Įkraunama...
Įkraunama...

Naminių gyvūnėlių išsivežimas į užsienį

tik ziurekit kad nesibaigtu tos valandos nes jei kiek veluosit nepraleis,per veterinaru aplaiduma,teko antra karta maniskiui keliauti doh.gif
lektuvu mum nebuvo minciu skraidinti suni, nes jis bailus ir kroviniu skyriui vienas narve butu neistveres schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(acotra @ 2009 11 19, 14:17)
Sveikos, galiu papasakot savo istorija.
As sekmingai atsiveziau  kate i UK. Bet  dokumentus reikia pradet jau daug anksciau. Viskas tiesa kas surase pries tai mergina apie  visus skiepus ir ta karantina. Visa ta as sekmingai paidariau be vargo. Gyvunus skraidina vienintele kompanija airbalik, taciautaip paprastai pas juos bilietuko gyvunui nenusipirksi. Viska darai per litkargus (kroviniu pervezimo kompanija). Pirma pasiskambini uzsiregistruoji kada nori skristi, nusiunti jiems faksu geriausia, visus  kates dokumentus, parasai jos svori, nes nuo svorio kaina priklauso. tada tau mazdaug pasakys kiek kainuoja. (man kainavo virs 2000 Lt). Atvezi gyvuneli su narvu pas juos  diena pries skrydi, jie paziuri ar tinkamas narvas ( mano buvo per mazas, tai lekiau kito dar pirkti ir vel atgal pas juos), suregistruoja ten viska, sumoki pinigelius ir vaziuoji namo su gyvuneliu. O kita diena kelias val pries skridi atvezi gyvuna jiems ir palieki jau ju valiai. Skrido mano kate  su persedimu Rygoje, nes tiesioginiu skrydziu is Vilniaus i Londona nera.
Jau atskridom i Londona ir prasidejo kates paieskos. nezinom kur atsiimti. Nu zodziu siaip netaip suzinojom kad ji isvezta i cargus. grudomes pasieme taxi visai i kita gala, pagaliau radom. Uzeinam, tokia  maloni moteris varto mano kates dokumentus ir sako, viskas su ja gerai, tik  nuo erkiu padarytas ne tos firmos skiepas.  tai zodziu atvaziuos daktaras padarys skiepa ir dar parai turit ja palikti po sio skiepo. na taip ir buvo, dar uz para laiko + siepas sumokejom 1000 lt.
kitos dienos  vakare paskambino ir sake galit pasiimti katyte. Tai nuvaziavom pasiimti, kaip pamaciau as ja tai apsiverkiau, ji tokia rami buvo, issigandusi, visa kelia masinoje net nesukniauke kai vezemes. Atsigavo tik namuose kai jos  mylimiausius zaisliukus istraukiau.
Bet dabar viskas jai gerai. Ji su manim, laiminga ir pamirsus jau  tikiuosi ta skrydzio kosmara.
Taip kad atsigabent legaliai cia gyvunus kainuoja labai  daug vargo, laiko ir aisku pinigu.
jei dar kas idomu klauskit.


OMG doh.gif smile.gif Jus savo katineli tikrai be proto mylit, kad tiek tukstanciu mokejot smile.gif ax.gif as pradejau ziurinetis mazulio suniuko cia UK nusipirkti, kai pamaciau, kad kaina to, kurio noriu 1600 svaru doh.gif pamaniau, gal geriau LT, ten tiek tikrai nekainuos, bet dabar paskaicius kiek gali tekt moketi uz atgabenima cian, tai tas pats ir gautusi g.gif doh.gif Beveik masinos kaina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elba @ 2010 01 20, 21:03)
OMG  doh.gif  smile.gif Jus savo katineli tikrai be proto mylit, kad tiek tukstanciu mokejot  smile.gif  ax.gif as pradejau ziurinetis mazulio suniuko cia UK nusipirkti, kai pamaciau, kad kaina to, kurio noriu 1600 svaru  doh.gif pamaniau, gal geriau LT, ten tiek tikrai nekainuos, bet dabar paskaicius kiek gali tekt moketi uz atgabenima cian, tai tas pats ir gautusi  g.gif  doh.gif Beveik masinos kaina  smile.gif

tai jau taip, gal geriau cia pasitaupyt ir nusipirkt. Nes dar kiek gyvuneliui streso tos keliones, ne tik pinigai
Atsakyti
vos neapsiverkiau skaitydama. niekada negalvojau kad tiek daug problemu norint issigabenti gyvunuka. liudna, bet teks palikti tiek katina tiek suniuka gyventi lt verysad.gif ir tiketis kad jie musu sulauks kol gyvensim uk unsure.gif
Atsakyti
man taip pat labai gaila savo suniuko, nes kai suzinojau kiek cia badelio tai siauas unsure.gif dar gerai, kad mes gyvename su tevais, ir jis priprates prie mano mamos, ji paliksim butent jai, tai labai didelio streso nepatirs kad musu nebebus, bet vistiek bus sunku jam,,,o ka kalbet apie mane unsure.gif
Atsakyti
mes saviskiui jau kraujo tyrimus padarem, db laukia ilgi 6men, kad tvarkingai isvykt smile.gif
gal kas i airija su automobiliu gyvuna vezet, butu neblogai gauti kokiu tai patarimu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *acme*: 26 sausio 2010 - 01:36
QUOTE(chili_chocolate @ 2009 11 20, 00:28)
BET, jeigu teisingai esu informuota, pries ivezant gyvuna i UK reikia gauti leidima is defra  g.gif .



nusprendem savo suni gabent automobiliu per anglija i airija. parasiau laiskeli defra'i ir gavau atsakyma, kad jokio leidimo is ju kaip ir nereikia ( maniau, kad reikalinga importo licensija).
parase apie tuos bendrus reikalavimus ir kad eurotunnel (su keltu truputeli kelione brangesne) darbuotojai mus patikrins ir busim free to go rolleyes.gif

Papildyta:
QUOTE(Latimerija. @ 2010 01 24, 18:48)
vos neapsiverkiau skaitydama. niekada negalvojau kad tiek daug problemu norint issigabenti gyvunuka. liudna, bet teks palikti tiek katina tiek suniuka gyventi lt  verysad.gif  ir tiketis kad jie musu sulauks kol gyvensim uk  unsure.gif



tiesa sakant nera viskas taip baisu g.gif viska apskaiciave, nusprendem vykti automobiliu ( as, mb ir suo ), jei viska gerai skaiciuoju tai kelione mums atsieis apie 600e. tikiuos doh.gif

Atsakyti
Vyras suniu i Airija atvaziavo autobusiuku, bet jokiu ten leidimu ir pan nereikia, nuvaziavus i vieta duos patiem skeneri,kad suniuka nuskenuotumet,neissigaskit jei nerasit toj vietoj mikrosvhemos kur idejo, nes ji vaikscioju,pas musiski buvo sone sprando o atsidure jau po kaklu, gali ir visai kitoj vietoj atsidurti,jei su mikroschema bus viskas gerai,praeje 6 menesiai, gauta paskutiniai vaistukai,kur neturi buti praeje daugiau kaip48 ir maziau kaip24 valandos, tada duos tokius lapus ten bus pazymeta kad jusu suniukas keliauja ir viskas thumbup.gif paskui is Anglijos i Airija jau nieko netikrina
Atsakyti
Sveiki,o norėjau pasiteirauti nuo kada pradeda skaičiuotis tie 6 mėn? Nes vienur skaičiau,kad nuo kraujo paėmimo,o kitur,kad nuo atsakymo gavimo.Tai kaip ten iš tiesų yra?

Beje,gal būtų norinčių papasakoti,kokios sąlygos yra gyventi Londone su šuniu.Ar griežtos pas juos taisyklės? Pati turiu Vokiečių aviganį,tad didelis šuo.Ar reikalingi kokie antsnukiai ir panašiai.

Būčiau dėkinga už informaciją 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eskalibur @ 2010 02 19, 23:23)
Sveiki,o norėjau pasiteirauti nuo kada pradeda skaičiuotis tie 6 mėn? Nes vienur skaičiau,kad nuo kraujo paėmimo,o kitur,kad nuo atsakymo gavimo.Tai kaip ten iš tiesų yra?

Beje,gal būtų norinčių papasakoti,kokios sąlygos yra gyventi Londone su šuniu.Ar griežtos pas juos taisyklės? Pati turiu Vokiečių aviganį,tad didelis šuo.Ar reikalingi kokie antsnukiai ir panašiai.

Būčiau dėkinga už informaciją 4u.gif


kaip mane veterinaras informavo, tai skaiciuojama nuo paemimo dienos, jei tyrimas geras 4u.gif

kaip anglijoj tai nezinau, bet pvz airijoje parke matydavau sunu, lakstydavo jie prie seimininku ir su antsnukiais ir be ju. dar ten reikalinga suns licensija, kuri metams kainuoja 12.70e; anglijoje turetu but kazkas panasaus 4u.gif bet gal kas tikslios info duos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*acme* @ 2010 02 10, 16:33)
nusprendem savo suni gabent automobiliu per anglija i airija. parasiau laiskeli defra'i ir gavau atsakyma, kad jokio leidimo is ju kaip ir nereikia ( maniau, kad reikalinga importo licensija).
parase apie tuos bendrus reikalavimus ir kad eurotunnel (su keltu truputeli kelione brangesne) darbuotojai mus patikrins ir busim free to go  rolleyes.gif


cia tai labai gera žinia bigsmile.gif 4u.gif

QUOTE(Eskalibur @ 2010 02 19, 21:23)
Beje,gal būtų norinčių papasakoti,kokios sąlygos yra gyventi Londone su šuniu.Ar griežtos pas juos taisyklės? Pati turiu Vokiečių aviganį,tad didelis šuo.Ar reikalingi kokie antsnukiai ir panašiai.

Būčiau dėkinga už informaciją 4u.gif


Na nežinau kaip Londone, bet pas mane kaime ( o jų laiko tikrai daug) nemačiau nei vieno šuns vedžiojamo su antsnukiu. Maždaug pusę jų vedžioja netgi be pavadėlio, tiesiog šuniukai bėga greta šeimininko arba netoli jo, bet į praeivius nereguoja visiškai - nei nepribėga, o ką kalbėt apie aplojimą. Tokia situacija šiaurinės Anglijos viename iš kaimų... rolleyes.gif

O aš labai pasiilgau savo katino.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(chili_chocolate @ 2010 02 20, 03:20)
cia tai labai gera žinia  bigsmile.gif  4u.gif
Na nežinau kaip Londone, bet pas mane kaime ( o jų laiko tikrai daug) nemačiau nei vieno šuns vedžiojamo su antsnukiu. Maždaug pusę jų vedžioja netgi be pavadėlio, tiesiog šuniukai bėga greta šeimininko arba netoli jo, bet į praeivius  nereguoja visiškai - nei nepribėga, o ką kalbėt apie aplojimą. Tokia situacija šiaurinės Anglijos viename iš kaimų...    rolleyes.gif

O aš labai pasiilgau savo katino..    wub.gif


gausit ir jus savo katina atsigabent 4u.gif

as kiek dar internete perzvelgiau, tai kaip suprantu kiekviena savivaldybe (?) (council) gali tureti skirtingas taisykles sunu laikymui. sakykim numatyti tam tikri parkai ar vietos, kuriose sunys negali buti vedziojami, vaiku zaidimu aiksteles, kokios tai aikstes ir pan. viesose vietose butinas pavadelis, antkaklis su rekvizitu kortele, gal antsnukis ir t.t. na nemanau, kad tai galetu sukelti problemu rolleyes.gif

kiek as isivaizduoju tai dideli suni auginant, vistiek gyventi turi miegamajame rajone su kad ir mazu kiemuku, idealu jei salia koks parkelis. o miegamajame rajone tai vedziot suni tikrai galima 4u.gif
Atsakyti