Įkraunama...
Įkraunama...

Naminių gyvūnėlių išsivežimas į užsienį

QUOTE(Zviozda @ 2010 10 24, 23:58)
Na o del pervezimo? Ar sunku buvo? Nes as galvoju su mikro autobusiuku veztis, tai manau kad butu lengviau. Tik aisku to streso tai daug bus.
Ar jusu suniukas didelis? Nes as noriu rusu zaisliuka atsivezti. Jos dar neturiu tai noriu LT nusipirkti ir atsivezti jau sausi. Nes cia UK kiek ziurejau tai nelabai tokiu yra. O bet kokio pirkti nenoriu, o be to man kazkaip lietuviskas suniukas ir yra lietuviskas. Galvoju toki mazyti tai kad ir kailiniuose parsivesiu, jei jau imtu tikrinti automobili.

P.S. jei viesai nenorit aptarineti subtilybiu, gal galit man i az parasyti. Nes dabar tik ta mintim ir tegyvenu, kaip gryzusi nusipirksiu suniukas ir ji cia kuo greiciau atsivesiu. doh.gif  Jau visi sako,kad as kaip apsesta blink.gif  Bet nenurimsiu, kol tas mazas padariukas nebus salia manes bigsmile.gif

Nieko cia tokio itin slapto nera.Mes dobermana pirkom,7 savaiciu jau buvo gana didelis,neturejom jokiu bedu tik del to,kad musu netikrino,nelipom is masinos,taip priekineje keleivio sedyneje ir prabuvo(man po kojomis),jei butu reikeje islipti butu amen buve,nes jis ir taip nerimo,matyt jaute,kad mes nervingi.Seip visa kelione beveik pramiegojo,o artejant link sios nuostabios salos,prabudo smile.gif
Jei sunytis bus maziukas ir tilps kokioje rankoveje gal ir nieko,mes jau tikrai niekur jo paslepe nebutumem,tiesiog pasiseke.
Atsakyti
QUOTE(maybe24 @ 2010 10 25, 11:41)
Nieko cia tokio itin slapto nera.Mes dobermana pirkom,7 savaiciu jau buvo gana didelis,neturejom jokiu bedu tik del to,kad musu netikrino,nelipom is masinos,taip priekineje keleivio sedyneje ir prabuvo(man po kojomis),jei butu reikeje islipti butu amen buve,nes jis ir taip nerimo,matyt jaute,kad mes nervingi.Seip visa kelione beveik pramiegojo,o artejant link sios nuostabios salos,prabudo  smile.gif
Jei sunytis bus maziukas ir tilps kokioje rankoveje gal ir nieko,mes jau tikrai niekur jo paslepe nebutumem,tiesiog pasiseke.


Labai nuraminot mane. Tikiuosi mums bus viskas gerai ax.gif Jei dar kas nors turit tokios patirties pasidalinkit. Ir as pasidalinsiu kai jau grysiu su savo mazaja "nelegaliuke" bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zviozda @ 2010 10 25, 20:27)
Labai nuraminot mane. Tikiuosi mums bus viskas gerai  ax.gif  Jei dar kas nors turit tokios patirties pasidalinkit. Ir as pasidalinsiu kai jau grysiu su savo mazaja "nelegaliuke" bigsmile.gif

Jetau kaip jus nebijot doh.gif o mano situacija buvo tokia, kad teko palikti cia lt 4 men klecka seneliam, sirdis plyso, bet nieko nepadarysi, taisykles yra taisykles...butu daug baisiau jei atimtu...o ir baudos ten ohoho schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Zviozda @ 2010 10 25, 21:27)
Labai nuraminot mane. Tikiuosi mums bus viskas gerai  ax.gif  Jei dar kas nors turit tokios patirties pasidalinkit. Ir as pasidalinsiu kai jau grysiu su savo mazaja "nelegaliuke" bigsmile.gif



