Įkraunama...
Įkraunama...

Naminių gyvūnėlių išsivežimas į užsienį

QUOTE(Agira @ 2012 03 09, 13:24)
Sveika  4u.gif  I UK ir nebuvo galima skristi kartu su gyvunais salone sad.gif visada bagazo skyriuj ir tik su airbaltic, o jie skraidina dar ir su persedimu Rygoje sad.gif O ir brangu labai. Geriau vezti masina, kad maziau streso gyvunui butu. Dar yra mikriukais vaziuojantys vezejai, kurie uzsiima gyvunu vezimu uz padoria kaina, kiek zinau apie 70 svaru ima. Gali buti skirtingos kainos, bet neturetu buti daugiau nei 100 svaru.  4u.gif

Na mes skrendam is Rygos, tai persedimas ne problema. O del streso, tai man atrodo ar su mikriuku ne dar daugiau to streso gyvunui, juk tiek laiko kratytis g.gif o cia kelios valandos ir viskas... tik tiek, kad viskas jau taip painu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(frutiene @ 2012 03 09, 12:28)
Na mes skrendam is Rygos, tai persedimas ne problema. O del streso, tai man atrodo ar su mikriuku ne dar daugiau to streso gyvunui, juk tiek laiko kratytis  g.gif o cia kelios valandos ir viskas... tik tiek, kad viskas jau taip painu  verysad.gif


Tai tuomet tikrai maziau streso butu, jei tiesiai is Rygos skrisit, tik, kad vistiek ves bagazo skyriuj. As siemet neveziau po pasikeitimu, mes pernai save kates atsivezem masina, bet kai domejausi apie ju skraidinima lektuvu, man labai nepatiko tai, kad atskridus lektuvu gyvuna paima i veterinarija i karantina parai, kakur Londone ir pasiimti ji galima butu tik kita diena, vaziuoti paciam, uzsimoketi uz ta laikyma. Tai mums tas variantas netiko, o ir kaina skrydzio buvo apie 2000 Lt, tai uz abi kiek pakloti butu teke doh.gif Kiek pasikeitimu nuo siu metu su tuo uzlaikymu parai veterinarijoje, nezinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(frutiene @ 2012 03 09, 11:28)
Na mes skrendam is Rygos, tai persedimas ne problema. O del streso, tai man atrodo ar su mikriuku ne dar daugiau to streso gyvunui, juk tiek laiko kratytis  g.gif o cia kelios valandos ir viskas... tik tiek, kad viskas jau taip painu  verysad.gif

aš manau jau geriau kelionė ilgesnė bet gyvūna pasiimt pas save, o ne kažkur tarp lagaminų kaip daikta numest.. nematau aš čia jokio streso, visa kelia pramiega ir tiek.. pati vežiausi savo katinukus ir šuniukus i Austrija 1800km. važiavome beveik para, na ir kuo puikiausiai nuvažiavome, nei to streso jiems buvo nei ka.. smile.gif man toks variantas priimtinesnis, o jūs mano manymu greičiau žiūrit i savo patogumus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aziza @ 2012 03 09, 19:55)
aš manau jau geriau kelionė ilgesnė bet gyvūna pasiimt pas save, o ne kažkur tarp lagaminų kaip daikta numest.. nematau aš čia jokio streso, visa kelia pramiega ir tiek.. pati vežiausi savo katinukus ir šuniukus i Austrija 1800km. važiavome beveik para, na ir kuo puikiausiai nuvažiavome, nei to streso jiems buvo nei ka.. smile.gif man toks variantas priimtinesnis, o jūs mano manymu greičiau žiūrit i savo patogumus  ax.gif

Na tikrai ne savo patogumo ziuriu biggrin.gif gal jusu katinukai ir pramiega visu keliu, maniskis tai nea, kai tekdavo LT veztis is vieno miesto i kita tai visu keliu prakniaukdavo ir draskydavo deze smile.gif tai va katinas katinui nelygu smile.gif plius pas mane jis biskuti bailiukas, tai keliones metu as ji net bijociau traukt is dezes kad nepabegtu, tai laikyt uzdaryta para laiko irgi ne taip jau humaniska... na zodziu, plius aisku jei su savo masina vaziuotume, na dar dar, bet dabar su tais mikruskininkais... Todel klausiu patarimo tu, kurios skrido smile.gif
Atsakyti
Su avialinijom ant keliu g.gif Niekaip neisivaizduoju tokio varianto g.gif Kas veza lektuvais, visi gyvuneliai, deja, i bagaza keliauja unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2012 03 09, 20:04)
Su avialinijom ant keliu  g.gif Niekaip neisivaizduoju tokio varianto  g.gif Kas veza lektuvais, visi gyvuneliai, deja, i bagaza keliauja  unsure.gif

