Įkraunama...
Įkraunama...

Naminių gyvūnėlių išsivežimas į užsienį

QUOTE(paperdoll @ 2010 06 04, 11:23)
Pink*, pala pala kur cia priima i salona? is vilniaus i uk yra tokie skrydziai kur priima i salona?????????? man rodos cia visur taip galima isskrydus UK, nes i UK i salona tu niekaip nepaiimsi i salona..


Aš nesu skraidinusis į UK, bet skraidau į JAV iš JAV ir visada su šuniu salone, kelionė su persėdimu, todėl vistiek visada iki kažkurio Europos miesto iš pradžių skrendam, nežinau kodėl jūs sakot, kad niekaip nepasiimsi į saloną... Man atrodo, kad jeigu kompanija skraidina gyvūnus, tai jokio skirtumo į kokią šalį, svarbu, kad dokumentai būtų gyvūno sutvarkyti, užsirezervuoji jam vietą, orouoste susimoki už svorį ir skrendi ax.gif

Lufthansos gyvūnų gabenimo taisyklės:

http://www.lufthansa...Animals#ancAbT5
Atsakyti
Norejau paklaust,gal zinote,ar norint atsigabenti gyvuneli i Airija,vis dar reikia laukti tuos 6 men po kraujo tyrimo?Nes veterinaras Ispanijoj pries kelias dienas tik tris salis nurode,i kurias to reikia,ir Airijos tarp ju nera.O kiek domejaus anksciau,tai tikrai zinau kad reikejo.Gal kas pasikeite?Jeigu yra mamyciu kazka apie tai zinanciu,buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pink* @ 2010 06 07, 05:47)
Aš nesu skraidinusis į UK, bet skraidau į JAV iš JAV ir visada su šuniu salone, kelionė su persėdimu, todėl vistiek visada iki kažkurio Europos miesto iš pradžių skrendam, nežinau kodėl jūs sakot, kad niekaip nepasiimsi į saloną... Man atrodo, kad jeigu kompanija skraidina gyvūnus, tai jokio skirtumo į kokią šalį, svarbu, kad dokumentai būtų gyvūno sutvarkyti, užsirezervuoji jam vietą, orouoste susimoki už svorį ir skrendi

Lufthansos gyvūnų gabenimo taisyklės:

http://www.lufthansa...Animals#ancAbT5

i UK tikrai nepasiimsi, tik bagazo skyriuje, tokia tvarka. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(España @ 2010 06 07, 20:53)
Norejau paklaust,gal zinote,ar norint atsigabenti gyvuneli i Airija,vis dar reikia laukti tuos 6 men po kraujo tyrimo?



tikrai reikia laukt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*acme* @ 2010 06 09, 10:38)
tikrai reikia laukt doh.gif

Aciu acme.Reishkia ne koks veterinaras pasitaike mano kelyje doh.gif
Atsakyti
o sakykit, ar jusu augintiniams lengvai buvo paimtas kraujas tyrimui atlikti?
mano maze tiek nukankino, kad galu gale narkoze teko daryti. bet ir jos metu kokius 6 kartus bade i kakla ir koja, kol paeme tinkama kieki. stebejau visa procesa. galiu pasakyti, kad buvo momentu, kai norejau viska nutraukti, pasiimti savo grazuole ir begti is vet klinikos kuo greiciau. nezinau, ar pataikiau ant nekokio veterinaro, ar istiesu taip sunkiai visiems gyvunams jis atliekamas g.gif pasidalinkit savo patirtim ax.gif
Atsakyti
tikrai pataiket pas kazkoki mesininka o ne veterinara, mums eme krauja ne karto ir tyrimui sitam irgi eme krauja, aisku jo paeme nemazai, bet is pirmko karto pataiek ir paeme labai greitai..
Atsakyti
sveikos 4u.gif
gal kuriai teko lektuvu skristi su suniu? koki tan keliami reikalavimai narvui suns ganimui?
isanksti aciu uz info?
Atsakyti
Januse, tai pasiskaityk auksciau, ziurint kur ru skrendi ir ziurint koks suo ir kokios avialinijos.
Atsakyti
QUOTE(Januse @ 2010 06 14, 21:17)
sveikos  4u.gif
gal kuriai teko lektuvu skristi su suniu? koki tan keliami reikalavimai narvui suns ganimui?
isanksti aciu uz info?

Aš skraidinuosi paprastoj medžiaginėj tašėj, svarbu, kad būtų uždara ir joje būtų pakankamai vietos šuniui atsisitoti/apsisukti. Iš bokso/tašės kelionės metu šuo negali būt išimtas. Čia keliaujant salone, jeigu bagažo skyriuje skaitykit kompanijos su kuria skrisite saituose, yra gyvūnų gabenimo taisyklės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pink*: 23 birželio 2010 - 21:36
QUOTE(Pink* @ 2010 06 23, 22:35)
Aš skraidinuosi paprastoj medžiaginėj tašėj, svarbu, kad būtų uždara ir joje būtų pakankamai vietos šuniui atsisitoti/apsisukti. Iš bokso/tašės kelionės metu šuo negali būt išimtas. Čia keliaujant salone, jeigu bagažo skyriuje skaitykit kompanijos su kuria skrisite saituose, yra gyvūnų gabenimo taisyklės.


Dar papildysiu, kad salone gali skrist tik iki 8kg svorio iskaitant tase/boksa (t.y. bendras svoris iki 8kg). Virs to svorio skraidinami kaip papildomas bagazas atskiroj patalpoj.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shopingas: 23 birželio 2010 - 21:47
Labas turim Vokiečių aviganę 3 metų, be dok. mes norime išvažiuoti į DK šuny mama nori dovanoti, sako kad labai dideli mokesčiai uz sunis ir t.t tad suteikit visą info prašau, kad tik leistų šinį vežti reik įkalbėt nes šuo mano gyvenimas, beje mama uždirba 20tukst kronų į men, dar kalbą nelabai mokam blush2.gif
Atsakyti