mes saviski legaliai vezem, net minciu nebuvo bandyt prasmukt, mat suo didelis doh.gif
tuneliu kelemes; tai kiek maciau, buna, kad jie kai kurias auto praso atvaryti i toki garaziuka, o ten jau tikrina viska. jei suo i rankove telpa, galima bandyt rizikuot g.gif bet ir suo turi tada but ramut ramutelis smile.gif
jei atvirai, tai as nerizikuociau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*acme* @ 2010 10 26, 16:56)
mes saviski legaliai vezem, net minciu nebuvo bandyt prasmukt, mat suo didelis doh.gif
tuneliu kelemes; tai kiek maciau, buna, kad jie kai kurias auto praso atvaryti i toki garaziuka, o ten jau tikrina viska. jei suo i rankove telpa, galima bandyt rizikuot g.gif bet ir suo turi tada but ramut ramutelis smile.gif
jei atvirai, tai as nerizikuociau  blush2.gif


Na mano mazyte visai bus. Na pati jau keleta kartu vaziavau i LT su masina tai zinau koki situacija. Viska gerai apgalvosiu ir tada nuspresiu ka daryti. Bet siaip tai 85 procentai, kad vesiuosi nelegaliuka ax.gif
Atsakyti
nu bet jus ir rizikuojat,o jei pagaus atims ta suniuka,uzdes didziausia bauda,nu jau niekada savo suniuku taip nerizikuociau nei uz ka,geriau viska susitvarkau ir palaukiu tam tikra laika unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(inni @ 2010 10 27, 10:46)
nu bet jus ir rizikuojat,o jei pagaus atims ta suniuka,uzdes didziausia bauda,nu jau niekada savo suniuku taip nerizikuociau nei uz ka,geriau viska susitvarkau ir palaukiu tam tikra laika  unsure.gif


Tai kad nera norinciu jo paauginti tuos puse metu, o bet kam tikrai nenoriu palikti. Pas mama didelis suo, tai ji bijo, kad ko nors nepadarytu, kad nenuskriaustu mazosios. Del to taip ir galvoju, kad reikia rizikuot. blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(inni @ 2010 10 27, 10:46)
nu bet jus ir rizikuojat,o jei pagaus atims ta suniuka,uzdes didziausia bauda <...>



na baudos neuzdetu, lyg ir nera tokios sankcijos; o suniuka i karantina pusei metu uzdarytu. va uz karantinavima susimoket reiketu. nera teke girdet kokie ikainiai. bet esu kazkur skaicius, kad dali karantino suo gali praleisti ir seimininku namuose, tik turi atitikti kazkokius reikalavimus ( narvas, erve ir pan. )
Atsakyti
QUOTE(Zviozda @ 2010 10 27, 13:33)
o bet kam tikrai nenoriu palikti.


bet rizikuojat, kad i karantina paimtu, tipo ne bet kur rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Zviozda @ 2010 10 26, 21:04)
85 procentai, kad vesiuosi nelegaliuka  ax.gif

Prieš tą darydami, dar paskaitykit čia:
http://www.supermama...howtopic=658042 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,

Prieš išvažiuojant šioje temoje kai kuriais klausimais konsultavausi. O dabar šit noriu pasipasakot, kaip mum kelionė (ne)pasisekė. Nenoriu, kaip sakant, bėdavotis. Noriu tik atkreipti visų dėmesį, kad LABAI LABAI ATIDŽIAI susitikrintumėte viską, kas reikalinga kelionei. Kad nei jum, nei jūsų augintiniam netektų patirti to, ką išgyvenome mes.
Kopijuot visko nenoriu. Tiesiog kam įdomu, įdedu nuorodą:
http://www.supermama...0#entry42424976
Atsakyti
zodiu skaitau ir baisu darosi g.gif jetau zadam parsivesti cia savo suneli tai dabar bijau kad man tokiu problemu nebutu g.gif doh.gif tai tipo reikia psitikrint kelis kart ar viskas tvarkoj bet ir tai neaisku smile.gif o sita kiek viskas kainuoja visas pasas ir sita mikroshema 4u.gif
Atsakyti