laiko, vakar ryte isvaziavo anksti, snd apie 12 val pristate man. Tel nr lietuviskas +370 673 78233
angliskas 07727706296 Jurgita ir Mantas. Labai maloni moteris, pati turinti ir suni ir katina, pati savo yra vezusi tai tikrai ismano ka daryt, ir pamaitina ir pagirdo kelionej. Kainavo man 70 svaru. Pergyvenau ne tas zodis kaip, bet pagaliau mano katinukas su manim ir kelione praejo sekmingai smile.gif

Kaip faina,mes Belfaste,noretume veztis suniuka taip pat rugpjucio menesiui.Gal kas galite rekomenduoti zmones uzsiimancius pervezimu?Y az,temos neseku.
Atsakyti
labas, stengiausi perskaityt visa tema, bet neradau arba praleidau pro akis info apie gyvunelio gabenima i uk lektuvu. kiek zinau i uk leidzia gabenti tik per cargo, tai va man labai idomu kas tai per sistema. ar gyvunelis skrenda vienas atskiru lektuvu, ar tame paciame tik bagazo skyriuje? kur ir kada reikia ji pristatyti pries skrydi? ir svarbiausiai kur ji gabena jau nusileidus? kada galima jau ji pamatyti ar atsiimti? nepykit kad taip apiberiau klausimais, tiesiog planuoju kelione ir neapsisprendziu koks budas mano katyte maziausiai traumuotu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AivaDingau @ 2012 04 26, 18:42)
labas, stengiausi perskaityt visa tema, bet neradau arba praleidau pro akis info apie gyvunelio gabenima i uk lektuvu. kiek zinau i uk leidzia gabenti tik per cargo, tai va man labai idomu kas tai per sistema. ar gyvunelis skrenda vienas atskiru lektuvu, ar tame paciame tik bagazo skyriuje? kur ir kada reikia ji pristatyti pries skrydi? ir svarbiausiai kur ji gabena jau nusileidus? kada galima jau ji pamatyti ar atsiimti? nepykit kad taip apiberiau klausimais, tiesiog planuoju kelione ir neapsisprendziu koks budas mano katyte maziausiai traumuotu...  ax.gif


Sveika, as pernai domejausi gyvunu pervezimu lektuvu, bet vis del to atsiveziau masina, nes pigiau, greiciau ir paprasciau. Nezinau kiek kas pasikeite siemet, bet susakysiu 1 metu senumo info. Gyvunus i UK skraidina tik vienintele AirBaltic ir tik bagazo skyriuje, ir tik su persedimu Rygoje unsure.gif Pernai kaina uz viena gyvuna iki 8kg kaina buvo 2000Lt blink.gif Taigi, gyvunui atskridus su persedimu i Londono oro uosta, jis yra isvezamas i cargo, kurioje berods turi praleisti nakti (ten sutikrina kartu dokumetus ir kt.). Jei viskas tvarkoje, gyvuna galima atsiimti kita diena is veterinarijos, nuvykus iki jos savarankiskai. doh.gif
Jei kartais klystu, mielai prasom pataisyti ax.gif 4u.gif

Va radau 2009 metu posta cia SM:

"2009 11 19, 14:17
Sveikos, galiu papasakot savo istorija.
As sekmingai atsiveziau kate i UK. Bet dokumentus reikia pradet jau daug anksciau. Viskas tiesa kas surase pries tai mergina apie visus skiepus ir ta karantina. Visa ta as sekmingai paidariau be vargo. Gyvunus skraidina vienintele kompanija airbalik, taciautaip paprastai pas juos bilietuko gyvunui nenusipirksi. Viska darai per litkargus (kroviniu pervezimo kompanija). Pirma pasiskambini uzsiregistruoji kada nori skristi, nusiunti jiems faksu geriausia, visus kates dokumentus, parasai jos svori, nes nuo svorio kaina priklauso. tada tau mazdaug pasakys kiek kainuoja. (man kainavo virs 2000 Lt). Atvezi gyvuneli su narvu pas juos diena pries skrydi, jie paziuri ar tinkamas narvas ( mano buvo per mazas, tai lekiau kito dar pirkti ir vel atgal pas juos), suregistruoja ten viska, sumoki pinigelius ir vaziuoji namo su gyvuneliu. O kita diena kelias val pries skridi atvezi gyvuna jiems ir palieki jau ju valiai. Skrido mano kate su persedimu Rygoje, nes tiesioginiu skrydziu is Vilniaus i Londona nera.
Jau atskridom i Londona ir prasidejo kates paieskos. nezinom kur atsiimti. Nu zodziu siaip netaip suzinojom kad ji isvezta i cargus. grudomes pasieme taxi visai i kita gala, pagaliau radom. Uzeinam, tokia maloni moteris varto mano kates dokumentus ir sako, viskas su ja gerai, tik nuo erkiu padarytas ne tos firmos skiepas. tai zodziu atvaziuos daktaras padarys skiepa ir dar parai turit ja palikti po sio skiepo. na taip ir buvo, dar uz para laiko + siepas sumokejom 1000 lt.
kitos dienos vakare paskambino ir sake galit pasiimti katyte. Tai nuvaziavom pasiimti, kaip pamaciau as ja tai apsiverkiau, ji tokia rami buvo, issigandusi, visa kelia masinoje net nesukniauke kai vezemes. Atsigavo tik namuose kai jos mylimiausius zaisliukus istraukiau.
Bet dabar viskas jai gerai. Ji su manim, laiminga ir pamirsus jau tikiuosi ta skrydzio kosmara.
Taip kad atsigabent legaliai cia gyvunus kainuoja labai daug vargo, laiko ir aisku pinigu.
jei dar kas idomu klauskit."

Nemanau, kad daug kas pasikeite, nes pernai buvo panasiai, bet turetumete susisiekti su AirBaltic ir jums papasakos kaip viskas vyksta dabar is pirmu lupu. Vistiek, manau, kad geriau gyvuneli gabenti masina ar mikriuku, tikrai maziausia galima trauma bus, nei lektuvu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agira: 26 balandžio 2012 - 20:40
vat gi visai pamirsau pamineti, kad mano katyte keliaus is norvegijos ne is lt.. doh.gif su tais formalumais tai viskas tvarkoj, ir dokumentai ir skiepukai yra tik dar gyvunelio keliones paso nepaderem. bet cia turbut pas vietini vet reikia kreiptis? o del to skrydzio tai principas tas pats is kurios salies gi skrenda, bet man labiausiai neramu del to cargo gabenimo ir atsiemimo. skaiciau tik neberandu to straipsnio, kad nemazai gyvunu zusta, buna kazkaip suzaloti arba tiesiog dingsta per tuos cargo gabenimus. tai net plaukai pasisiause.. blink.gif ir dar jei jie ten nakciai pasilieka tai jau net nezinau kaip ji ten atsilaikytu, nes yra tokia prieraisi, kad nei per zingsi neatsitraukia.. verysad.gif gal kas gabeno lektuvu ir gali pasidalint patirtim ar tie gyvuneliai labai buna traumuojami, ar lengvai atsigauna? o kitas varijantas mums tai tik nebent su keltu bandyt keltis, bet neradau tiesioginiu keltu ir jokiu atsiliepimu ta tema negirdejau.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(AivaDingau @ 2012 04 27, 00:43)
vat gi visai pamirsau pamineti, kad mano katyte keliaus is norvegijos ne is lt..  doh.gif  su tais formalumais tai viskas tvarkoj, ir dokumentai ir skiepukai yra tik dar gyvunelio keliones paso nepaderem. bet cia turbut pas vietini vet reikia kreiptis? o del to skrydzio tai principas tas pats is kurios salies gi skrenda, bet man labiausiai neramu del to cargo gabenimo ir atsiemimo. skaiciau tik neberandu to straipsnio, kad nemazai gyvunu zusta, buna kazkaip suzaloti arba tiesiog dingsta per tuos cargo gabenimus. tai net plaukai pasisiause..  blink.gif ir dar jei jie ten nakciai pasilieka tai jau net nezinau kaip ji ten atsilaikytu, nes yra tokia prieraisi, kad nei per zingsi neatsitraukia..  verysad.gif  gal kas gabeno lektuvu ir gali pasidalint patirtim ar tie gyvuneliai labai buna traumuojami, ar lengvai atsigauna? o kitas varijantas mums tai tik nebent su keltu bandyt keltis, bet neradau tiesioginiu keltu ir jokiu atsiliepimu ta tema negirdejau..  unsure.gif