As zinau, kad i bagaza, net ne kaip bagazas keliauja, o kaip krovinys. is kur cia ta "ant keliu" istrauket biggrin.gif gerai butu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(frutiene @ 2012 03 09, 18:02)
Na tikrai ne savo patogumo ziuriu biggrin.gif gal jusu katinukai ir pramiega visu keliu, maniskis tai nea, kai tekdavo LT  veztis is vieno miesto i kita tai visu keliu prakniaukdavo ir draskydavo deze smile.gif tai va katinas katinui nelygu smile.gif plius pas mane jis biskuti bailiukas, tai keliones metu as ji net bijociau traukt is dezes kad nepabegtu, tai laikyt uzdaryta para laiko irgi ne taip jau humaniska... na zodziu, plius aisku jei su savo masina vaziuotume, na dar dar, bet dabar su tais mikruskininkais... Todel klausiu patarimo  tu, kurios skrido smile.gif

na taip vienas iš pliusu buvo, kad važiavome savo mašina.. kažkodėl pagalvojau, kad važiuosit su šuniuku, su jais paprasčiau.. smile.gif
na kažkiek ir keista, kad neleidžia vidun pasiimt, mano vados katuka vežėsi i Amerika su SAS linijomis, tai leido pasiimti i vidų.. sakė, kad lyg ir Lot polish leidžia.. aš pati neturėjau praktikos tuo reikalu tai sunku pasakyt.. smile.gif
Atsakyti
Mes irgi savo masina keliavome su savo katem ir vistiek didziaja dali teko joms prasedeti narve, tik kai sustodavom, isimdavom paglostyt, bet uzdarytoj masinoj. Viena katyte irgi bailiuke, tai visa kelione ir miauke isskyrus kai miegojo smile.gif tai jau ausyse po to skambejo kniaukimas biggrin.gif o siaip nieko baisaus. Veterinarijoje nusipirkom tokiu valerijono tebleciu joms palaizyt, pagrauzt keliones metu, tai kazkiek suveike, atsipalaidavo smile.gif o ir nedaug jos kainuoja, pasidomekit. Tai ne kokie vaistai ar migdomieji, o raminancios tabletes skirtos butent ilgom kelionem 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Aziza @ 2012 03 09, 21:04)
na kažkiek ir keista, kad neleidžia vidun pasiimt, mano vados katuka vežėsi i Amerika su SAS linijomis, tai leido pasiimti i vidų.. sakė, kad lyg ir Lot polish leidžia.. aš pati neturėjau praktikos tuo reikalu tai sunku pasakyt..  smile.gif


Yra avialiniju, kurios leidzia pasiimti gyvunus, sveriancius iki 8 kg i salona su savimi kartu, tik beda ta, kad ne viena is tu avialiniju neskraido is LT i UK sad.gif I UK gyvunus gabena tik vienintele AirBaltic ir tik bagazo skyriuj. Todel dauguma veza savo masinomis arba mikriukais.
Atsakyti
Sveikos, norim i UK jau gegužio men. kažkaip ir nepagalvojau kad taip ilgai reikės dokumentus tvarkyti. nespęsim, nejaugi be to analizo nekaip ? ir nera kam palikti cia.
Atsakyti
QUOTE(liusi2003 @ 2012 03 09, 23:16)
Sveikos, norim i UK jau gegužio men. kažkaip ir nepagalvojau kad taip ilgai reikės dokumentus tvarkyti. nespęsim, nejaugi be to analizo nekaip ? ir nera kam palikti cia.

doh.gif
kai nuo sausio pirmos nebereikia jokiu kraujo tytimu ir karantino, skiepas, 21d ir keliaujat.
Visa tema skambejo, raudonai zibejo sia informacija, visuose vet puslapiuose ir net defroj paryskinta DEMESIO raidemis...
Atsakyti
QUOTE(Gladness @ 2012 03 09, 23:33)
doh.gif
kai nuo sausio pirmos nebereikia jokiu kraujo tytimu ir karantino, skiepas, 21d ir keliaujat.
Visa tema skambejo, raudonai zibejo sia informacija, visuose vet puslapiuose ir net defroj paryskinta DEMESIO raidemis...

fuu, aciu, tik šiandien įlindau cia karsta.gif , pirma puslapi perziurejau ir išsigandau.
Atsakyti
QUOTE(Aziza @ 2012 03 09, 22:04)
na taip vienas iš pliusu buvo, kad važiavome savo mašina.. kažkodėl pagalvojau, kad važiuosit su šuniuku, su jais paprasčiau.. smile.gif
na kažkiek ir keista, kad neleidžia vidun pasiimt, mano vados katuka vežėsi i Amerika su SAS linijomis, tai leido pasiimti i vidų.. sakė, kad lyg ir Lot polish leidžia.. aš pati neturėjau praktikos tuo reikalu tai sunku pasakyt..  smile.gif

tai va butent, i kitas salis skrendant galima ir i salona pasiimt, tik i UK tokios grieztos taisykles sad.gif as aisku tikrai ne savo patogumo ziuriu, nes bilietu kainos su air balticais vos ne 2000 LT gaunasi dviems... bet man atrodo, geriau jeu tris valandas pakentes katinukas, nei para su mikruske ...
Atsakyti