Įkraunama...
Įkraunama...

Naminių gyvūnėlių išsivežimas į užsienį

QUOTE(Yunica @ 2011 10 17, 11:41)

Aciu uz nuoroda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jovitele78 @ 2011 10 16, 18:27)
Laba diena,mes turime bulmastifa jis sveria 50kg,noretume issivezti i JAV,gal kas su tuo susidurete? kazin kiek kainuotu pervezimas g.gif

Siūlau kreiptis į Jakovo Pet Travel kompaniją. Nusiteik, kainuos tikrai ne mažai unsure.gif Man savo prancūzų buldogo gabenimas atsiėjo (su narvu ir t.t.) apie 1000 EUR. Bet... žinoma man buvo verta wub.gif
Atsakyti
ne cia 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ievenko: 31 spalio 2011 - 20:44
Gal kas žinot, ar galima vežtis degu į UK? Ar kaip ir šunims bei katėms yra kokia nors procedūra?
Atsakyti
Dėmesio:

Nuo 2012 metų sausio 1 d. supaprastinamos šunų ir kačių įvežimo taisyklės į D. Britaniją ir Airiją. Keliauti į šias šalis galės gyvūnas, kuris:
Turi mikročipą.
Paskiepytas nuo pasiutligės tuo metu kai jau buvo įdėtas mikročipas.
Po pasiutligės skiepo praėjo ne mažiau nei 21 diena.
Gyvūnas turi „Gyvūno augintinio pasą“ (mėlynas), į kuriame veterinarijos gydytojas patvirtina, kad gyvūnas yra sveikas ir gali keliauti iki paskirties vietos.
Rekomenduojama likus ne daugiau nei 2 paroms iki kelionės suduoti gyvūnui vaistus nuo helmintų, turinčius savo sudėtyje parazikvantelį. Apie vaitų sudavimą daromas įrašas „Gyvūno augintinio pase“.



žodžiu nebereikia tų 6mėn karantino bei brangiausio kraujo tyrimo thumbup.gif thumbup.gif užtenka po skiepo palaukt 21d ir galima keliauti smile.gif
Atsakyti
Nuo 2012 metų sausio 1 d. supaprastinamos šunų ir kačių įvežimo taisyklės į D. Britaniją ir Airiją. Keliauti į šias šalis galės gyvūnas, kuris:
Turi mikročipą.
Paskiepytas nuo pasiutligės tuo metu kai jau buvo įdėtas mikročipas.
Po pasiutligės skiepo praėjo ne mažiau nei 21 diena.
Gyvūnas turi „Gyvūno augintinio pasą“ (mėlynas), į kuriame veterinarijos gydytojas patvirtina, kad gyvūnas yra sveikas ir gali keliauti iki paskirties vietos.
Rekomenduojama likus ne daugiau nei 2 paroms iki kelionės suduoti gyvūnui vaistus nuo helmintų, turinčius savo sudėtyje parazikvantelį. Apie vaitų sudavimą daromas įrašas „Gyvūno augintinio pase“.[/color]
žodžiu nebereikia tų 6mėn karantino bei brangiausio kraujo tyrimo thumbup.gif thumbup.gif užtenka po skiepo palaukt 21d ir galima keliauti smile.gif
[/quote]
gladness dekui uz puikias naujienas!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo frutiene: 27 gruodžio 2011 - 18:42
QUOTE(Gladness @ 2011 12 27, 12:08)
Dėmesio:

Nuo 2012 metų sausio 1 d. supaprastinamos šunų ir kačių įvežimo taisyklės į D. Britaniją ir Airiją. Keliauti į šias šalis galės gyvūnas, kuris:
Turi mikročipą.
Paskiepytas nuo pasiutligės tuo metu kai jau buvo įdėtas mikročipas.
Po pasiutligės skiepo praėjo ne mažiau nei 21 diena.
Gyvūnas turi „Gyvūno augintinio pasą“ (mėlynas), į kuriame veterinarijos gydytojas patvirtina, kad gyvūnas yra sveikas ir gali keliauti iki paskirties vietos.
Rekomenduojama likus ne daugiau nei 2 paroms iki kelionės suduoti gyvūnui vaistus nuo helmintų, turinčius savo sudėtyje parazikvantelį. Apie vaitų sudavimą daromas įrašas „Gyvūno augintinio pase“.

žodžiu nebereikia tų 6mėn karantino bei brangiausio kraujo tyrimo  thumbup.gif  thumbup.gif  užtenka po skiepo palaukt 21d ir galima keliauti smile.gif


geros naujienos thumbup.gif
Atsakyti
Is tikruju, viskas daug daug geriau ';) o kai prisimenu, kai su nervingom mintim ir baime, kad tik viskas butu gerai, keliavom per siena.. wink.gif
Atsakyti
Sveikos. O tas istatymas isigalioja tik sunu ir kaciu gabenimui i D. Britanija ir Airija. O kaip del norvegijos? Gal kas zinot? smile.gif
Atsakyti
Del naujo istatimo.. Man paso spalva dabar sukele stresa, man atrodo mano suns pasas raudonas kaip ir mano, maciau tik karta, nes tvarkau dokumentus ne as (mano suo LT as gyvenu UK) tad dabar sunerimus as.. Vaziuojam vasario men.. Ir dar del tos injekcijos ar kaip ji ten vadinas kur anksciau reikejo suleis ir ne anksciau nei per 24val ir ne veliau 48 kirst Prancuzija-D. Britanija.. Kiek maciau internete nuo 2012 metu nuo 24val iki 125 jei neklystu,, gal kas tiksliau zino 4u.gif
Atsakyti
turime papuga, noriu papuga issivezti i norvegija mirksiukas.gif . ar papugoms taip pat kaip keturkojams reikia veterinarijos leidimu? g.gif doh.gif ar yra koks karantinas? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gladness @ 2011 12 27, 15:08)
Dėmesio:

Nuo 2012 metų sausio 1 d. supaprastinamos šunų ir kačių įvežimo taisyklės į D. Britaniją ir Airiją. Keliauti į šias šalis galės gyvūnas, kuris:
Turi mikročipą.
Paskiepytas nuo pasiutligės tuo metu kai jau buvo įdėtas mikročipas.
Po pasiutligės skiepo praėjo ne mažiau nei 21 diena.
Gyvūnas turi „Gyvūno augintinio pasą“ (mėlynas), į kuriame veterinarijos gydytojas patvirtina, kad gyvūnas yra sveikas ir gali keliauti iki paskirties vietos.
Rekomenduojama likus ne daugiau nei 2 paroms iki kelionės suduoti gyvūnui vaistus nuo helmintų, turinčius savo sudėtyje parazikvantelį. Apie vaitų sudavimą daromas įrašas „Gyvūno augintinio pase“.

žodžiu nebereikia tų 6mėn karantino bei brangiausio kraujo tyrimo  thumbup.gif  thumbup.gif  užtenka po skiepo palaukt 21d ir galima keliauti smile.gif


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti