Įkraunama...
Įkraunama...

Žvaigždelė Rūtelė ......

Kad tik jūs žinotumėte, koks nuostabiai gražus mūsų ANGELAS. wub.gif Ir TIKRAS. wub.gif Ir paguodė, ir nuramino. wub.gif Tikrai, jūs nepatikėsite - bet tapo daug ramiau.

MAMA tokia stipri. wub.gif Didžiuojuosi, jog ją pažįstu. rolleyes.gif
Atsakyti
Rūtelė pašarvota Palaimintojo Jurgio Matulaičio salėje Žukausko g. 3b, Kaune, laidosime ketvirtadienį 12.30val. ... Šv. Mišios 8 val., Sobore.
Atsakyti
QUOTE(Mažulėlė @ 2009 11 18, 16:17)
Kad tik jūs žinotumėte, koks nuostabiai gražus mūsų ANGELAS.  wub.gif  Ir TIKRAS.  wub.gif Ir paguodė, ir nuramino.  wub.gif  Tikrai, jūs nepatikėsite - bet tapo daug ramiau.

MAMA tokia stipri.  wub.gif  Didžiuojuosi, jog ją pažįstu.  rolleyes.gif

wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mažulėlė @ 2009 11 18, 18:17)
Kad tik jūs žinotumėte, koks nuostabiai gražus mūsų ANGELAS.  wub.gif  Ir TIKRAS.  wub.gif Ir paguodė, ir nuramino.  wub.gif  Tikrai, jūs nepatikėsite - bet tapo daug ramiau.

MAMA tokia stipri.  wub.gif  Didžiuojuosi, jog ją pažįstu.  rolleyes.gif


wub.gif Kaip graziai pasakyta..
Atsakyti
QUOTE(Mažulėlė @ 2009 11 18, 16:17)
Kad tik jūs žinotumėte, koks nuostabiai gražus mūsų ANGELAS.  wub.gif  Ir TIKRAS.  wub.gif Ir paguodė, ir nuramino.  wub.gif  Tikrai, jūs nepatikėsite - bet tapo daug ramiau.

MAMA tokia stipri.  wub.gif  Didžiuojuosi, jog ją pažįstu.  rolleyes.gif

tikrai,be galo gražus mūsų Angelas wub.gif wub.gif ji visiškai nepasikeitus,su žandukais,rankyte tokia pat putli wub.gif wub.gif

Ryt vėl ją pamatysim... wub.gif wub.gif wub.gif vel galėsiu palaikyti rankytę,ją sušildyti ... wub.gif
Atsakyti
Uzuojautos ir ramybes,stiprybes jums ir jusu seimai verysad.gif
Atsakyti
Buvau labai gražioje pasakoje...Taip taip pasakoje... wub.gif Toje pasakoje mačiau labai gražų, baltai ir švelniai rožiniai žydintį sodą...Tame sode buvo nepaprasto grožio angeliukas, kuris gulėjo labai gražiame baltame patalėlyje apsuptame pačių gražiausių, švelniausių žiedų. Tą nuostabų angeliuką šildė visų susirinkusių širdelės, kuriose tiek daug meilės, kad niekada dar tiek nemačiau šilumos, susitelkimo ir ramybės. Tą angeliuką nuolat šildė mamytės, močiutės, senelio rankos...kad niekada niekada nesušaltų...
O angeliukas gulėjo ir sapnavo pačius gražiausius, šviesiausius sapnelius... Veidelis ramus ramus, gražus gražus ir toks tyras...
Esu laiminga, kad galėjau pabūti toje pasakoje, kurią sukūrė pati nuostabiausia, stipriausia dvynukių mama...
Dieve, laimink šią mamą, tėvelį, sesytes ir visus artimuosius!

Atsakyti
QUOTE(meskius_0417 @ 2009 11 18, 22:01)
Buvau labai gražioje pasakoje...Taip taip pasakoje... wub.gif Toje pasakoje mačiau labai gražų, baltai ir švelniai rožiniai žydintį sodą...Tame sode buvo nepaprasto grožio angeliukas, kuris gulėjo labai gražiame baltame patalėlyje apsuptame pačių gražiausių, švelniausių žiedų. Tą nuostabų angeliuką šildė visų susirinkusių širdelės, kuriose tiek daug meilės, kad niekada dar tiek nemačiau šilumos, susitelkimo ir ramybės. Tą angeliuką nuolat šildė mamytės, močiutės, senelio rankos...kad niekada niekada nesušaltų...
O angeliukas gulėjo ir sapnavo pačius gražiausius, šviesiausius sapnelius... Veidelis ramus ramus, gražus gražus ir toks tyras...
Esu laiminga, kad galėjau pabūti toje pasakoje, kurią sukūrė pati nuostabiausia, stipriausia dvynukių mama...
Dieve, laimink šią mamą, tėvelį, sesytes ir visus artimuosius!


wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
labai labai uzjauciu verysad.gif
Atsakyti
Kokia ji graži wub.gif wub.gif wub.gif... kokia ji tyra bigsmile.gif ... negalėjau nesišypsoti smile.gif ... prieinu, kalbuosi su ja, o ji tokia rami rami... tikras Angelėlis angel.gif ... kaip man ramu ir gera wub.gif.....
Atsakyti
QUOTE(Limour @ 2009 11 18, 22:19)
Kokia ji graži wub.gif  wub.gif  wub.gif... kokia ji tyra bigsmile.gif ... negalėjau nesišypsoti smile.gif ... prieinu, kalbuosi su ja, o ji tokia rami rami... tikras Angelėlis angel.gif ... kaip man ramu ir gera wub.gif.....

wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(meskius_0417 @ 2009 11 18, 22:01)
Buvau labai gražioje pasakoje...Taip taip pasakoje... wub.gif Toje pasakoje mačiau labai gražų, baltai ir švelniai rožiniai žydintį sodą...Tame sode buvo nepaprasto grožio angeliukas, kuris gulėjo labai gražiame baltame patalėlyje apsuptame pačių gražiausių, švelniausių žiedų. Tą nuostabų angeliuką šildė visų susirinkusių širdelės, kuriose tiek daug meilės, kad niekada dar tiek nemačiau šilumos, susitelkimo ir ramybės. Tą angeliuką nuolat šildė mamytės, močiutės, senelio rankos...kad niekada niekada nesušaltų...
O angeliukas gulėjo ir sapnavo pačius gražiausius, šviesiausius sapnelius... Veidelis ramus ramus, gražus gražus ir toks tyras...
Esu laiminga, kad galėjau pabūti toje pasakoje, kurią sukūrė pati nuostabiausia, stipriausia dvynukių mama...
Dieve, laimink šią mamą, tėvelį, sesytes ir visus artimuosius!



Viskas būtent taip. wub.gif



QUOTE(Limour @ 2009 11 18, 22:19)
Kokia ji graži wub.gif  wub.gif  wub.gif... kokia ji tyra bigsmile.gif ... negalėjau nesišypsoti smile.gif ... prieinu, kalbuosi su ja, o ji tokia rami rami... tikras Angelėlis angel.gif ... kaip man ramu ir gera wub.gif.....


wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mažulėlė: 18 lapkričio 2009 - 22:33