1. Tai jei neturite dar paso, tai speju neturite ir cipo? Nes i pasa iklijuoja lipduka, su cipo kodu ir bruksniniu kodu.
2. Kazkuri cia pasakojo pamenu, kad skraidino katuka cargo skyriuje, tai kai pasieme vanduo is induko net islasejes nebuvo. Kazkaip nepamenu, kad buciau uzskaicius blogu atsiliepimu. Nors labai mazai kas ir renkasi skraidinti...
3. As rinkausi info kaip kas kiek is LT plaukiant i UK, bet vistiek reikia turet savo automobili, arba kazka mastyti, nes lieka 600km vaziavimo nuo Kielio iki Roterdamo. Jei jus galvojat apie plaukima is norvegijos, tada nezinau, jei butu tiesioginis keltas, lengviau butu. Mums sis variantas atkrito, nes susivelinom iki paskutines dienos, ir kainos isaugo kosmiskai, jei butume bilietus pirke bent savaite pries kelione, butume tikrai su keltu leke smile.gif
Yra dvieju rusiu keltai (kiek as domejaus) - vienur su gyvunu reikia butinai pasiimti atskira kajute, pritaikyta gyvunam, kaina isauga mazdaug dvigubai, nei plaukti be gyvuno ir neimti kajutes. Ir kitur yra padarytos patalpos, ten suvedami visi gyvunai, ir seimininkai juos gali ateiti aplankyti kas dvi valandas.
Atsakyti
cipa turi bet lipdukas iklijuotas sveikatos knygutej tokioj, kur visi skiepai rasomi, ten kaip gyvuno ligos istorija, ja gavom kai pirkom katyte. o keliones pasas tai tas melynas EU reikalinagas. as irgi buvau pagalvojus kaip cia bus su tuo lipduku, negi cipa kita des.. g.gif va beja kaip tik ziurejau teisioginiu keltu ir pasirodo ju nera, buvo bet panaikino... verysad.gif o del skrydzio cargo del to ir domiuosi, nes noriu isgirst kitu nuomoniu. mirksiukas.gif tik man keista (atsiprasau gal netaip supratau) kaip galejo pamatyt, kad po skrydzio vanduo neislasejas, jei is lektuvo tu jo negali pasiimt ir tik po paros atiduoda..
Atsakyti
QUOTE(AivaDingau @ 2012 04 28, 00:45)
cipa turi bet lipdukas iklijuotas sveikatos knygutej tokioj, kur visi skiepai rasomi, ten kaip gyvuno ligos istorija, ja gavom kai pirkom katyte. o keliones pasas tai tas melynas EU reikalinagas. as irgi buvau pagalvojus kaip cia bus su tuo lipduku, negi cipa kita des..  g.gif va beja kaip tik ziurejau teisioginiu keltu ir pasirodo ju nera, buvo bet panaikino... verysad.gif  o del skrydzio cargo del to ir domiuosi, nes noriu isgirst kitu nuomoniu.  mirksiukas.gif  tik man keista (atsiprasau gal netaip supratau) kaip galejo pamatyt, kad po skrydzio vanduo neislasejas, jei is lektuvo tu jo negali pasiimt ir tik po paros atiduoda..

Uoj sito nezinau biggrin.gif kazkur tikrai sioj temoj rase taip, paskaitinekit jei netingit, gal i a.z parasykit. Arba kitoj temoj apie ta pati...
Gal kaip nors kitaip ten viskas vyksta, ir seimininkai susitinka su gyvuneliu, gi maista turetu duot ir pan, bet tik cia mano speliones 4u.gif

Papildyta:
Jei ne sioj temoj, tai tada tikrai sitoj:
http://www.supermama...;#entry55046031
Atsakyti